Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Nitrobolon.

Działanie ogólne serwera! WAŻNE!

8 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Na początku pragnę dodać że nie piszę tego w celu jakiegoś wyśmiania administracji, wytykania im czegokolwiek - nie, nie, nie - nic z tych rzeczy. Po prostu chcę aby ktoś zaprowadził porządek na serwerze COD. Więc tak: dziś rano sobie wbijam na nasz cudny, zasiedmiogórogrodowy serwer. Gra jak gra, trochę pogadam z innymi, wszyscy zacieszają losując kolejne to co raz lepsze perk'i. Wreszcie na serwer wbija LuKK i psuje grę. Liczba graczy drastycznie spada. Gracz oczywiście jest aim'erem na aktywnym permie jeśli ktoś jeszcze tego nie wie. Okej, okej - przecierpmy. Chwilę po nim wbija nijaki Ratee. reklamujący swój zkapciały serwer na naszym cudnym "podwórku"...gdzie są admini? Dobra, dobra - w dupie z reklamami, jeśli nikt nie ucieknie tam - będzie okej. No to sobie gramy, dostajemy od Lukk'a bańkę za bańką, wszystkim nerwy puszczają a na dokładkę zgadnijcie co...WBIJA nioryRPK ze swoim odpalonym Tokyo Shit'em. Świetnie, racja? Liczba ludzi on-line z 20 spada do 8-10, kilka osób uciekło na serwer który reklamował Ratee. ...Zapytam wprost - CO SIĘ TUTAJ DO CHOLERY DZIEJE? Na domiar złego dziś już dwa razy serwer padł i włączała się mapa de_dust2, wczoraj wieczorem to samo działo się z 5 - 7 razy. Czy ktoś się zajmuje tym serwerem? Żaden admin tutaj nie zagląda, nie wliczając Quantiq'a oraz GRINGO. Dziś jeszcze widziałem West'a który zbanował LuKK'a permamentnie - nie zadziałało, LuKK sobie wrócił po ok. 3 minutkach. Jeśli tak ma dalej być, będziecie tracili graczy, kupiłem sobie premkę by pograć normalnie, bez jakichś wkurw***ących noob'ów ale widać się nie da. Prosił bym administrację o ogarnięcie tego całego "burdelu" - tak, burdelu bo inaczej tego nazwać się już w tej chwili nie da. Ktoś nie wierzy? Proszę.

 

pWebQzP.png

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z tobą. Wczoraj też graliśmy na tesco wieczorkiem, miałem brzucho się cieszyłem, bo myslałem, że sobie troche ranking odrobie bo ejst naprawde slaby, to wbija lukk i nioryrpk i same banie leca... To jest już nie do zniesienia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem podobne tematy były już nieraz .

Z takim Lukiem nic nie da się zrobić , ma zmienne ip , pozostaje jedynie informować adminow , a oni zrobią pożądek .

Codziennie przez caly dzień jakiś admin jest online , wystarczy go zawolać , niemiałem systuacji żeby nikogo niebyło :)

Zainwestuj w steam 

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem do czego prowadzą takie tematy. Marzy Ci się świat idelany. Jak tylko ktoś wymyśli sposób na banowanie nieinwazyjnie haxów raz na zawsze to zapewniam Cię, że to wprowadzimy.

 

[quote name=Stanik90]
może zrobić im rezerwacje na te nicki i juz by nie wbijali na serwa;)

 

Idealny pomysł dla tych co nie umieją zmieniać nicków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marzy Ci się świat idelany.

 

 

Nieee, wystarczy serwer umożliwiający jako taką grę.

 

 

 

Zainwestuj w steam 

 

 W jakim celu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieee, wystarczy serwer umożliwiający jako taką grę.

 

 

 

 

 W jakim celu ?

 

 

serwer grę umożliwia, nikomu nie zabraniamy, a steam... najłatwiej złapać admina na steam, gdyż cały dzień jest jakiś dostępny :)

 

 

Co do propozycji, żeby zresetować im lvl, to dobry pomysł, gdyż tracąc 60 lvli w przypadku niorego, może mu się odechcieć gry.

Edytowane przez quantiq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poprzez STEAM i wiele łatwiej jest się skontaktować z jakimkolwiek adminem. Porównując zgłoszenia czitera poprzez gg, a STEAM - Gadu praktycznie jest nie używane. 99% zgłoszeń odpalonych graczy uzyskuję  właśnie poprzez STEAM'a co naprawdę ułatwia komunikacje z innymi graczami. Po za tym, Steam już nie jest jakimś tam dużym wydatkiem. Można spokojnie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×