Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
iTo

CSPromod 1.09 - Godny następca 1.6? CSPromod > CS:GO

1 odpowiedź w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałem was zachęcić do przetestowania wersji BETA, gry CSPromod, jak dla mnie, to on właśnie powinien zostać godnym następcą naszego kochanego CS 1.6.

Gra w wersji BETA, jest bezpłatna, wystarczy postępować tak jak tutaj jest napisane na oficjalnie stronie http://cspromod.com/.

Jak dla mnie miażdży tego śmiesznego CS:GO, jak dla mnie oczywiście CS:GO nie jest prawdziwym CS'em, to jest po prostu inna gra i tyle (Co w wywiadach mówią o tym najlepsi gracze 1.6). Zero dynamiki gry, śmieszne granaty itp ale to nie jest temat odnośnie CS;Go więc kończe na razie o nim.

Natomiast CSPromod, jeżeli chodzi o dynamikę jest rewelacja, moje odczucie jest takie że VALVE powinno promować to grę bardziej niż CS:GO, albo CS:GO zostawić graczom Source.

I co najlepsze, nie trzeba się od nowa przestawiać na tą grę, nie trzeba walić po 80 h w tygodniu tak jak w CS;GO, rzeby wyczuć recoila, i przyzwyczaić się do zmian. Wiadomo ma jeszcze trochę minusów bo to wersja beta, np dźwięki : )

 

Pozwolę sobie umieścić kilka komentarzy dotyczące CSPromod.

 

"Jeżeli ma wybierać pomiędzy GO, a CSP na pewno CSP. Po prostu jest mniej skomplikowany i przyjemniejszy w grze."

"wow, naprawde moglby byc nastepca 1.6, gdyby zmienic pare niuansow jak dzwieki i animacje to by byla zajebicie grywalny cs"

"1.6>csp>css>...przepasc.... cs.go"

"Ściągnąłem przetestowałem i odetchnąłem z ulgą :) może i będzie zacny następca 1.6 na scenie :)"

 

 

Polecam ściagnięcie tej gry na swojego steam.

I piszcie, jak widzicie to gre.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Już ściągam. Kiedyś próbowałem wcześniejsze wersje, ale jeszcze bardzo niedopracowane. Może to jest to co będzie pomiędzy GO,source i 1.6.

 

Może w weekend będzie okazja pograć, a może Petrus postawi serwer ? :D

Edytowane przez BiNd!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×