Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Lost

Słuchawki, grafika i celownik

24 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.

Od pewnego czasu nurtuje mnie pytanie na jakiej grafice i celowniku grać. Chciałbym poznać wasze zdanie na ten temat. Ja osobiście gram na tej przedostatniej bodajże 800x600 i Medium.

 

Słuchawki.

Na jakich słuchawkach gracie? Jakie słuchawki polecacie do 150 zł. Myśle o Creative Fatal1ty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gram na sluchawkach Creative Fatality i są naprawde dobre. Rozdzielczosc w cs 1024x768, celownik - large i na cl_dynamiccrosshair "1"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BtL, a ile dałeś za nie ? Bo jak patrzyłem na Allegro to kosztują 100 bez przesyłki w media expert około 150 a w rtvagd 130 ;p

Ile masz cali monitor?

Edytowane przez Lost

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz je aż 2 lata? Są takie wytrzymałe? Kolega ma jakieś creativy też od paru lat to ma ten łącznik co łaczy 2 musze sklejony taśmą i widać miedź ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wytrzymałe są, ale gdzieś rok temu wyrwałem kabel i kuzyn mi lutował i działają. Wraz z kuzynem posiadamy te słuchawki tak jak mówiłem 2 lata, może więcej i ja, i on mialiśmy ten sam problem, wyrwaliśmy kabel od wejścia słuchawek albo mikrofonu (już nie pamiętam) ale działają dobrze. Ja osobiście POLECAM!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Celownik:

 

cl_crosshair_color "255 0 0"
cl_crosshair_size "small"
cl_crosshair_translucent "0"
cl_dynamiccrosshair "0"

 

Słuchawki: Creative Labs HS-980 Fatal1ty Professional Series MKII Gaming Headset - nie są najlepsze. Idealny wybór to słuchawki do słuchania muzyki takie o pasmie przenoszenia > 24.000 Hz.

 

Rozdzielczość: 800x600 32 bit

Edytowane przez BiNd!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bind nie lepiej gamingowe? Najlepsze podobno lotnicze xd..

na celowniku lepiej jakiś Medium mi grać small za mały na dalekie odległosci trudniej w głowe celnąc mi

Edytowane przez Lost

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bind nie lepiej gamingowe? Najlepsze podobno lotnicze xd..

na celowniku lepiej jakiś Medium mi grać small za mały na dalekie odległosci trudniej w głowe celnąc mi

 

Ile Ty masz lat ? 5 ? Drugie zdanie to jakbym czytał Yodę z Gwiezdnych Wojen hahaha hahaha .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Ja osobiście gram na słuchawkach Siberia V2, myszka ta sama firma model KANA, celownik large.

Rozdziałka 800x600 32 bit.

 

Piszesz że za taka cenę chcesz jakies gamingowe, to uzbieraj sobie jeszcze z 50 zł i kup sobie Steelseries 5H V2, jak za tą cene opłaca się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście grywam na Creative Fatality i myszce Razer Deathadder 1800dpi którą bardzo polecam i podkładkę do niej Firmy Razer ( Goliathus ) :D

 

Co do gry to rozdziałka oczywiście 800x600 , a co do celownika na początku grywałem na large (monitor 17' cl ) , lecz od 1,5 roku przerzuciłem się na 21' cl , więc small :D

 

Uważam , że i tak gra się według swojego gustu :) Trzeba troszkę pograć , a nie jak inni zmieniają co dzień na inny bo mu się źle gra albo nie pasuje..

Edytowane przez truskaw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bind do grania raczej lepsze do do grania a nie do muzyki .. : )

myślałem o 5h v2 tylko nie mogę ich znaleźć w sklepie, a na allegro nie chcę zamawiać

 

a co myślicie o myszke kinzu v2 pro ?

podkładce qck heavy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bind do grania raczej lepsze do do grania a nie do muzyki .. : )

myślałem o 5h v2 tylko nie mogę ich znaleźć w sklepie, a na allegro nie chcę zamawiać

 

a co myślicie o myszke kinzu v2 pro ?

podkładce qck heavy ?

 

1. Do słuchania muzyki mają większe pasmo przenoszenia więc słyszysz więcej. Naprawdę poczytaj troszkę, poucz się na fizyce praw dotyczacych dźwięku, to wtedy pogadamy... Sam gram na gamingowych, bo słuchawki muzyczne mi padły po 5 latach i uwierz mi dzień do nocy.

2. Co do grania na ffa, polecam tzw. szmatkę, taką jaka wymienił truskaw (sam taką mam chociaż nie jest tania ale bardzo duża nie trzeba się martwić przy małym sensie, że zabraknie Ci stołu). Inaczej do specjalnych podkładek trzeba kupić ślizgi, a one kosztują i trzeba je wymieniać.

3. Co do myszek, to trzeba dopasować do ręki. Ja małej nie mam stąd Logitech G4 i Razer DA 3500, a grałem już na różnych myszkach poczynając od IE3, Logitechach MX'ach, G7, G9 itd. Kinzu nie znam, ale czytałem pochlebne artykuły. Dopasuj mysz do ręki, to podstawa, a w CS 1.6 i tak gra na wyższym DPI jest kłopotliwa, gdyż występuje wsteczna akceleracja (można to zmniejszyć mouse fixem - na XP, i MarkC_Windows7_MouseFix dla W7 - ja używam rinput131). U mnie USBrate 550 Hz i DPI 1000 mimo większych możliwości - sens 1.0

Edytowane przez BiNd!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napewno wieksze myszki są lepsze dla Ciebie bo zapewne masz większą rękę od mojej. Myślę, że dla mnie kinzu by była dobra. Grałem zawsze na prostej myszcze bez żadnych wgłębień wypukleń. Teraz niby mam jakiś szajs gejmingowy co ma wygłębienia nawet fajnie leży, jest mała i lekka. Nie wiem ile ma DPI. Ale ustawiłem sobie na troszke szybciej niż standardowo (kliknąłem 1 raz na ten przycisk) szkoda, że nie mam płytki do niej. Gram na sensivity 3 i nie dużo potrzebuje do grania w cs'a.Podkładka ma jakieś 20 cm i w zupełności mi to wystarcza. Co do tych słyuchawek do muzyki to czytałem na jednym forum, że takie lepsze, ale znów ktoś inny mi powiedział co innego. Musiał bym sprawdzić.

 

Zawsze zastanawia mnie dlaczego Ci z e-sportu grają na Large. Wiem, że się przyzwyczaili, ale nie lepiej by było na mniejszym ? Chyba łatwiej ustrzellić bułe. Bo np na pistoletach to celownik jest ogromny.

Oni graja na najmniejszej grafice czy tej przedostatniej?

Edytowane przez Lost

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam moją - Razer Lachesis, 5600 dpi może i nie potrzebne ale fajnie się na niej gra. Posiadam ją już długi czas, około 3 lat a może i więcej. Działa dobrze, przyciski boczne przydają się nie raz do jakiś bindów itp. Ja gdybym miał do wyboru jakąs myszke od Steelseries albo Razera to wybrałbym razera, gdyż jest lepszą firmą i zawsze ma jakieś fajnie dodatki :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam małe pytanko, a mianowicie, którą myszkę byście mi polecili/wybrali ?:

1. http://allegro.pl/my...2845250590.html

2. http://allegro.pl/my...2865771471.html

3. http://allegro.pl/mysz-bezprzewodowa-a4tech-x7-xgame-v-track-r4-w24h-i2796358139.html

 

Mam teraz bezprzewodową (bo tak w ogóle to gram cały czas na lapku) i sprawuje mi się z jednej strony źle (bo ma 1000 dpi i po prostu trudniej mi jest trafić w mniejsze cele ), a z drugiej bardzo dobrze (nie ma żadnych opóźnień). I jeszcze mam pewną wątpliwość, bo na górze jest napisane, że ma 3000 dpi, a już niżej (specyfikaja):

  • Rozdzielczość CPI / DPI: 800-1600

A Wy co sądzicie o bezprzewodowych? Mają dużo wolniejsze działanie ? I którą byście wybrali bezprzewodową czy z kabelkiem ? ;d

Edytowane przez `CR7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam słuchawki Creative fatal1ty: http://www.ceneo.pl/1760472#tab=spec , jak dla mnie są bardzo fajne, dobrze się słucha muzyki, dźwięk w CSie nie jest zły, według mnie dobrze na nich słychać.

Mysz i klawiaturę mam bezprzewodowe: http://www.ceneo.pl/9552622#tab=spec i jakoś też nie jestem w cale zawiedziony, może niedługo wymienię na lepsze ale to tylko dlatego, że spadła mi mysz kilka razy i w końcu pekło coś w środku myszki i nie mam kółka :D

Rozdzielczość 800x600, 32 bity, monitor Samsung SyncMaster 2233

celownik mały, biały

Edytowane przez C47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
C47[/color]' timestamp='1355661950' post='93094']

Mysz i klawiaturę mam bezprzewodowe: http://www.ceneo.pl/9552622#tab=spec

O ty bocie mam ten sam zestaw :D A na jakim grasz sensitive ? I czemu wszyscy wybierają tą grafikę 800 na 600 ? Przecież jest wyższej jakości... Edytowane przez `CR7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
`CR7[/color]' timestamp='1355667436' post='93106']

A na jakim grasz sensitive

 

6,3

 

`CR7[/color]' timestamp='1355667436' post='93106']

czemu wszyscy wybierają tą grafikę 800 na 600

 

Diabli wiedzą :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś by jeszcze miał pytanie na temat czułości myszki to z chęcią teraz na to odpowiadam. mam myszke ok. 600 Dpi grałem na czułości 9.0 potem coraz bardziej zmniejszałem ponieważ nadal słabo grałem... teraz gram na czułości 1.6 śledzenie głowy celownikiem na tej czułości to poezja. lecz odrazu mówie że na awp india i na innego tego typu map ciężko sie celuje. Na jak najmniejszej czułości celowanie jest bardziej precyzyjne a szczegulnie na bardzo krutkich dystansach.

 

A co do słuchawek mam słuchawki kupione za 3 dychy w sklepie "Bartek" mam je rok słuchawki rozkręcam na full a w menu gry zmniejszam głośność na tych słuchawkach gdy ktoś gra ze mną 1 na 1 i zrobi krok to juz wiem gdzie jest więdz na nie nie narzekam praktycznie słysze połowe mapy powiedzmy dust 2 a co do celownika gram teraz na small grałem raz na największym dla mnie nie ma to znaczenia wystarczy mieć wyczucie gdzie jest środek ekranu.

 

Rozdziałka 1280 1024 najlepsza do precyzyjnych strzałów (beznadziejna do gry AWP) ja na tej gram

Rozdziałka 800 600 najlepsza do trafiania w heda na full auto (bardzo dobra do gry z AWP) [nie polecam strasznie bliski zasięg renderowania wielkie piksele]

Edytowane przez DzaroD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×