Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
LOOQchcialDOBRZEwyszloZLE

Liga sieci CS-Kopytko

33 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

do świąt jeszcze tyle czasu, znając Looq'a to wszystko można ogarnąć za parę dni, potrzebny jest tylko serwer... jakieś zapisy podejrzewam, że nie będą trwały długo, nie wiem ile osób śledzi ten temat (sam osobiście ciągle zaglądam po nowinki) ale zapewne jest ich sporo zważywszy na liczbę wyświetleń. Pierwszy turniej wiadomo, że nie będzie jakiś mega wypaśny a jedynie zapoznawczy, z edycji na edycję będzie coraz lepiej także byłbym za tym żeby organizować wszystko jak najszybciej można. Na początek 2vs2, mało z tym problemu, sporo może być drużyn, terminarz wyznaczamy poprzez losowanie, mecze mają się odbyć wszystkie do dnia XX, a jeśli nie to admin wyznacza termin, w większości sytuacji jedna z drużyn będzie dostępna więc po prostu oni przechodzą dalej chyba, że dogadają się wcześniej i w normalnym terminie rozegrają swój mecz.... PROSTE ; ) sam początek nie jest bardzo skomplikowany, wystarczy to rozgłosić na serwerze, rozstawić jakiś billboard na forum i ruszamy z zapisami. Tak jak mówię, potrzebny tylko i aż serwer, który być może Ito załatwi/kupi/skradnie/wyczaruje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już napisałem odnośnie serwera, ja swój serwer mam, ale Wy chyba tak to odbieracie że każdemu rozdam rcona i każdy bedzie korzystał z niego, owszem napisałem że udostępnie serwer ale miałem na myśli turniej i mógł bym wtedy dać serwer na te 2-3 dni bez żadnego ale... Ale, liga to co innego, każdy by rozgrywał mecz w innym czasie, i nie zawsze bede na kompie i nie wiadomo czy akurat serwer byłby wolny.

Jeżeli ktoś zdecyduję się grać w lidze, polecam żeby nie każdy ale kto może zakupił sobie serwer w GAMEPA.PL, koszt serwera to 5 zł na miesiąc, co jest prawie niczym, a zawsze masz pewność i nie musisz się martwić o serwer.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serwer jak coś to jest ale każdy myśli że zrobić turniej 3 vs 3 albo 4 vs 4 to Petrus palcami pstryknie i git NIE to tak nie działa . Na to potrzeba czasu .

Edytowane przez arnold

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie będzie 3/3 4/4, bo raz nie ma ludzi do ogarniania, dwa nie zbierzecie się żeby grać w takich teamach, bo znalazłyby się z 4 drużyny, które będą ogarnięte. Co do zapisów to możemy ruszać powoli, ja bym jednak wolał jakąś ściepe na serwer i po prostu każdy kapitan teamu dostanie adma, bo raczej byłby on wspólny.

 

iTO mi już wszystko napisał no i rzeczywiście nie ma co nadwyrężać jego dobroci, bo tylko skomplikujemy życie jemu i sobie ;D

 

Jeśli to nie problem dla Petrusa <3 to moglibyście kase wysyłać jemu, bo mi możecie nie ufać (jakoś to przeżyje). On wykupiłby na miesiąc serwer i ogień!

 

Chętni będą na pewno, ale chyba nie ma co liczyć na jakąś wielką ligę, bo znając życie to połowa dzieciaków nie miałoby jak kasy wysłać ( :( ), a wystarczyłoby poprosić rodziców żeby przelali parę groszy.

 

W swoim życiu organizowałem chyba w sumie 2 sezony po 4 ligi, ostatnia miała 4 grupy, a w każdej po 20 teamów (1,2 lub 3 osobowych) + turnieje i jakoś to sobie leciało więc mam nadzieję, że będziecie równie systematyczni i dobrze zorganizowani.

 

Podsumowując:

-Petrus jaka jest możliwość żebyś zebrał hajs i wykupił nam kilka slotów na miesiąc?

-Ludziska, jest szansa, że ogarniecie kilka groszy na konto Petrusa?

-Jeśli Petrus się zgodzi, to poproszę o twór nowego subforum pt. "liga" i przygarnięcie tam jakiegoś ogarniętego moda, bo będzie i spam i dużo pracy, a ja tam wyjaśnie co i jak się odbędzie.

 

Powodzonka!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Looq, ale nie musicie robić przelewów żeby kupić serwer, możecie płacić sms, i to wygodniej, i o nie wiele drożej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×