Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
franca

Moto dla początkującego

6 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, ponieważ jestem zielony w temacie motoryzacji chciałbym prosić o pomoc i kilka opinii w wyborze motoru dla początkującej osoby.

Mianowicie chciałbym nabyć swój egzemplarz za około 5 miesięcy, zaraz po rozpoczęciu sezonu. Mam bardzo małe doświadczenie z motorami, nigdy nie posiadałem własnego jednośladu, ale jeździć potrafię.

 

Przede wszystkim jako, że jestem osobą niepełnoletnia, jestem zmuszony jeździć na pojazdach do 50 cm3 pojemności silnika, na co pozwala karta motorowerowa; zdawanie prawa jazdy nie wchodzi w grę. Motor będzie mi służył do codziennej jazdy na niedługich odległościach. Interesują mnie tylko i wyłącznie motory z kategorii szosowe i planuje przeznaczyć na jego kupno nie więcej niż 5000 tysięcy złotych. W grę wchodzą motocykle używane.

 

Na razie natknąłem się na modele: Aprilla RS 50, Yamaha Aerox, Yamaha TZR i Yamaha Neos.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Co ty jak jest zielony w to yamaha aerox odpada . Wiem bo zdawałem na niej karte motorowerową . Ja polecam simson sr 50 albo sr51 oba mam . A jak chcesz komuś zrobiuć nazłość to polecam WSK 125 dobry sprzęt nie zawodny :P . Ale jak co to jakiegoś skutera kup sobie ale nie chińczyka bo zaraz ci się zepsuje .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
hmm ja proponuję raczej Yamaha TZR jest to dobra marka a motor jak na pojemność 50cm3 prezentuje nawet dobre osiągi. Yamaha Aerox jeden z lepszych jednosladów "skuter" naprawde asortyment , który jest na polskim rynku jest naprawde duży poleciłbym tobie jeszcze markę "ROMET". myśle jakbyś dobrze poszukał to dostałbyś w cennie nawet i od 2500zl do 4000zl czyli zostałby ci pieniądze na jaki kolwiek remont pojazdu. Takie jak zmiana tłumika na sportowny , cylinder itp. Edytowane przez Ten Znany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Tzr,rs , derbi gpr 50, bierz z któryś wymienionych. Nie polecam marki romet( i innych chinskich skuterow) no chyba ze masz farta i wybierzesz dobry model, a jak nie wybierzesz to szykuj zestaw kluczy, cierpliwosc, stalowe nerwy. Aerox'a raczej nie bierz, jest dobry fakt, ale majac motorower ogarniesz biegi z którymi bedziesz miec doczynienia w mocniejszych i wiekszych motorach. Nie opłaca sie tuningować "pierdziawki" lepiej jest juz uzbierac kase i kupic 125 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×