Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
C47

Problem ze Steam - nie mogę się zalogować!

16 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

 

Mam problem z kontem Steam, od godziny walczę z zalogowaniem się na konto, niestety po wpisaniu hasła mam komunikat:

Logowanie do Steam nie powiodło się.

Podanie konto nie istnieje lub hasło było niepoprawne.

Sprawdź nazwę konta oraz hasło i spróbuj ponownie.

 

Po kliknięciu opcji "Odzyskaj utracone hasło" i wybraniu "Znam nazwę swojego konta" wpisałem nazwę i kliknąłem "Dalej", dostałem komunikat, że mam wejść w pocztę i przepisać kod weryfikacyjny, niestety nie otrzymuję żadnej wiadomości.

 

 

Czy ktoś ma jakikolwiek pomysł jak mógłbym odzyskać dane do mojego konta Steam. Jestem do niego przywiązany ponieważ mam go od dawna ;(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczekaj do jutra na tego email'a, i sprawdzaj też w SPAM ;)

A jak nic to może padłeś ofiarą kradzieży xD

I jeżeli kupiłeś to konto przez sms, albo ogólnie w Internecie i nie masz kodu rejestracyjnego wraz z opakowaniem to chyba możesz zapomnieć o tym koncie ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opakowania nie mam, to było kupione przez allegro w jakimś sklepie typu aktywator 24/7

wiadomości niestety dalej nie mam, sprawdziłem też folder spam.

Nie wiem co w tym jest zabawnego, straciłem bardzo fajne konto które miałem od początku aktywacji.

Gorzej, że teraz sobie przypomniałem, że dodałem tam grę Sniper Elite v2, na nie mam pudełko...

 

 

Dobrze, że admin jest na nick, gdybyś się ktoś kapnął, że mam tu admina to byłbym załatwiony...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Friends ciebie nie mam to raczej ktos ukardl bez cd keya ciezko bedzie , lepiej szukac nowego steama;) wczoraj chcialem ci nawet dac xD

 

podaj nazwe konta sproboje ponnownie dodac

 

na Sniper Elite v2 masz pudelko tak? wiec zdjecie cd-keya i konto w pare dni u ciebie znowu.

Edytowane przez ehe?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odzyskaj konto na podstawie SniperElite - przynajmniej spróbuj.

 

ehe?[/color]' timestamp='1353400080' post='90599']

na Sniper Elite v2 masz pudelka tak? wiec zdjecie cd-keya i konto w pare dni u ciebie znowu.

 

Na pudełku nic nie ma, mam tylko kod instalacyjny który wątpię aby się na coś zdał :/

 

ehe?[/color]' timestamp='1353400080' post='90599']

podaj nazwe konta sproboje ponnownie dodac

 

Co do nazwy konta, Rashid mi wczoraj mówił, że jego też nie ma w znajomych a nazwę zmieniono na HACKED.

 

ehe?[/color]' timestamp='1353400080' post='90599']

lepiej szukac nowego steama;) wczraj chcialem ci nawet dac xD

 

Patrz, teraz by się przydał, w tym momencie jestem bez, nie mam na co kasy wydawać tylko na kupienie Steam :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem nie leży raczej w tym, że kupiłeś steam na allegro. Klucze na opisanych aukcjach, o ile kupujesz od ludzi z kilkoma tys komentami są nowe i jak je aktywujesz nic Ci nie mogą zrobić.

Po prostu złapałeś jakiegoś key loggera. Miałeś zweryfikowany mail? pewnie nie..

 

C47[/color]' timestamp='1353400972' post='90602']

Patrz, teraz by się przydał, w tym momencie jestem bez, nie mam na co kasy wydawać tylko na kupienie Steam :evil:

Bez steam, zabiorę admina ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc to nie mam pojęcia czy go zweryfikowałem, popatrz, może dlatego nie ma tej cholernej wiadomości (przepraszam za przekleństwo).

Nie pamiętam od kogo kupiłem, to był tak dawno, że pewnie nie znajdę żadnej informacji od kogo, zresztą co mu mogę zrobić, przecież nie podam go do sądu :/

Jeśli to keylogger to jest problem... Zabieram się za zmianę wszystkich haseł do kont i instalację antywirusa.

 

Petrus[/color]' timestamp='1353401866' post='90606']

Bez steam, zabiorę admina ;/

 

Nie wolno! :D

Petrus, jeśli możesz to proszę poczekaj kilka dni, jeśli nie odzyskam tego konta to kupię drugie, tak łatwo od Was nie odejdę, za bardzo się zaaklimatyzowałem :)

Edytowane przez C47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1) Teraz funkcjonujesz bez antywirusa? Tego typu 'jazda bez trzymanki', jest dla na prawdę dobrych ogarów komputerowych. Uważam się za ogarniętego użytkownika/informatyka, ale bez antywirusa nawet nie próbuje kozaczyć :)

2) A może ktoś Ci zaproponował darmowego admina i prosił o wypełnienie 'skryptu' z odpowiednimi danymi, dzięki którym wyciągnął od Ciebie potrzebne dane?

3) Typ z allegro nie ma nic do rzeczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o antywirusa to miałem darmowego avasta internet security, za każdym razem gdy grałem to musiałem go wyłączyć bo miałem lagi, właściwie nie chodziłem po żadnych podejrzanych stronach i zawadzał mi trochę, pomyślałem, że go wywalę ( i tak kończył się darmowy okres testowy i musiałbym szukać innego ), to było zaraz po instalacji Win8 kilka dni temu ( myślałem, że po zmianie systemu znowu będzie 30 dni testu :D )

 

Nie wypełniałem nic takiego, zresztą nie mam dużo czasu i jestem tylko u Was i tylko u Was gram :)

 

Dlatego też nie podam go do sądu bo nie mam za co, gość "Bogu ducha winny" :D

 

 

PS

Jakiego polecacie antywirusa? Chciałem zainstalować znowu tego avasta ale już mi nie pozwala, każe kupić licencję >.<

Edytowane przez C47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie miałeś zweryfikowanego maila to masz po steam. Jakbyś miał takie coś to nie ma możliwości shackowania, gdyż również musieli by mieć dostęp do maila.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do maila raczej się nikt nie dostał, przynajmniej nie widzę aby takie coś nastąpiło, nie mam usuniętych wiadomości, zmienionego hasła czy innych zauważalnych zmian na które mógłbym zwrócić uwagę.

Podsunąłeś mi za to pomysł, na Interii jest opcja aby można było zalogować się tylko ze wskazanych adresów IP, muszę to uruchomić, w ten sposób na pewno nikt się nie dostanie na maila, chyba, że wejdzie na mojego kompa :D

 

Jeśli faktycznie nie odzyskam tego konta to jest mi przykro, było ono dobre, nigdzie nie było zbanowane, mogło być łakomym kąskiem zważając na rok rejestracji i "niekaralność" -.-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem prawie pewny, że nie.

Czasami jak chodziłem po necie to otwierały się jakieś karty pod główną kartą albo przypadkowo kliknąłem jak jest w prawym dolnym rogu na cscenter, prawie natychmiast to zamykałem bo wiedziałem, że to reklama...

Edytowane przez C47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To już jest dawno... zauważ, że sortuje alfabetycznie aliasy.

C47 | CS-Kopytko.pl miałem ostatnio a nie jest na początku, wszystko przez sortowanie.

Sprzedać chciałem za czasu jak odszedłem od innej serwerowni bo płakali, że mam WH, wtedy zrezygnowałem na kilka miesięcy z gry a konto chciałem sprzedać, nikt go nie chciał kupić więc leżało aż wróciłem i grałem do teraz.

Edytowane przez C47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×