Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

47 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Człowieku, gdybyś Ty wsadzał takie banie to już dawno byś w jakimś kurwa progamingu klanowym grał. Nie wierzę w to, f0rest takich głów nie wkłada jak Ty, poprostu śmiech na sali.

A jeszcze do tego jak się tłumaczy, nie zwróciliście uwagi ? ;> A Ci co Go bronią mają poprostu nasrane w gaciach, bo to admin, trzeba się podlizać, rozumiem rozumiem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po 1sze to nie admin , po 2gie nasrane w gaciach mieliscie tam po turnieju a po 3 zamknijcie ten zalosny temat bo i tak nic z tego nie bedzie, cu;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co Ty chłopie o jakimś turnieju tu wyskakujesz, pora takich glucików jak Ty się skończyła, albo udajesz albo poprostu bronisz kolegi że nic nie ma. Ale co to Ci da ? NIc 1.6 zszedł do lamusów na ESL'u tak nic nie ugracie. Na gwiazdke poproś o GO, chyba że tam też masz zamiar czitować i udawać dobrego gracza, pozdro. Do spania gluty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czlowieku pnij wiecej przez kabel, nie mamy zamiar grac ESL gramy 4fun a takich jak wy to widziales jak sie urabia, nie musze prosic o GO bo nie mam zamiaru w to grac, widac ze Ty poprosiles o 1.6 na gwiazdke i dostales mierny 2k12, cu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
aoenAND[/color]' timestamp='1355428260' post='92702']

Człowieku, gdybyś Ty wsadzał takie banie to już dawno byś w jakimś kurwa progamingu klanowym grał. Nie wierzę w to, f0rest takich głów nie wkłada jak Ty, poprostu śmiech na sali.

 

traktuje to jako komplement :33 . No, gdybym grał od 1999, to ciskalbym z jakimis oporami :< niestety, ja dopiero chodziłem na czworaka.

 

wypisujesz tu jakies bzdety, bo odpadliscie z turnieju, płaczesz, jak to niemieckie neo grające w kantera. Wybacz chlopie, jestesmy w tym samym wieku, ale Tobie oleum brak w głowie. Bindi, zapraszam Cię do mnie, masz troche daleko, ale moja chec pokazania Ci, ze jestem czysty jest tak wielka, że dorównuje gabarytom chińskiego muru.

 

BiNd![/color]' timestamp='1355428158' post='92701']

Jetsteś dziecko głupim cziterkiem nic więcej więc mi tu nie podjeżdżaj w szczylowski sposób, bo tylko udowadniasz, że jesteś prymitywem.

 

jesteś starym frajerem, goniącym cziterów za ogon, więc nie życzę sobie oskarżen o haxy z Twojej jebanej strony, bo to juz mnie wkurwia. Skoncz z cs'em, za bardzo on Cie pochlania.

 

co z tego, że młody? Młodzi zawsze są odpaleni, hm?

 

dasz sobie śmieciu uciac jaja, ze jestem czysty? Chetnie bym uslyszal szczera odpowiedz, z ktorej musisz poniesc konsekwencje.

 

aoen, a Ty najlepiej stul pysk, płaczesz bo 'pojechaliście do domu'

 

juz mnie wkurwia ten temat, niech sie wypowiedza Ci supporterzy i temat zamkna, bo nie mam zamiaru klocic sie z tym zgredem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisałem, tępak i prymityw. Nie jesteś żadnym zdolnym graczem tylko cziterem. Pokaż coś w jakiejś lidze wtedy pogadamy, np.ESL, albo skończ z CS'em, bo nie rozumiesz jego idei. Pieprzenie bez sensu. Gówinix jebany (przepraszam moderatorów).

 

Nikt nie celuje tylko Ty i niech tak zostanie.

Edytowane przez BiNd!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
BiNd![/color]' timestamp='1355431440' post='92720']

Nie jesteś żadnym zdolnym graczem tylko cziterem. Pokaż coś w jakiejś lidze wtedy pogadamy, np.ESL, albo skończ z CS'em, bo nie rozumiesz jego idei.

 

uno :

DALEJ SOBIE WMAWIAJ ZERZE JEBANY, ŻE JESTEM ODPAŁEM.

duo : TY NIE ROZUMIESZ, ŻE JESTEM CZYSTY, WIEC SOBIE TO WMAWIASZ. NIE ROZUMIEM JEGO IDEI? NIE PŁACZĘ OD RAZU, JAK MNIE JAKIŚ BOT ZABIJE, NIE WYZYWAM OD PIERDOLONYCH ODPAŁÓW.

TY GRASZ ESL? I JAK? WSZYSTKIE PRZEGRANE?

miałeś więcej w tym temacie nie pisać, więc łaskawie STUL PYSK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak w 2006 roku 5vs 5 zajęlismy 3 miejsce w Europie właśnie w ESL. Więc STUL PYSK dzieciaczku. Nikt i tak nie wierzy w Twoją uczciwość, a co do tego płakania, to dodałem tu więcej cziterów niż Ty znawco. Więc spadaj już minusie. To, że głośniej krzyczysz nie znaczy, że masz rację.

 

Pojadę Ci w Twoim stylu i zacytuje: "Jesteś jebanym przez stado goryli kocim landrynem kundlu".

Edytowane przez BiNd!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bind jak to się mylę? Nie sądzę, że "zaje sprzęt wyje** w kosmos pr0 el0 el0" nie zrobi z jakiejś lamy Neo f0resta czy innych Bind jesli na dm walisz full auto to długo nie postrzelasz.... W jednego możesz pół a nawet i cały, a jak jest ich więcej ? Lepiej raz, a porządnie. Piszesz, że grałes ESL'a 5 vs 5 i tam też napierdzielasz cały magazynek ?

 

Ja myślę zamknąc ten temat bo robi się tu straszny chaos. Petrus lub inni z ubs niech się wypowiedzą

Edytowane przez Lost

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to, że sobie coś ubzdurałeś, też nei znaczy, że masz rację, frajerze.

 

hoho, ale mi pocisnales, rzygac mi sie chce na Twoje smieszne posty. Placzesz jak dziecko, mimo swojego wieku.

Ciekaw jestem, co bys zrobil, gdyby wszedl tu przykladowy Neo pod innym nickiem. To samo co ze mną, twierdziłbyś, że odpalony, a dopiero po jakimś czasie wyszłoby to na jaw, wszyscy by sie z Ciebie smiali. Tak jest w moim przypadku, gówno jestes i tyle.

Grasz na ffa mimo takich osiagow, o jakich mi tu piszesz, a gownem jestes i gownem pozostaniesz.

 

Bayo, koniec klotni z tym smieciem, bo mnie juz rece opadaja. Przyjedz, pokaze Ci jak gram, posmiejemy sie wszyscy z Ciebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bind jak to się mylę? Nie sądzę, że "zaje sprzęt wyje** w kosmos pr0 el0 el0" nie zrobi z jakiejś lamy Neo f0resta czy innych Bind jesli na dm walisz full auto to długo nie postrzelasz.... W jednego możesz pół a nawet i cały, a jak jest ich więcej ? Lepiej raz, a porządnie. Piszesz, że grałes ESL'a 5 vs 5 i tam też napierdzielasz cały magazynek ?

 

Ja myślę zamknąc ten temat bo robi się tu straszny chaos. Petrus lub inni z ubs niech się wypowiedzą

 

Walę full auto bo somecośtam tak napisał ? Popatrz na statystyki graczy innych niż ja. Oni też walą full auto ? Nie rozśmieszaj mnie, bo naprawdę wyjdzie, że somecośtam jest jedynym ,co celuje ZAWSZE w głowę o/ hahaha hahaha , a inni strzelają po kostkach.

 

Ito - 29.28% HS'ów
 Gollero - 27.04%
bekaZgimb - 32.42%
Lord Voldemort - 35.71%
truskaw - 38.95%
wuu - 37.86%
Happy Angel - 31.90%

 

somecośtam - 58.57%

Edytowane przez BiNd!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może oni nie są tak doświadczeni jak someone.?

 

Mało forestów spawnow neo itp nie ogądałem więc troche wiem, że oni nie kucają i naparzaja cały magazynek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może oni nie są tak doświadczeni jak someone.?

 

Mało forestów spawnow neo itp nie ogądałem więc troche wiem, że oni nie kucają i naparzaja cały magazynek

 

Neo też kuca ma jednego z lepszych sprey'ów na świecie i znam go od młodego chłopaka. Ja kucam i walę cały magazynek ? śmiech :D.

 

Someone ma steama z 2010 roku... Sprawdź sobie steam'y wymienionych graczy na banid.pl ...Jaki on doświadczony ? :)

Edytowane przez BiNd!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Lost[/color]' timestamp='1355433985' post='92733']

może oni nie są tak doświadczeni jak someone.?

 

Mało forestów spawnow neo itp nie ogądałem więc troche wiem, że oni nie kucają i naparzaja cały magazynek

 

moje doświadczenie przejawia się na FFA, lub na łatwym mixie, gdyż tylko wtedy czuje sie jak ryba w wodzie. Jesli jest opor, musisz kucnac i napierdalac caly magazynek, nie ma wyjscia. Starasz sie, zeby Twoja druzyna wygrala i nie poniosla wielkich strat. Nie bez przyczyny biore famasa i zmieniam na bursta, o wiele latwiej jest zabic hs'em na dalsza odleglosc, wg mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem, że kuca, ale w wyjątkowych sytuacjach ; ) bo on raczej przemieszcz asię z lewo na prawo. some napisał twoją taktyke wzorowałem się na niej :)

Nie rozumiem ludzi, którzy plują na kogoś, że ma 2k9 2k10 2k11 12 czy 13 nawet... i co wam to da? Kozak bo wcześniej steam kupiłeś? nie każdy czuje taką potrzebe kupic steam. niektórym szkoda kasy, niektórzy jej nie mają ... Lepiej później niż wcale

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem, że kuca, ale w wyjątkowych sytuacjach ; ) bo on raczej przemieszcz asię z lewo na prawo. some napisał twoją taktyke wzorowałem się na niej :)

Nie rozumiem ludzi, którzy plują na kogoś, że ma 2k9 2k10 2k11 12 czy 13 nawet... i co wam to da? Kozak bo wcześniej steam kupiłeś? nie każdy czuje taką potrzebe kupic steam. niektórym szkoda kasy, niektórzy jej nie mają ... Lepiej później niż wcale

 

1. Ja stoję ? :D No weź chłopie nic już nie mów :)

2. Nie wszystko co pisze someone, to prawda.

3. Nikt nikogo nie opluwa tylko pisze, że gracz z steamem 2010 nie jest doswiadczonym graczem. Doświadczenie FFA ? powiedz, to tym co grają naprawdę, to umrą ze śmiechu.

4. Steam ? Drogi ? Więcej wydajecie na hamburgery lub browary. CS 1.6 jest tani jak barszcz. Naście złotych nawet... Kozak ? Nie znaczy być kozakiem chyba mając legalną grę? Mieć dłużej steam'a, to znaczy być doświadczonym graczem, to chyba logiczne ...Grać na NS'ie, tzn. być złodziejem, to chyba tez logiczne.

Edytowane przez BiNd!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zamknijcie ta dziecinade juz -.-

 

Spokojnie gniew po co się spinasz sam tworzysz swoimi durnymi wypowiedziami tą dziecinadę. Pozwól szerszej grupie się jeszcze wypowiedzieć, a sam skończ ! :-/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gniew ma racje. Bindi, a moze ja jestem do tej gry stworzony? tak jak Messi do grania w noge. Ja uzywam mozgu, nie raz ogladalem wywiady z kims z g5, wiec wiem co robia, aby zdobywac coraz to wieksze doswiadczenie. Rocznik steama to nie wszystko, mogę sobie kupić 2k3 i co z tego bede miał? Nic, a w Twoim przekonaniu - doświadczenie. Dziecinne. No, niech sie ktos sensowniejszy wypowie, bo to juz mnie wnerwia. Nie wzorujcie sie na zdaniu Bindiego, gowno mnie to obchodzi, ze wylapal multum odpalow na steam, ale ja sie nie dam, bo po co mam tracic steama przez takiego smiecia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gniew ma racje. Bindi, a moze ja jestem do tej gry stworzony? tak jak Messi do grania w noge. Ja uzywam mozgu, nie raz ogladalem wywiady z kims z g5, wiec wiem co robia, aby zdobywac coraz to wieksze doswiadczenie. Rocznik steama to nie wszystko, mogę sobie kupić 2k3 i co z tego bede miał? Nic, a w Twoim przekonaniu - doświadczenie. Dziecinne. No, niech sie ktos sensowniejszy wypowie, bo to juz mnie wnerwia. Nie wzorujcie sie na zdaniu Bindiego, gowno mnie to obchodzi, ze wylapal multum odpalow na steam, ale ja sie nie dam, bo po co mam tracic steama przez takiego smiecia.

 

1. Nie Bindi, tylko pan Bind dla Ciebie szczylu.

2. Napisałem, że steam 2010, to znak, że masz zerowe doświadczenie. Doświadczenie na FFA nie ma tu znaczenia, bo co to za doświadczenie. Więc nie przekręcaj tu sensu, który tu próbujesz nadać swoją wypowiedzią pisząc o łapsach w Twoim wieku co kupują steama 2003 i kozaczą mimo, że mają 10 lat. W żadnym miejscu tego nie napisałem.

3. G5 ooooooo. Dziecko od wywiadów mocy nie przybywa, bo ile Ty żeś tych meczy naoglądał się przez te 2 lata ? Chcesz się ze mną porównywać mózgiem lub doświadczeniem w grze ? Hahahah no żal. Przecież Ty jesteś tępakiem, co niejednokrotnie już tutaj udowodniłeś. Ty nie masz o tej grze pojęcia.

4. Śmieciem, to niestety jesteś Ty, ale ciężko się przyznać, że celuje za Ciebie komputer, a nie Twoja mega myszka X7 A4Tech'a. Dowody są w statystykach i są niezaprzeczalne. Dużo lepsi niż Ty mają gorsze statystyki i uwierz mi celują w głowy, bo tu nie da się grać jak w Quake czy UT, ale skąd Ty możesz to wiedzieć.

Edytowane przez BiNd!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
truskaw[/color]' timestamp='1355493409' post='92806']

Spokojnie gniew po co się spinasz sam tworzysz swoimi durnymi wypowiedziami tą dziecinadę. Pozwól szerszej grupie się jeszcze wypowiedzieć, a sam skończ ! :-/

 

zakladasz ten temat a gowno sie w nim wypowiadasz, nie widac zadnej aktywnosci 'szerszej grupy' wiec chyba nie ma sensu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio rzadko się odzywam, bo mam coraz mniej czasu na tego typu aktywności.

 

Temat został poruszony dosyć trudny - someone to dawny admin i wiele osób uznawało Jego dobry skill. Są osoby które jednak podważają Jego uczciwą grę.

Sytuacja jest patowa i wymaga większej ilości materiału do oceny. Bana za darmo też bez sensu jest dawać, bo może jednak gra czysto?

 

Owszem - dobry argument ze stosunkiem HS'ów do zwykłych fragów, ale oglądając grę someone'a widać, że prawie ZAWSZE trzyma celownik na wysokości głowy. Niestety temat zamienił się w najeżdżanie na siebie i stracił na 'atrakcyjności'.

 

Someone, pokaż swojego skilla na ESLach czy kopsnij się na jakiegoś LANa, bo jeżeli grasz uczciwie, to mogą być z Ciebie ludzie. Wówczas zamkniesz co po niektórym buźki.

 

B!Nd!, miałem Cię za jakiegoś gnojka, ale po zapoznaniu się z postami i niektórymi stwierdzeniami, widzę, że na prawdę ogarniasz i meszku pod nosem nie masz. Gdyby tylko kultura słowa się u Ciebie zmieniła, to byłbyś bardziej poważną osobą w dyskusjach. Po przeczytaniu Twoich postów, stwierdzam że jesteś bardziej doświadczony w CS'a niż ja.

 

truskaw, następnym razem więcej materiałów podrzuć, ale i tak brawo za odwagę. Wiele osób poklepie po plecach i powie, że super gracz, ale po cichu innemu powie, że ktoś tam oszukuje itd.

 

Reszcie dzięki za wypowiedź - zwłaszcza tym, którzy posługiwali się jakimiś merytorycznymi odpowiedziami.

 

ZAMYKAM temat, bez werdyktu. Na ślepo oceniać nie będę - reszta z 'góry' pewnie też nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×