Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
kopearka

skara admin pani doktor

3 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

zaprosil mnie moj kolega do gry na serwerze a tu wasz admin doktor dal mi z 6 razy pod rzad conajmniej kicka potem pytam sie go czemu dostaje kicka to zadnej odp na u@ tak samo pytam o to i nic. potem napisalem ze napisze skarge a ona odp prosze bardzo. Robila miejsca dla kolegi czy po co mnie kickala? Zdarzenie mialo miejsce o tej godz co teraz pisze. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co wy z tymi skargami. Otóż sytuacja była taka, że wchodził nasz ulubiony kolega, którego żaden z adminów nie potrafi zbanować i podszywał się pod graczy, nie wyrabialam z banowaniem go, wyrzucaniem, wiec pod kicka mógł wejść ktoś inny.

Prosze o znalezienie sposobu na tego gracza kubu:D a sytuacja się nie powtórzy. Co to w ogóle za skargi są? Jestem jedynym adminem, który o tej godzinie siedzi na dd2 i gra masa odpałów więc proszę mi wybaczyć, ze nie posiadam nadludzkich sił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Petrus,

Jeżeli się pomyliłaś to proszę takie bany zgłaszać do UB Support od razu (steam/PW) i zostanie on zdjęty, a nie liczyć, że się uda i gracz nie złoży prośby o UB.

Również zgadzam się ze zdaniem Pani doktor. Grałem w tym samym czasie i widziałem, że jakiś odpał pragnie zepsuć klimat jaki panował wcześniej na serwerze. To, że Cię kickowała nie jest powodem do nagłaszania tematu. Każdy się czasem myli. A tak po za tym to:

1. Jak mogła odpowiedzieć Ci na u@, jeżeli nie jesteś adminem?

2. Jeżeli nie chcesz być więcej kickowany KUP STEAM.

3. Proszę nie psuć reputacji Pani Admince ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie sytuacje nie są dopuszczalne. Rozumiem że każdy może być zmęczony i każdemu się może omsknąć ręka na klawiszu, ale nagminne kickowanie nie właściwego gracza to lekka przesada...

 

Pani doktor - Pacz co klikasz ;)


Close

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×