Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
19 MarekJP 48

sloty

6 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , gram już na waszym serwerze dość długi czas, i mam propozycje ponieważ nie zawsze idzie się dostać na serwer . Chodzi mi głównie o powiekszenie ilości slotów, już nie mówiąc o tym że gdy ktoś wchodzi wyskakuje : masz bana, sprawdź konsole :D apotem idzie wejsc normalnie : ) Prosiłbym o podniesienie ilości slotów przynajmniej do 28 ; ) Pozdrowienia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nic nie zmieni jeśli chodzi o możliwość wejścia na serwer. Jeżeli server jest full teraz, to będą one dalej zajęte jak się doda sloty.

 

ps. Opcja szukaj nie boli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1
Lost[/color]' timestamp='1353240983' post='90414']

Jestem również za powiększeniem ilości slotów, szczególnie na DM, COD i DD2

 

Jeżeli grałeś na serwerach gdzie było ponad 15 osób w 1 team, i to jeszcze na DD2 i ta gra Ci sie spodobało to ładnie masz, gdzie nie wychylisz to leci w Ciebie po 5 granatów HE, 3 Fleshe i 4 SG.

Mapa DD2 nie jest na tyle duża mapa żeby w tylu ludzi się strzelać, teraz i tak jest maksymalnie slotów ile powinno być.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli jest problem ze slotami to się kupuje VIP'a albo slota na servie (za 1,23 masz 3 dni na wejście bez problemów). Nie widzę powodu, dla którego miałaby być podniesiona liczba slotów. Jak wspomniał iTo sieka już jest, ze wszystkich stron także nie ma sensu ładowanie większej ilości osób. Bynajmniej takie jest moje zdanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×