Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
h0w

[TP] niepotrzebny ban ;/

15 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick z gry: h0w?!

Serwer:TP

Twój SteamID: STEAM_0:0:54713892

Twoje IP: 159.205.154.177

Kiedy zbanowany (data + dokładna godzina):13.grudnia.2012 godizna 17:25

Powód bana: Nieznany ;p

Nick Admina który zbanował: ale franca

Link do screenów 3x/demka (Jeśli zostały zrobione): http://speedy.sh/g6kHE/ssy1.rar

 

Jedyna rzecza ktra mozan zaliczyc do cheatow to "gamma adjuster" ktory pojasnia ekran ale za to bana chyba nie ma, nie? xd

 

Prosze o odbanowanie ;x

Edytowane przez h0w

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zostały zrobione Ci 3 screeny, a w Twojej paczce znajdują się 2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne, pochwal się nim. Edytuj pierwszy post i dodaj link do ściągnięcia z paczką z 3 ss'ami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

franca, jak Ty zdobyłeś admina, skoro nie widzisz WH na tych ss? :ooo

1 - To nie jest GAMMA, tylko to co rozjaśnia postacie, GAMMA rozjaśnia mape, a nie postacie.

2 - Widać w dole TT zabitego, i na dłuegiej widać jak kolesiowi widać "dupe" za ściany.

 

Nie wiem czy z czymś takim można dodać na BL'a. ODPAŁ ZDECYDOWANIE!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

1) Dlaczego nagle taki czarny ten ostatni SS?

2) Na drugim SSie widać, że CT jest za "rogiem", więc kawałek jego dupki nie powinno być widać...

3) Jakieś chore modele, których nie akceptuje i uważam to za oszustwo.

 

Temat zostawiam otwarty, aby wypowiedział się ktoś inny + masz szansę na obronę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.Nie ma nic w regulaminie o tym ;)

2.DAwaj esla skoro dla cb modele esl sa dziwne ;x

3.rozjania wszystko a to ze sa takie modele powoduje ich podswietlenie ;x

 

Eee spytaj sie kogos kto sie an tym zna ja nic nie robilem zobacz date zrobienia i date modyfikacji ;x

 

I spytaj sie kogos tkaiego dlaczego widac jego dupke ale tego ze bylo ich tam za rogiem z 10 to juz admin nie powie ;x

 

pozatym jesli wy myslicie ze ja gram na to dalczego na kanale remasek294 sa moje filmiki z owiele lepszuym skilem bez wh? ;)

 

pozatym kolejna rzecz po co mial bym sie wteyd tak bronic skoro mógłbym grac z wh an tysiacach innych serveroiw? -.-

Nie lepiej odbanowac i zrobic lepsze ssy/? -,-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra wyjdź, nie udzielaj się tu, ban zostaje, jestes cziterem i tyle.

Miłego weekendu.

PA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Modele to custom modele - ESL TV. Uzywane w relacjach i na FFA kiedyś ich uzywałem nawet, bo ze wzrokiem już słabo.

2. Ten ss z wchodzącym tyłkiem na ściane nie powinien tak wyglądać, a ten trup co padł na długiej...Trudno okreslić, czy widać go leżacego na rampie, czy też na rancie rampy.

3. Modele masz rozjasnione i to jest czit i nazywa się LAMBERT. Nie są to modele custom (np. modele bright - rozjaśnine skóry modeli, które nie są czitem). Za sam ten fakt powinien być ban.

 

Lambert - cheat który rozjaśnia modele graczy oraz broni. Widzimy graczy wyraźnie nawet w cieniu czy kompletnej ciemni. Cheat średnio przydatny na zwykłym FFA/TP. Za to na modach typu BF2, COD nie zwykle skuteczny. Dlaczego? Dlatego żę przez rozjaśnienie modeli gracz z tym hackiem widzi niewidzialnych ! Na BF2 to gracze z odznaką expert z shotguna (zwykły BF2 z 24 odznakami), a na COD widzi klasy niewidzialne dla zwykłych uczciwych graczy. Czasami też zamiast jasnych modeli gracz widzi TT na czerowno a CT na niebiesko.

 

Lambert jest najczęściej częścią multihacków lub haxów wh/esp. Nie występuje osobno dlatego uważam, że czitujesz (nawet HE jest rozjaśniony).

Edytowane przez BiNd!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jest w regulaminie takie cos? mzoe ja nie wiedizalem ze tego nie mozna uzywac? ;)hmm?

 

pozatym ejstem czysty skzoda ze ci sie neic hce dupy ruszyc na yt .. ;x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jesteś czysty jeśli używasz Lamberta (a to widać na ss'ach), czy to takie trudne do zrozumienia ? o/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie modele ESL pasują do oglądania lub relacji, a nie do grania - ale to nie one są powodem podtrzymania BANa.

 

Wystająca dupka niczym zza krzaka, zamyka dla mnie temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kur mac jaka dupka ;x widze tylko noge za tym rogiem a o lambercie nic nie ma napisane ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spójrz na CT, który kuca - jego dupka powinna być za rogiem - czyli nie powinna być widoczna.

 

Lambert to CHEAT, tj. opisał to BiNd!

 

---edit---

 

 

(ESL TV Models) ...

modele są legalne jeżeli chodzi o Steam/Valve, lecz gdy chcecie grać ESL oraz różne inne ligi wiedzcie że zostaniecie ukarani za posiadanie owych modeli.

 

Mimo wszystko dla mnie to modyfikacja gry, której nigdy nie akceptowałem.

Edytowane przez malesiak
kwestia ESL TV Models

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×