Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

13 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

witam kika dni temu caly dzien nie gralem w csa pozniej wbijam a tu ban?? nie dostalem dzien wczesniej. pozniej dowiedzialem sie ze mialem podszywke wiec prosze o ub ?? i mozna zalozyc haslo na nick?? SORKA ^^ NICK KwK

 

Twój nick z gry: KwK

Serwer:cs-kopytko.pl [Call of Duty][FastDL] @pukawka.pl (de_rats)

Twój SteamID:nie wiem co to . Nie jest napisne w AxmBans

Twoje IP: 31.63.85.183

Kiedy zbanowany (data + dokładna godzina):17-12-2012 - 22:44

Powód bana:czitujesz

Nick Admina który zbanował:GRINGO

Edytowane przez Zuberek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego "Zuberek" ty nie kwalifikujesz się dla mnie do żadnego UB. Proszę bardzo http://www.cs-kopytko.pl/index.php?/topic/21228-fotki/ parę dni temu złożyłeś prośbę o UB wstawiając ss po tygodniu. Nie dostałeś UB po czym wykasowałeś wstawione ss'y. Teraz nagle zmieniasz nick i wbijasz dalej jakby się nic nie stało bo masz zmienne IP.

Ban nałożony na IP 31.63.93.77 Dzisiaj piszesz posta na IP 31.63.92.205

Żeby stało się zadość regulaminowi niech Gringo wstawi to demo, ale poprzednie bany i tak nie zostaną zdjęte.

Tyle ode mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego "Zuberek" ty nie kwalifikujesz się dla mnie do żadnego UB. Proszę bardzo http://www.cs-kopytk...ic/21228-fotki/ parę dni temu złożyłeś prośbę o UB wstawiając ss po tygodniu. Nie dostałeś UB po czym wykasowałeś wstawione ss'y. Teraz nagle zmieniasz nick i wbijasz dalej jakby się nic nie stało bo masz zmienne IP.

Ban nałożony na IP 31.63.93.77 Dzisiaj piszesz posta na IP 31.63.92.205

Żeby stało się zadość regulaminowi niech Gringo wstawi to demo, ale poprzednie bany i tak nie zostaną zdjęte.

Tyle ode mnie.

po jakim tygodniu czlowieku ??

gralem na servie i admin (nie pamietam jak sie nazywal pomyslal ze czitje czy cos a ja mialem kierowce tajsona i sie udawalo banie trafiac ) kazal mi w ciagu 30 min fotki wrzucic to jak to po jakim kur** tygodniu wez ty sie ogarnij popatrz daty a nie tak pier****** aby pier*****

Edytowane przez Zuberek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zuberek a kto na aimie grał, na mapie de_rats1337.

Miałem tajsa on też, i ledwo wyszedłem bania.

Później już mu się tajson skończył no i o dziwo dalej grał i trafiał w banie.

Każdy na specta wszedł prawie każdy no i każdy potwierdzi, że miałeś aima.

Demka nie mam ale poparcie połowy graczy COD'moda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z góry przepraszam za moje nieogarnięcie - ostatnie kilka dni miałem naprawdę ciężkich. Ban jest słuszny, a żeby to potwierdzić proszę bardzo demko: http://157590.hltv2.pukawka.pl/hltv-1212172219-de_rats-1355779140-1355780700.zip

 

Oto przykładowe czasy akcji:

9:11 - idealnie celuje w typa na drabince za puszką chociaż ani go nie słychać, a tym bardziej nie widać - BRAVO

9:44

12:40

13:55

14:40

16:45

 

Przepraszam, że nie opiszę więcej akcji, ale muszę za chwilkę wyjść, a na forum wpadłem ogarnąć na bieżąco co się dzieje.

Postaram się zaglądać częściej i opisywać w razie "krzywe" demka jakby ktoś znów próbował się odwołać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po jakim tygodniu czlowieku ??

gralem na servie i admin (nie pamietam jak sie nazywal pomyslal ze czitje czy cos a ja mialem kierowce tajsona i sie udawalo banie trafiac ) kazal mi w ciagu 30 min fotki wrzucic to jak to po jakim kur** tygodniu wez ty sie ogarnij popatrz daty a nie tak pier****** aby pier*****

Posłuchaj mnie "obszczymurku" - Gdzie jest Twoja prośba o ub do ss wykonanych przez admina West'a 08-12-2012 - 19:28 ?

Twoja prośba o ub -> http://www.cs-kopytko.pl/index.php?/topic/21228-fotki/ <- została złożona 15-12-2012 więc minął tydzień

 

 

Demo oglądnę później, lecz tak jak wspominałem wcześniej za to, że nie ma ss'ów z 08-12-2012 masz aktywnego ban'a i tak mają Cię traktować inni administratorzy, wyrzucać cię z serwera z takim powodem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posłuchaj mnie "obszczymurku" - Gdzie jest Twoja prośba o ub do ss wykonanych przez admina West'a 08-12-2012 - 19:28 ?

Twoja prośba o ub -> http://www.cs-kopytk...ic/21228-fotki/ <- została złożona 15-12-2012 więc minął tydzień

 

 

Demo oglądnę później, lecz tak jak wspominałem wcześniej za to, że nie ma ss'ów z 08-12-2012 masz aktywnego ban'a i tak mają Cię traktować inni administratorzy, wyrzucać cię z serwera z takim powodem.

 

ja mam nick KwK!!!!!!!!!! Zuberek mam tylko tutaj i wez sie odwal po ty nawet dat nie umiesz sprawdzic . czy tu nie ma sprawiedliwosci?? ktos wbil na moje konto i na aimie lecial

Edytowane przez Zuberek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×