Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
iTo

Podanie iTo

17 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick z Serwera: iTo

2. Steam ID: 0:0:681831

3 .Wiek: 21

4. Czas spędzony na Serwerze: Około 2 lata przegrane na tym serwerze.

5. Doświadczenie w Adminowaniu na Serwerach CS: Miałem admina, żadnej skargi,z 3-4 adminów lub "stałych graczy" zostało zbanowanych przez to że wziąłem sprawy w swoje ręce, nakryłem sam z Siebie "byłego" moderatora, że jest zbanowany na BL. Często znajomi ze steam pytają się o moja opinie dotyczącego demka lub gracza.

6. Znajomość AMXX: 9

7. Argumenty, dlaczego akurat Ty masz zostać Adminem oraz powiedz kilka zdań o sobie: Nikomu nie muszę się przedstawiać, chyba każdy gracz grajacy trochę lub odwiedzający forum wie kim jestem. Kto nie wie czemu dalej nie jestem adminem ten teraz sie dowie, pierwszego admina zrezygnowałem gdyż była afera dotycząca mojej osoby, o posiadanie "wspomagaczy"i podjąłem decyzje o zrezygnowanie z tej posady (kiedy to było 1.5roka temu?) Drugiego admina, trochę "olałem" (każdemu trzeba dać 2 szanse), pojechałem do Niemiec nikomu nie dałem znaku że wyjeżdżam i wiem że mogłem dać znać że wyjeżdżam.

8. Mikro: TAK

9. Akceptacja Regulaminu (Akceptuję regulamin i zastrzegam, że bedą go przestrzegał) - Akceptuję regulamin i zastrzegam, że bedą go przestrzegał!

10. Reklamy [5x] :

 

1- http://4um-cs.pl/cs-kopytko-pl-dd2-cod-tp-dm-bf2-t9875.html

2- http://cs-soplica.com/topic/89609-cs-kopytkopl-dd2codtpdmbf2/

3- http://cs-maxskills.pl/showthread.php?38305-cs-kopytko-pl-DD2-COD-TP-DM-BF2&p=155561#post155561

4- http://www.cs-jednosc.pl/topic/10913-cs-kopytkopl-dd2codtpdmbf2/

5- http://cs-baraki.pl/viewtopic.php?p=38203#38203

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez zbędnych dyskusji, widuję gracza na serwerze, nie ma żadnych problemów co do jego osoby.

 

Jestem za tym, aby otrzymał admina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Petrus każdemu trzeba dać szanse !

A chyba wiesz że akurat iTo się sprawdzi ;) A czy oleje czy nie to się okaże.

Takie ryzyko nic Cię nie kosztuje ;D

 

Jestem na TAK :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba Cię tu wszyscy znają i lubią także co tu dużo gadać... NA TAK! :D

 

@edit Coś druga reklama nie działa, ale możliwe, że to tylko mi...

Edytowane przez `CR7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedz mi Ito jedną rzecz. Dostawałeś admina już chyba 5x... mam dość Ci go usuwać za każdym razem bo po prostu srasz na to i znikasz bez słowa na kilka mies.

Masz zamiar grać, czy za 2 tyg znów wyjechać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To Ty mi Petrus powiedz jedna rzecz, nie wiem skad ubzdurałeś sobie że admina miałem 5 razy, jeżeli udowodnisz mi że miałem admina wiecej niż te 2 razy co opisałem w podaniu (chociaż o jeden wiecej), możesz mnie zbanować na forum jak i na serwerach,a ja publicznie na forum napisze"okej stary, miałeś racje co do mojej osoby z tymi adminami, olewałem to" i odejdę. Wiesz czemu tyle zaryzykuję ? bo wiem że teraz nie masz racji. 1 Admina straciłem bo chciałem być w porzadku do was jak Wallop oskarżał mnie o wspomagacze, to zrezygnowałem i czekałem na decyzje i opinie innych (co prawda nic nie wyszło, a Wallop sam został zbanowany na Bl'u za AB). Z 2 adminem sam wszystkim przyznałem że olałem. Ale wtedy Tobie nic nie napisałem że jade i tyle. Poza tym nie robie tego dla siebie tylko dla Was, nic z tego nie mam przecież. Wiec jak dalej uważasz że miałem admina wiecej niż 2 razy to rób jak uważasz.

Edytowane przez iTo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ito - gracz kontrowersyjny, bo wiele osób uważa za czita. Uważam, że gra czysto i do tego jest ogarnięty, pod warunkiem, że nie załączy mu się "żyłka dyskutanta":) Chęć dyskusji połączona z wkurzeniem powoduje mieszankę wybuchową i wtedy jest nie fajnie - na to lepiej żebyś Ito uważał.

 

+ ponad przeciętny skill,

+ zawzięty, jeżeli chodzi o ściganie podejrzanego gracza (przesiadywanie na spectcie, aby wkoncu zlapac)

+ ogarnięty z wiedzy o CSie - zna się na tym.

 

- zbyt żywiołowe dyskusje ;)

 

3:1, czyli jestem na TAK

 

p.s.: obyś nigdzie nie jechał bez dania cynku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Dzięki Malesiak :), ale inni ludzię czytający ten temat, niech nie myślą że w jakiś sposób tam się kłócę z Pietrim, on tylko napisał swoje zdanie na ten temat a ja swoje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podanie zaakceptowane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Petrus,

8/04/13

Admin usunięty za nieuzasadnioną nieobecność.


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×