Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
C47

Rezerwacja nicku "Player"

4 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Proponuję zarezerwować nick "Player".

 

 

Wiele osób na nim wchodzi, część Steam a część Non Steam, niektórzy nie zmieniają tego nicku i grają odpaleni, jest to dosyć uciążliwe ponieważ po dodaniu bana za chwilę wchodzi kolejny gracz pod tym samym nickiem, trzeba albo banować z automatu albo wchodzić na spec i sprawdzać czy przypadkiem nie jest to gracz który przed chwilą dostał bana za wspomagacze.

 

 

 

Przy okazji,

 

Czasami widzę, że podczas gry serwer (tj. hltv) zmienia nicki graczom na Player, jak dobrze pamiętam gdy ktoś zmieni nick na inny (zarezerwowany) to dostaje kicka z serwera. Na jakiej to podstawie działa?

Oczywiście pytam o zwykłe nicki, nie zawierające IP serwera lub adres forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogarnijcie. Player to nick startowy, który automatycznie daje serwer po wyczyszczeniu cfg lub reinstalacji cs.

 

C47[/color]' timestamp='1354469807' post='91619']

Czasami widzę, że podczas gry serwer (tj. hltv) zmienia nicki graczom na Player,

1. HLTV nie ma nic do rzeczy.

2. Graczom, którzy mają reklamę w nicku itd zmienia nick na player.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Petrus[/color]' timestamp='1354473718' post='91627']

2. Graczom, którzy mają reklamę w nicku itd zmienia nick na player.

 

To wiem -.- po to napisałem, że pomijając tych graczy...

 

Petrus[/color]' timestamp='1354473718' post='91627']

Player to nick startowy, który automatycznie daje serwer po wyczyszczeniu cfg lub reinstalacji cs.

 

Ja wiem co to jest za nick, zmiana owego nick zajmuje 10 sekund a jeśli komuś się nie chcę to jego problem, my potem zbanujemy z automatu i będzie płacz bo nie chciało się nicku zmienić.

 

Petrus[/color]' timestamp='1354473718' post='91627']

1. HLTV nie ma nic do rzeczy.

 

Jeśli tak to muszę zapamiętać aby zrobić zrzut ekranu przy następnej takiej informacji (a raczej spamie bo to jest wyświetlane nawet kilkanaście razy).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
C47[/color]' timestamp='1354476747' post='91633']

Jeśli tak to muszę zapamiętać aby zrobić zrzut ekranu przy następnej takiej informacji (a raczej spamie bo to jest wyświetlane nawet kilkanaście razy).

 

Jest wyświetlane kilkanaście razy bo gość ma tak skonstruowanego cfg, że mu na chama chce nick zmienić. HLTV nie ma nic do rzeczy, pisze po prostu nazwę serwera (server wymusza nick).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×