Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

47 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick z gry: tuskaw

Nick cheatera: someone

Serwer:only dd2

Data + dokładna godzina: 11.12.2012r. 21:15

Steam ID cheatera (wpisz status w konsoli - dla zgłoszeń steam konieczny screen): STEAM_0:1:33651457 / http://speedy.sh/sKQbC/id.jpg

 

IP: 83.30.72.239:27005 /

http://speedy.sh/tFErv/ip.jpg

 

Link do demka/hltv : http://speedy.sh/tFEDv/someone.dem

 

Już od dawna chciałem się zająć tym Panem , lecz a to nie było czasu , a jak się znalazł to nie można było nagrać demka w taki sposób by było on zadowalający (czasowo ) . Ciężko mi stwierdzić jakiego cheata używa someone bo dokładnie się na tym nie znam. Na wallhacka mi to nie wygląda, ani na perfidnego AIMA też. Lecz gracz ten strzela niepowtarzalnie wiele HS co pokazują jego statystki psychostats : http://speedy.sh/9rYhh/procenths.jpg

Wynika z nich , że jego procent HS wynosi blisko 60 %, co przy jednych z najlepszych graczy naszej serwerowni wygląda to na wręcz niemożliwe.

 

Konsultowałem się z wieloma graczami tymi z większym doświadczeniem i z tymi o mniejszym , ale większość jakoś nie była przekonana co do jego "gry" . Znalazł się jednak jeden i pomógł mi troszkę (poparł moją opinie na temat niego) dlatego też odważyłem się dodać go do działu BL .

 

Obejrzyjcie i oceńcie , myślę że to sprawa do bardzo dokładnego przejrzenia !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nawet nie wiesz, jaka mam chec pokazac Ci moje osiagi na serwerach DM. Aktualnie gram z gn1ewem na takim jednym, wg mnie najlepszy w Polsce, ale pewnie nie wiecie nawet co to za zasrany mod.

 

Wręcz niemożliwe? na DM gram od samego początku istnienia mojego steama, oglądanie BOOTCAMP'ów , wiedzę na temat broni wykorzystywanych na mixie posiadam. Jeden sie splakal, bo na 2k10 tak ogarniam, tak Bindi, o Ciebie chodzi. Tyle masz lat, a przepraszam za uraze, zachowujesz sie jak dziecia. Wmawiasz sobie, że jestem odpalony, a to jest już denerwujące. 60 % hs? to jest ffa, ja gram dla frajdy i piękna mojej gry, o ile taka jest. Niepowtarzalne HS? Dzieki, może zaczne FM kręcić. Wybacz TRUSKAW, ale ja nie miałem obok siebie latającego frajera, który jest odpalony na steam. Jak myślisz, skąd wzięło się na moim steamie tyle godzin? masz tutaj cząstkę mojego ogaru, dawno to było kręcone :

. Radzę patrzeć na zdobyte fragi, znajdujace sie w prawym gornym rogu ekranu.

 

to mnie rozwaliło

Ciężko mi stwierdzić jakiego cheata używa someone bo dokładnie się na tym nie znam

piszesz zgloszenie, a nie wiesz jakiego czita uzywam? haahhahahah, kurwa usmialem sie xDD. Nie patrzę na innych, jak grają.

 

a Ty Bindi, znajdziesz kazda sekunde na demku, ktora bedzie dziwna na to, zeby utopic gracza. Niestety, u mnie takiej nie znajdziesz.

Edytowane przez someone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

truskaw, skoro już twierdzisz, że Some gra "nie fair" to przynajmniej rozpisał byś czas i akcje. Nie wszyscy mają czas, żeby oglądać 20 min jedno demko, a z chęcią bym ogarnął co Ty tam takiego zobaczyłeś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Someone to jeden z najlepszych graczu z kopytka(bez obrazy)

Truskaw nawet nie rozpisałeś minut podejrzanych akcji.

Edytowane przez DomaS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo takich nie ma, liczy na szczescie, ze mnie zbanujecie. Zaraz Bindi przyjdzie i zapewne rozpisze calusienkie demo, co do setnych sekundy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do Binda to fakt niby amsz tyle lat a zachowujesz sie jak dziecko, taka beke z Ciebie cisne ja i moi kumple ze to masakra stary , ale bez urazy . Ktos kto Cie zabije to odrazu 'ten to kurwa odpalony' az sie smiac chce :D

 

pozwole sobie zalaczyc obrazek

 

1111.png

 

a co do some to raczej nie mam podejrzen, jako admin gral to samo , duzo bil i nikt nie robil afery, osadzasz go o czit a nawet nie wiesz jaki, moze ten czit to skill ?

 

pozdrawiam i raczej do zamkniecia.

Edytowane przez gn1ew

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem od czego zacząć, ale tak w punktach.

 

1. Skuteczność hs'ów widzieliście i widzicie załączono nawet ss'a. Wybacz someone, ale ja tez gram na DM i miewam bardzo dużą skuteczność, ale do tego trzeba praktyki. Jak sam pisałeś steam z 2010. Gdzie ta praktyka i na jakim sprzęcie ? Na kuli , śmiech.

2. Gram z Wami już bardzo długo i z someone także i na początku kolega tak nie wymiatał (od mojego początku na kopytku).

3. Czym someone gra ? A4 Tech X7 - wybaczcie, ale jeśli cokolwiek wiecie o sprzęcie i od czego zależy wynik w tej grze pomijam talent, przyjmijmy, że go ma, to wynik na statystykach D2Only jest po prostu nierealny.

4. Nie wiem jaki jest Wasz poziom wiedzy na temat czitów (np. gracza gniew), ale aima można ustawiać od hard, soft, medium poprzez smooth (płynnie) - zbindowany klawisz mouse1 + ustawienie fov na odpowiednim poziomie liczbowym w pliku ini hax lub bezpośrednio w menu haxa. Ponadto na demkach hltv nie zobaczycie dowodu na aima, bow demkach hltv brakuje klatek, ale może tego też nie wiecie, bo niby skąd ?

5. Czy uważam, że someone gra na wallhacku ? Nie, co najwyżej jest na vencie lub podpowiedzi friendsy, kto nie podpowiada ? Chyba każdy na tym serwerze.

6. Czy uważam, że someone czituje ? Tak uważam, że wszystkich ze społeczności kopytka robi w przysłowiowego konia i używa dobrze skonfigurowanego aimbota.

7. Czy przejmuję się tym, czy mi wierzycie ? Nie, mam, to gdzieś. Dlatego też zrezygnowałem z funkcji admina, gdyż nie będę udowadniał, że jestem garbaty. Wystarczy, że mam praktyką porzadną w wyłapywaniu cziterów, a czasem wystarczy chwila, abym wylukał wh/esp. To tyle.

8. Czy Truskaw się ośmieszył zakładając ten temat ? Nie, po prostu pokazał Wam coś co jest nierealne (utrzymanie % hs'ów przez tak długi okres). Oceniacie tą wypowiedź przez pryzmat znajomości z someone. Ciekawe, czy ktoś chociaż obejrzał demko... Uważam, że Truskaw pokazał po prostu, że ma jaja. Zrobił coś, na co inni nie mieli odwagi, a jest wiele osób someone, które uważa, że jesteś "lewy". Ja też.

9. Czy someone jest najlepszym graczem na serwerze (pojawiła się gdzies tam taka ocenka)? Dobry żart. Jest kilku graczy, którzy biją go na głowę. Chociażby ito, gupi misio, delano, albo papa Gollero (w jego uczciwość troche wątpię, ale someone nie dorasta mu ...) . Są to gracze, którzy mają lata przegrane i zobaczcie ich statystyki odnośnie HS'ów?

10. Gniew ja mam natomiast z Ciebie bekę, bo właśnie udowodniłeś, że nawet nie wiesz dlaczego to napisałem, a ze zrozumieniem, to jak widać u Ciebie ciężko. Niestety wynika to z niewiedzy. Screenshota z tego zrobił no wspaniale, dzieciaku.

 

Tyle ode mnie. Someone i się nie spinaj, bo wielokrotnie udowodniłeś, że jesteś niezrównoważony jako admin. Ja tylko dodatkowo uważam, że czitujesz, to wszystko.

 

Cześć.

Edytowane przez BiNd!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak na BiNd!a najeżdżacie ,ale to jest gość ,który zna się na tym lepiej niż ktokolwiek inny.

Wystarczy popatrzeć na jego gra na dd2.

A nawet jeśli gada po zabiciu "kurw* ,ale odpał" to co z tego? każdy może się wściec.

 

 

Co do someone demka oceniać nie będę ,bo gram dopiero 9mieś. Zostawię to doświadczonym graczom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

10. Gniew ja mam natomiast z Ciebie bekę, bo właśnie udowodniłeś, że nawet nie wiesz dlaczego to napisałem, a ze zrozumieniem, to jak widać u Ciebie ciężko. Niestety wynika to z niewiedzy. Screenshota z tego zrobił no wspaniale, dzieciaku.

 

'nie wiesz dlaczego to napisale' ahahhahahaha troche dziwne bo akurat pamietam ze wtedy troche was' bilem' i tak sobie dla jaj napisales. Nawet pamietam po jakiej akcji, w trupie co strzalilem w typa na podescie. Pamiec mam naprawde dobra i pamietam jak wygladala ta akcja, az sam sie zdziwilem ze tego typa trafilem. Ale coz pewnie napisales to dla jaj itp jak obrazajac kazdego innego gracza ktory Cie zabije ze jest 'jebanym odpalem' trudo , myslisz ze jak pograles troche w ta gre to ejstes kims i mozesz sie tu wozic ? czlowieku takich jak Ty sa setki. I co ze ma 60%hs ? to chyba orazu nic nie znaczy, ale Ty oczywiscie gadasz o jakims ustawianiu aimbota o ktorym pewnie nikt nie wie o co chodzi tylko Ty , bo byles kims tam , kiedys tam. Moze dla Ciebie jestem dzieckiem , ale ten ss zrobilem specjalnie zeby zachowac pamiatke ze taki 'doswiadczony gracz i kozak' pisze takie bzdury.

 

ps. kto tu jeste dzieckiem , ze po wymianie zdan usuwa kogos ze znajomych, czlowieku -.-

 

 

pozdrawiam wszystkich ;]

Edytowane przez gn1ew

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

'nie wiesz dlaczego to napisale' ahahhahahaha troche dziwne bo akurat pamietam ze wtedy troche was' bilem' i tak sobie dla jaj napisales. Nawet pamietam po jakiej akcji, w trupie co strzalilem w typa na podescie. Pamiec mam naprawde dobra i pamietam jak wygladala ta akcja, az sam sie zdziwilem ze tego typa trafilem. Ale coz pewnie napisales to dla jaj itp jak obrazajac kazdego innego gracza ktory Cie zabije ze jest 'jebanym odpalem' trudo , myslisz ze jak pograles troche w ta gre to ejstes kims i mozesz sie tu wozic ? czlowieku takich jak Ty sa setki. I co ze ma 60%hs ? to chyba orazu nic nie znaczy, ale Ty oczywiscie gadasz o jakims ustawianiu aimbota o ktorym pewnie nikt nie wie o co chodzi tylko Ty , bo byles kims tam , kiedys tam. Moze dla Ciebie jestem dzieckiem , ale ten ss zrobilem specjalnie zeby zachowac pamiatke ze taki 'doswiadczony gracz i kozak' pisze takie bzdury.

 

 

pozdrawiam wszystkich ;]

 

Nadal nie rozumiesz... Jakby mnie jakieś akcje obchodziły. Widać, że nie rozumiesz o co chodzi, a bez tak podstawowej wiedzy nie powinieneś być adminem po prostu... Kozak ? Chłopie o czym Ty do mnie piszesz ? Lepsi są tysiące ? W 2006 w cs:s było takich 10 osób w ESL, a tutaj hmm - http://cs-kopytko.pl/psychostats/dd2/

 

Chyba nikt na dzisiaj.

 

Pisz z sensem, albo nie pisz nic, bo to tylko bełkot.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czlowieku nie interesuje mnie czy Ty byles w top 15 czy nei byles, dla mnie to tylko gra , ale widac dal niektorych to czesc zycia. Jak nie rozumiem to wytlumacz? 'Strzelasz obok i trafiasz. Ciekawe' moze inaczej skonfigurowany aimbot ?

 

co Ty porownujesz skilla na FFA ? na FFA kazdy moze byc 'wielki' , ja moge zamykac na FFA mnie to tam grzeje, wole pograc wiecej po 5 -,- nie ogarniam Cie stary

 

BiNd![/color]' timestamp='1355333478' post='92519']

Chyba nikt na dzisiaj.

 

wybacz podam Ci 2ch: Lord, iTo .

 

to ze ejstes 1szy w ranku to nie znaczy ze jestes najlepszy.';]

Edytowane przez gn1ew

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czlowieku nie interesuje mnie czy Ty byles w top 15 czy nei byles, dla mnie to tylko gra , ale widac dal niektorych to czesc zycia. Jak nie rozumiem to wytlumacz? 'Strzelasz obok i trafiasz. Ciekawe' moze inaczej skonfigurowany aimbot ?

 

co Ty porownujesz skilla na FFA ? na FFA kazdy moze byc 'wielki' , ja moge zamykac na FFA mnie to tam grzeje, wole pograc wiecej po 5 -,- nie ogarniam Cie stary

 

 

 

wybacz podam Ci 2ch: Lord, iTo .

 

to ze ejstes 1szy w ranku to nie znaczy ze jestes najlepszy.';]

 

To już ostatnia moja wypowiedź w tym temacie. Wiem, że Petrus nie lubi off topiców.

Gniew naucz się liczyć i nie dyskutujmy o tej grze, w która ja gram prawie tyle ile Ty masz lat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bindi, nie wiem, czy jestes tak zalosny, czy po prostu masz kryzys wieku sredniego. Ja przynajmniej nie wyzywam wszystkich, kto mnie zabije. Pierw to zachowuje dla siebie, potem oceniam jak ktoś gra. Delano? Jakbyś chciał wiedzieć, ostatnio pytał, na jaki klawisz mam skonfigurowany AIMBOT. Wysmialem go, bo beke mam niezla z tego typa. Ty grasz 10 lat, a wyglada, jakbys z 1,5 roku ciskal w csa. Co z tego, że mam 60% hs, powiedz mi? Może po prostu dobrze celuje, w przeciwienstwie do Ciebie. Twoja taktyka : Kucnąć/stać>jebać full-auto, gdzie popadnie po ciele> mieć frajde z fraga. Natomiast u mnie to wygląda tak : stać/czasem kucnąć, zależnie od recoila>CELOWAĆ w klate, lub wyżej> mieć frajdę z nastepnego hs'a. Przykro mi, ale to już weszło mi w życie. Za cienki jesteś, bo mam większe osiągi od Ciebie. Największą radochę mam z tego, że Ty niby taki pr0 el0 2k3 jest gorszy i płacze na wieść, że małolat jest od niego lepszy.

co do serwerów DM, widocznie Ty grasz na jakiś ruskich, bo my z gn1ewem mamy oporowego DM'a , chętnie prześlę Wam demko z mojej gry na nim.

Taki jesteś? Zapraszam do Radomska, pokaże Ci, jak gram. Zaczynając grę w kantera, oraz oglądanie headshootów Neo/TaZa/Plastka miałem marzenie, jeśli chodzi o grę, jebać wszystkich tak jak Oni. No, udaje mi się to, może nie na mixach, bo tam jest większy opór niż na marnym kopytkowym dd2.

 

Co do sprzętu : Gamecom 367, a4tech x7 ( ustawione 100 dpi, czułość w cs : 3,2 [ schodzę do 1.0, tak jest zalecane] ), SS QcK mini+

jakoś majątku nie wydaję na csa, bo chcę mieć tylko z niego frajdę, niestety komuś to nie pasuje i postanawia mnie 'utopić' . Niestety Bindusiu, w moim przypadku się bardzo grubo mylisz.

 

Wybacz someone, ale ja tez gram na DM i miewam bardzo dużą skuteczność, ale do tego trzeba praktyki. Jak sam pisałeś steam z 2010. Gdzie ta praktyka i na jakim sprzęcie ? Na kuli , śmiech.

 

wiesz, jaki był mój największy problem, gdy byłem jeszcze uLowem, radzącym sobie tylko na DM? na deathmatchu czułem się jak ryba w wodzie, natomiast na FFA, jak rybą na Saharze. Jeśli ktoś nie zrozumiał, wyjaśniam:

nie potrafiłem robić tego samego na FFA, co na DM ( chodzi o jebanie hedów ) z czasem sie rozluznilem i tak wyszedl moj cały skill na jaw.

 

teraz się śmieję z Was, bo po tylu miesiacach, albo i latach grania na tej marnej sieci, dopiero teraz mnie zglaszacie. Moj % hs jest nierealny? Ciekawe, co by było, jakby ktoś z g5 tu grał. Smialbym sie razem z nimi, z waszej idiotycznej glupoty.

 

Tyle w tym temacie. Demka nie ogladam, nie mam po co. Swojej gry nie zmienilem od dluzszego czasu.

 

pozdr0 i el0 dla takich typow jak Ty, Bindi . Radze przyhamowac z cs'em.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę tak:

 

Bind w psycho stats ma na tą chwilę 7517 na 2489

someone. w psycho stats ma na tą chwilę 6328 na 2810

 

każdy widzi, że someone ma więcej dedów i więcej % hs. Z tego wynika, że bind wali full auto a someone. stara się ucelować banie . To moje zdanie.

 

Co do sprzętu to nie wiem czy on ma, aż takie duże znaczenie. Sprzęt skilla nie daje..

Edytowane przez Lost

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O przepraszam, mogłem nie dowidzieć ;p już usuwam :)

Niektórzy tutaj wątpią, że some jest czysty. Jak byś mógł to przedstaw nam Twoje najlepsze akcje (jak masz demka )

Edytowane przez Lost

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...Z tego wynika, że bind wali full auto a someone. stara się ucelować banie . To moje zdanie.

 

Co do sprzętu to nie wiem czy on ma, aż takie duże znaczenie. Sprzęt skilla nie daje..

 

Ad.1. Idąc Twoim tokiem rozumowania, to nikt nie celuje bań z czołówki tylko nawala full auto, ale someone celuje ^^ i tylko on celuje...

Ad.2 Co do sprzętu się bardzo mylisz ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
BiNd![/color]' timestamp='1355426231' post='92687']

Ad.1. Idąc Twoim tokiem rozumowania, to nikt nie celuje bań z czołówki tylko nawala full auto, ale someone celuje ^^ i tylko on celuje...

 

to może jestem 'inny' ? ; ) nie pomyślałeś o tym? Łatwiej przycelować, jebnąć hs'a a nie sie mamrotać z jednym kolesiem tyle czasu, oraz stracic wiele hp, bo zazwyczaj tak jest. przypominam, w hs'a z ak można jebnąć od 99, do 140 , a przykładowo w ramię 23-35 , więc jest różnica.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to może jestem 'inny' ? ; ) nie pomyślałeś o tym? Łatwiej przycelować, jebnąć hs'a a nie sie mamrotać z jednym kolesiem tyle czasu, oraz stracic wiele hp, bo zazwyczaj tak jest. przypominam, w hs'a z ak można jebnąć od 99, do 140 , a przykładowo w ramię 23-35 , więc jest różnica.

 

Tak oczywiście, że jesteś inny. Jesteś po prostu cziterem. Tyle ode mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
BiNd![/color]' timestamp='1355427643' post='92699']

Tak oczywiście, że jesteś inny. Jesteś po prostu cziterem. Tyle ode mnie.

 

obejrzałeś chociaż demo, gównie? Widocznie nie potrafisz sie pogodzić, że taki smarkacz jebie wiecej hs'ów od Ciebie, bo przynajmniej prezentuje jakiś poziom, gram coś, a nie tylko Twoje FFA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jetsteś dziecko głupim cziterkiem nic więcej więc mi tu nie podjeżdżaj w szczylowski sposób, bo tylko udowadniasz, że jesteś prymitywem.

 

Tak jak pisałem wcześniej, słoma z butów Ci wystaje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×