Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
RobsonPL

nioryRPK

16 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Dnia 22 stycznia 2013 o godzinie 13:16 dostałem bana aktywnego.Nie mam pojęcia za co go dostałem ? Proszę o wyjaśnienie sprawy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a na co support Ci ma w najlepszym przypaku wystawić tego UB ? może jakiś nick, ip, opis zdarzenia? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na przyszłość sprawdza się AMXbans. Jest tam napisane, że dostałeś perma od quantiq'a za czitowanie, przyznany 21.01 o godz 23:15.

 

@edit 

Cr7 nie widzisz tematu? :P

Edytowane przez KuRaK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@edit 

Cr7 nie widzisz tematu?

A od czego jest wzór? To może niech jeszcze cały wzór napisze w temacie -.-

 

@edit 

  Dostałeś go za to, że tu czitowałeś http://bany.cs-kopytko.pl/ban_details.php?bid=29459 ,a tu przedrostki adresu ip w tym przypaku 83.24 się zgadzają - http://bany.cs-kopytko.pl/ban_details.php?bid=29475

Edytowane przez `CR7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ip masz zmienne zapewne.

 

Zresztą widziałem jak chitowałeś aim i wh na całego

skoro czitowalem to dostalem bana, tylko problem tkwi w tym ze to byla podszywka, rozmawialem z quantikiem przez mikro przed tym banem moze sprawdzic moja tozsamosc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niory nie wymiguj się już proszę, dostałem przed banem na westwood rozmawialiśmy na mikro, pytałeś czy Cię pamiętam, później dostałem wezwanie na TP i wtedy załączyłeś aima. DomaS napisał mi na steam, żebym Cię sprawdził, więc wszedłem jak Player, zaś jak tylko zmieniłem nick na quantiq dziwnie zniknąłeś.

 

Demko wrzucę, jak tylko je znajdę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niory nie wymiguj się już proszę, dostałem przed banem na westwood rozmawialiśmy na mikro, pytałeś czy Cię pamiętam, później dostałem wezwanie na TP i wtedy załączyłeś aima. DomaS napisał mi na steam, żebym Cię sprawdził, więc wszedłem jak Player, zaś jak tylko zmieniłem nick na quantiq dziwnie zniknąłeś.

 

Demko wrzucę, jak tylko je znajdę.

Czlowieku ja sie nie wymiguje pisze jak bylo, a przez mikro to nawet slowa nie zamienilismy bo mowiles ze mnie wogle nie slychac

 

 

Ktos skorzystal ze nie mam rezerwacji i zalaczyl cheaty.Nie mam pojecia jak mam to teraz sprostowac

 

 

 

 

http://speedy.sh/6yAgN/bez-tytulu.bmp    screen mojego adresu IP

Edytowane przez Morsik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj o ile dobrze pamietam gralem na kopytku do poludnia, a ten ban widze ze byl nalozony ok .23



Chyba zdrowy myslacy czlowiek by nie odpala czitow na takim lvlu :/ ktos wyzej pisal ze nawet sie z tymi czitami nie kryl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba zdrowy myślący człowiek, zarezerwowałby wcześniej nick - na takim lvl'u.  No nic, zaraz ściągne demko i popatrze.

Poza tym, trochę gubisz się w zeznaniach. Mówisz, że rozmawiałeś kiedyś tamz Quantiqiem przed tym banem. Ale skoro, to nie Ty dostałeś bana wieczorkiem, to skąd wiedziałeś, że Quantiq mówił Ci, że Cię nie słychać? hmmm

 

 

@EDIT

Dobra, nie ma co nawet tego dłużej oglądać. Po paru pierwszych akcjach wszystko jasne - OPALONY. Wystarczy obejrzeć 2 pierwsze minuty. Swoją drogą, on już śmiagał na AIMie nawet przy @quantiqu- że tez tego nie ogarnąłeś.....  troche wstyd.

Edytowane przez GRINGO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trochę wstyd :) nikt nic nie zgłosił ani nic to go nie sprawdzałem, bo pamiętam, że często go zgłaszali wcześniej i był czysty... nioryRPK krótko mówiąc PA! bo często dochodziły mnie głosy, że jak wychodzę, to odpalasz aima.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×