Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
maksiu921

Lagi i błędy

8 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.! Już kiedyś poruszałem ten temat, ze na TP są straszne lagi momentami, rash zamiast 44 sek dziala nawet cała runde no i to co strasznie irytuje, to to że czasami serwer lapie laga potrafi sie zresetowac po kilku rundach i zmienic sie na inna mape lub zrestartowac np. polowa dd2 zmiana na dd2 ;p przydaloby sie cos z tym zrobic :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popieram w 100%. Paradoksem jest to, że gram już dłuższy czas na TP, a do tej pory nie wiem kiedy linia raszu się wyłącza. Nie wiem czym jest to spowodowane, ale przydałoby się coś z tym zrobić.

Jeżeli nie dałoby rady zapobiec tym zawieszeniom serwera, to proponuje dodać @ flagi na TP, które umożliwiają zmianę mapy, ponieważ teraz jest to niemożliwe. Może ten pomysł jakoś zaskutkuje, przynajmniej w jakimś stopniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się , już nie raz byłem świadkiem tego , o czym mówili moi przedmówcy . Ponadto zdarza się , że linii raszu nie ma lub przepuszcza graczy . Był temat, w którym została poruszona kwestia wstawienia 2giej linii raszu ale wydawało by się zrobić porządek z tą pierwszą . A co do lagów an serwie to nigdy nie widziałem na innych serwach żeby tak często lagowało. Wydaję mi się , że w kwestii lagów rozsądne byłoby wydłużenie bana za lagowanie do 1 godziny a nie tylko na 5 minut .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

temat rozkrecilem ale sprawa ucichła, ale musze ponownie złożyc zazalenie ;p znowu sa lagi i bugi na TP jest inferno (5 minuta) laaaaaaag i zmiana na dd2 (startowa) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siemano..

 

potwierdzam te bugi serwera dalej są .. inferno własnie jak tu kolega wyzej napisał .. dobrze by było zebyście coś z tym zrobili bo naprawde jesteście dobrą siecią cs do grania :) a teraz jeszcze serwery siadły ;p heh pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawa leży po stronie hostingu. Ostatnimi czasy są notorycznie atakowani ddos, ciężko coś z tym zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

 

chcialbym dodac ze teraz no tym aktulizacji steam nie chce na serwerze TP ladowac sie inne mapy niz dd2.. tylko ta mapa dziala na tym serwerze.. chcialbym zebyscie rzucili okiem na ten serwer bo sie psuje ;/
 

 

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba trochę cierpliwości...

Aktualizacja weszła wczoraj, nikt dokładnie jeszcze nie wie ocb.

 

Na razie powinny zostać opanowane crashe, także mapki powinny działać jak należy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×