Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
pieklo

Mam tego dość.

3 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, gram pod nickiem Won Do piekła kurwo wściekła. Mam juz tego dość bo na serwerze jest brak adminów serwer jest odwiedzany ale w pewnej części przez cheaterow. 10 Minut temu grał aimer i zadnego admina nie było tak samo rano, wczoraj, i przed wczoraj za chwile mimo 1 posta i 10 minut na forum dam podanie o Admina pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, gram pod nickiem Won Do piekła kurwo wściekła. Mam juz tego dość bo na serwerze jest brak adminów serwer jest odwiedzany ale w pewnej części przez cheaterow. 10 Minut temu grał aimer i zadnego admina nie było tak samo rano, wczoraj, i przed wczoraj za chwile mimo 1 posta i 10 minut na forum dam podanie o Admina pozdrawiam.

 

Masz Steam, bardzo trudno dodać jakiegoś z tych ponad 20 osób... Nie narzekaj :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Masz Steam, bardzo trudno dodać jakiegoś z tych ponad 20 osób... Nie narzekaj :)

 

Tak jak powiedziałeś.Wystarczy tylko dodać do kontaktów kogoś kto jest adminem i jak będzie jakiś cheat na serwie to go zgłosić do jakiegoś admina co jest Online.

Edytowane przez Cropp^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak napisali powyżej, skoro masz steama, dodaj adminów do znajomych i informuj ich o cheatach, jeżeli jeden nie będzie akurat mógł wejść to drugi albo trzeci wejdzie i zbanuje. Myślę że w wyniku dodania adminom slotów na serwerze ich reakcja na wezwania, będzie natychmiastowa.

 

pieklo[/color]' timestamp='1355854868' post='93248']

za chwile mimo 1 posta i 10 minut na forum dam podanie o Admina pozdrawiam.

Odradzam. Chyba że chcesz warna za spam...

 

Jeżeli chcesz otrzymać admina, udzielaj się aktywnie na forum, zgłaszaj cheaterów w dziale Blacklisted i poczekaj ten miesiąc aż zaczniesz spełniać wymogi, a może uda Ci się otrzymać admina. Na ten czas jest to niemożliwe.

 

Pozdro

 

Close

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×