Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
The Psychol

Mała Mapa

5 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Eloszka! 

Nie wiem, czy istnieje coś takiego na tym serwerze bo nigdy nie grałem z mniejszą ilością bo zawsze jest full z czego się cieszę :D 

No, ale przejdźmy do rzeczy... Moja propozycja to taka, żeby wgrać skrypt, który działa tak, że jeżeli jest mniej niż X osób (Np. 6) to połowa tych osób musi wpisać na czacie "mała mapa" żeby aktualna mapa zmieniła się na jakąś mniejszą np. fy_snow czy cs_wiocha. Bo gdy jest 6 osób na mapie de_dust2 czy na jakiejś innej większej to jest bezsensu gra. 

Szczerze mówiąc to nie jest mój pomysł, widziałem gdzieś kiedyś na jakimś serwerze takie coś i spełniało swe zadanie bo było to bardzo pomocne, ale to było dawno ;)

 

Jakie jest wasze zdanie?

Z fartem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem na kilku serwach dm z takiem skryptem :)

Jest to super rozwiązanie . Na dm+bf2 gram często wieczorem 23.00 -24.00 i często jest tak że na jednej mapie jest 15 osob , mapa De_Inferno , z głosowania wybrano de_dust_2002 , a po zmianie jest 5 osob . Taka gra z 5 graczami na tekiej wielkiej mapie jest okropna .

A więc jestem ZA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest znakomity pomysł, zwłaszcza na późne wieczory. Często się zdarza, że w 5 gra się na nuke lub westwood_big i w 10 min zgarnie się 5 fargów.

Dorzucił bym też jeszcze 2-3 małe mapki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już na ten temat myślałem.

Przemyślę to jeszcze i w razie potrzeby dodam kilka małych mapek + plugin zarządzający nimi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodałem osobny vote, gdy na serwie jest poniżej 10 graczy.

 

cs_wiocha
cs_max
dm_factory
dm_duelmap

 

Powinno działać, jeśli nie to piszcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×