Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
DreamDrift

Skarka na Admina Drew Stratford.

3 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Chcialbym się poskarżyć na Admina Drew Stratford. poniewaz dnia 4 stycznia 2013 roku dostalem bana na wszystkie serwery kopytko nie wiem czemu tak admin zrobil i kazal mi wstawic jakies demko na forum rozumiem ze moze lekko sie zdenerwowalem na serwerze dm bf2 na niego i powiedzialem co mysle o tym zabijaniu ale nie rozumiem dlaczego admin sb robi co mu sie podoba i daje bana na wszystkie serwy kopytka. Pomimo tego admin bedac na spectcie zabijal nas dalej prosze o wyjasnienia!

 

Gracz DreamDrift :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Dostałeś bana raptem na 60 min. Za 30 minut będziesz mógł znów grać. A ban poleciał za to że zacząłeś wyzywać od wh i haxów. Więc skoro uważasz że haxuję to są demka z HLTV i będziesz mógł się przekonać co do mojej gry.

 

Co do zabijania ze spect to czasem jest taki bug i pokazuje że jestem na spect a tak naprawdę już gram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałeś bana raptem na 60 min. Za 30 minut będziesz mógł znów grać. A ban poleciał za to że zacząłeś wyzywać od wh i haxów. Więc skoro uważasz że haxuję to są demka z HLTV i będziesz mógł się przekonać co do mojej gry.

 

Co do zabijania ze spect to czasem jest taki bug i pokazuje że jestem na spect a tak naprawdę już gram.

Drew no dobra ze juz ten ban ale nie rozumiem cie czemu nie na serwer dm bf2 tylko a na wszystkie? bo chcialem z kolega tera wbic na dust 2 a ty mnie banujesz na wszystkie powiesz czemu?! a jak widziales wczesniej bana nie mialem a podejrzanie wygladales bo miales np 40 / 3 .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak to działa że ban na jednym serwie się rozciąga na całą sieć. Więc dobrze by było gdybyś zachowywał się poprawnie na naszych serwerach gdyż w przypadku bana na tydzień, masz odpoczynek od wszystkich naszych serwerów na tydzień.

 

Co do podejrzeń, to tak się składa że to jest taki serwer na którym odpowiednia umiejętność gry + odznaki i mój ViP mogą skutkować takimi statami.

 

Jak by co - demka z HLTV na których mnie znajdziesz: http://173653.hltv2.pukawka.pl/

 

A tu dział Blacklisted w których zgłaszamy cheatera, jeżeli wciąż uważasz że mam wh, możesz mnie tam dołączyć z demkiem. ;) : http://www.cs-kopytk...-zglos-czitera/

 

Pozdro/ Close

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×