Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Panczlajn

[dust2 only] Proszę o UB by DeVe

8 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick z gry: DeVe aka panczlajn

Serwer: Dust 2 only

Twój SteamID:STEAM_0:1:46345356

Twoje IP: 91.210.242.66

Kiedy zbanowany (data + dokładna godzina): Oj to było w nocy coś koło 2:00 26.12.12r.

Powód bana:Wh , bez ss'ów

Nick Admina który zbanował:iTo

Link do screenów 3x/demka

Demko : 158310.hltv2.pukawka.pl/hltv-1212260143-de_dust2-1356482580-1356484440.zip

 

Proszę o UB , gdyż były mi już robione trzykrotnie ss'y , na których nic nie zostało wykryte .

Ten ban to jakaś pomyłka , Admin iTo powinien dłużej się przypatrzeć zanim daje bana.

Po co mam tracić steama za bezmyślność admina??

Wiem , że kilka osób pisało , że mam czity , ale gram tutaj od dawna i myślę , że 3/4 wie , że nic nie używam.

Na serwerze TP nie było takich problemów , że banowali byle kogo. Wszedłem sobie na serwer dd2 i ban poleciał po kilkunastu minutach ... Bez ss'ów i niczego .

Proszę o szybkie rozpatrzenie zależy mi na ponownej grze ^ ^ .

 

Pozdrawiam - DeVe

 

Btw. Gratuluje iTo , że siedzi o tej godzinie na serwerze , drugiego takiego admina nie znajdziecie tutaj :)

Edytowane przez Panczlajn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzisz jaki iTo jest złym adminem, miałeś robione ss'y 3x +plus to zacząłeś wypowiadać się na forum, no ale musiałem Cię zbanować bo ja to ja, nie inni.

 

Już demko opisuję ale, pisałem z graczem przed chwilą na steam, i napisał mi coś takiego :

15:01 - DeVe aka panczlajnΔcs-kopytko.pl: Koło mnie siedział Wiadro z rana jak śmietana

15:01 - DeVe aka panczlajnΔcs-kopytko.pl: Dawał mi info , miał laptopa koło mnie :o

 

Później napisał :

 

15:16 - DeVe aka panczlajnΔcs-kopytko.pl: Ktoś mi wcześniej na konto wbił :DD

15:16 - DeVe aka panczlajnΔcs-kopytko.pl: Bo wbiłęm ok. 2:00

15:16 - DeVe aka panczlajnΔcs-kopytko.pl: A przed tą godziną nie grałem...

 

Chyba nie myślisz że ja bym się pomylił, na ffa? :D

 

 

Panczlajn[/color]' timestamp='1356523822' post='93868']

Admin iTo powinien dłużej się przypatrzeć zanim daje bana.

 

Ja ostatnio kolesiowi chciałem dać bana po 1 akcji, tylko czekałem aż demko będzie dłuższe.

 

 

Zaczynamy, wchodzi na serwer od około 15 minuty :

 

15:45-15:59 - Co prawda na początku nic takiego, ale nie widział TT schowanego za skrzynia, podchodzi na spokoju, zabija, później raszuję 2 TT anarachie, 1 od razu zabija z wycelowanych celownikiem, a 2 ucieka i ZOBACZCIĘ jak skanuję po modelu TT uciekającego z arnachii :))

 

17:12 - Leci sobie na gale, widzi 2 TT raszujących gale przez skrzynie, i również ZOBACZCIĘ jak idealnie skanuję TT z respa, widział że tam stoi.

 

od 17:29 - Widzi przez ściane że 2 TT stoją już na bs, zabija 1 i nie spojrzy czy jakiś TT idzie długą ani nic, po prostu widzi że na długiej nie ma nikogo, strzela się z TT stojącym na bs, konczy mu się ammo, z pistola jedzie po modelu.

 

18:31 - Śmieszna akcja, podchodzi gale widzi 3 TT stojąych w dolnym trupie, chce rzucić im HE, ale nie dorzuca, potem jak ładnie oddaje strzały centralnie w TT.

 

18:46 - PERŁA, co prawda słyszy TT z prawej strony, ale patrzcie jak skanuję TT przez skrzynie jak kuca, haha :D

 

18:59 - Widzi że TT stoi i patrzy czy nikt nie wychodzi środka dlatego nie wychodzi, nagle TT idzie do dolnego co widać, a ten od razu wychodzi i chce zabić TT co mu się nie udaje, nawet w plecy.

 

19:10 - Dalej akcja na środku, schowany za zieloną skrzynie wychyla i zabija 2 TT kucjąych jeden po drugim , od razu po modelach, wie gdzie kucają i zabija.

 

20:12 - Nowa runda, Deve idzie na środek, rzuca fleshe itp, nagle widzi że TT idzie dolny trup rzuca HE (w dobrych miejscach i sytuacjach rzucasz HE)

 

20:26 - Ładnie pięknie zabija 2 TT na środku, patrzecie co zrobił później, strzela dalej bo widzi że TT jest za brama, tylko ammo mu brakło.

 

20:35 - Chce skrócić środek, ale widzi że TT jeden patrzy gale, 2 stoi za brama to cofa :D, gdzie kilka akcji wcześniej wchodził bez problemu.

 

22:18 - Zaczyna się runda biegnie na B, patrze jak na środku sobie "popatrzył" jak stoja TT na respie. :)

Później wbiega w w trupa nie patrzy nigdzie widzi że czysty, dopiero w dolnym haha widzi na schodach że TT wchodzi dolny trup, to już się zatrzymał i celuje :D

 

 

 

Demko - http://158310.hltv2....-1356484440.zip

Jak już zostanie ban wrzuce to samo w dziale BL, z jego ss ze statusem i gracz nie długo otrzyma bana na BL.

Widzicie jak ludzie potrafią mydlic oczy, tutaj na forum z nami ładnie pięknie pisze, a tu jednak odpałek :)

Edytowane przez iTo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak już niejednokrotnie mówiłem wiara w to, że jak na ss'ach nic nie wychodzi, to gracz jest czysty, to bardzo naiwne podejście ;)

Dobra robota iTo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

15:45-15:59 - Co prawda na początku nic takiego, ale nie widział TT schowanego za skrzynia, podchodzi na spokoju, zabija, później raszuję 2 TT anarachie, 1 od razu zabija z wycelowanych celownikiem, a 2 ucieka i ZOBACZCIĘ jak skanuję po modelu TT uciekającego z arnachii :))

 

15:45 Typek rzuca HE za skrzyinie , więc wychodzę i strzelam .

Jednego typka zabijam bo go widze , to chyba normalne , drugi ucieka lecz ktoś strzela famasem w ścianę , więc też tam strzelam.

 

17:12 - Leci sobie na gale, widzi 2 TT raszujących gale przez skrzynie, i również ZOBACZCIĘ jak idealnie skanuję TT z respa, widział że tam stoi.

 

To jest klasyczny skan , słyszę ludzi to skanuje , zawsze tak robię co widać w kolejnych akcjach.

 

od 17:29 - Widzi przez ściane że 2 TT stoją już na bs, zabija 1 i nie spojrzy czy jakiś TT idzie długą ani nic, po prostu widzi że na długiej nie ma nikogo, strzela się z TT stojącym na bs, konczy mu się ammo, z pistola jedzie po modelu.

 

 

Chciałem iść na galę , ponieważ słyszałęm tam strzały , gość spada z bs'a więc go zabijam spojrzałem na długą . Zabrakło mi ammo więc widząc i słysząc , że typ ucieka próbowałem go uśledzić celownikiem , chyba , że nie masz uszu i nie słyszysz...

18:31 - Śmieszna akcja, podchodzi gale widzi 3 TT stojąych w dolnym trupie, chce rzucić im HE, ale nie dorzuca, potem jak ładnie oddaje strzały centralnie w TT.

 

Nie wiem co w tym śmiesznego . Ct strzela w dolnego trupa i słyszę strzały z tej właśnie strony , postanawiam rzucić tam He. A , że jestem ciota to nie trafiam... Tt skanuje , więc oddaje parę strzałów i uciekam , żeby mnie nie zabili .

 

18:46 - PERŁA, co prawda słyszy TT z prawej strony, ale patrzcie jak skanuję TT przez skrzynie jak kuca, haha :D

 

Prawda , słyszę TT i widzę go dwa razy , widzę w którą stronę idzie więc postanawiam skanować , widzę że we mnie strzela.

18:59 - Widzi że TT stoi i patrzy czy nikt nie wychodzi środka dlatego nie wychodzi, nagle TT idzie do dolnego co widać, a ten od razu wychodzi i chce zabić TT co mu się nie udaje, nawet w plecy.

 

Typek mówił przez mikro , że od B wychodzi , a że przy respie byłem to wychyliłem i się schowałem.

 

 

19:10 - Dalej akcja na środku, schowany za zieloną skrzynie wychyla i zabija 2 TT kucjąych jeden po drugim , od razu po modelach, wie gdzie kucają i zabija.

 

Typ mówił , że dwóch od środka wychodzi , po zabiciu jednego wiedziałem , że jeszcze jeden mi został , po czym unieszkodliwiłem wroga.

 

20:12 - Nowa runda, Deve idzie na środek, rzuca fleshe itp, nagle widzi że TT idzie dolny trup rzuca HE (w dobrych miejscach i sytuacjach rzucasz HE)

 

Rzucam w dobrych miejscach HE , ponieważ potrafię usłyszeć co się dzieje , jeżeli lecą 3 HE na środek , to znaczy , że ktoś tam jest , więc rzucam Flesha , żeby oślepić , HE , żeby zabrać troche HP i skanuje , żeby zabić .

 

20:26 - Ładnie pięknie zabija 2 TT na środku, patrzecie co zrobił później, strzela dalej bo widzi że TT jest za brama, tylko ammo mu brakło.

 

Pięknie zabiłem bo potrafię grać nie mam pojęcie czemu strzelałem dalej , to akurat było głupie bo nic nie wniosło...

20:35 - Chce skrócić środek, ale widzi że TT jeden patrzy gale, 2 stoi za brama to cofa :D, gdzie kilka akcji wcześniej wchodził bez problemu.

 

Co w tym podejrzanego?? Patrzę czy ktoś idzie napewno też tak robisz...

 

 

22:18 - Zaczyna się runda biegnie na B, patrze jak na środku sobie "popatrzył" jak stoja TT na respie. :)

Później wbiega w w trupa nie patrzy nigdzie widzi że czysty, dopiero w dolnym haha widzi na schodach że TT wchodzi dolny trup, to już się zatrzymał i celuje :D

 

 

Popatrzył , czy ktoś nie wchodzi galą* , gdzie mam patrzeć , ziomek idzie przede mną , więc jak on pada celuje w miejsce gdzie umarł :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ściągam cs'a i obejrzę to demko podczas świąt, a niech stracę ;D

 

 

EDIT:

 

Ewidentne wh - akcja 20 minuta na bramie, bo tak trzeba ją nazwać i ta ucieczka jak zobaczył jak T czekają na niego włącznie z przykucniętym na galerii i nic więcej nie trzeba. Wcześniej to wyławianie T i odgadywanie ustawień modeli zza krawędzi (wiedział czy kucał T, czy nie)...

 

Rada na przyszłość. Wiem, że trudno czasem uwierzyć w kogoś skill, ale proponuję, aby nie iść krótką drogą przez haxy, bo to ani sławy, ani Twojego ego nie podniesie, a i tak wcześniej czy później wpadniesz. Zresztą nie tyczy się to tylko Ciebie.

 

Podtrzymuję zatem iTo GJ!

Edytowane przez BiNd!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panczlajn - jak dla mnie kolo to ban zostaje i z góry mówię, że nie oglądałem nawet demka. Pewnie kilka osób pamięta jak miałeś tu adma rok temu i co zrobiłeś :)

Odjebałeś po całości, zabrano Ci adma i dostałeś PERNAMENTNEGO bana! Tak się złożyło, że nastąpił reset amxbans i tamtego bana już nie ma, ale jak dla mnie powinien być nadal. Oby jak najmniej takich idiotów jak Ty na tej sieci.

http://www.cs-kopytko.pl/index.php?/topic/12531-sory-jestem-glupi/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@MaTek http://www.cs-kopytko.pl/index.php?/topic/20756-prosba-u-ub/ Petrus wiedział o sytuacji i pozwolił mu grać - I dobrze zrobił wg. mnie, jak reset amx_bans, to dla wszystkich.

 

@iTo Nie myl UB Supportu z Moderatorem. Zwykły Moderator nie ma dostępu do tego działu... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×