Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Martoshky

Cs sam się wyłącza.

8 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,mam pewien problem. 

To tak.. Wchodzę na serwer CoD. Tam są te perki/itemy i zauważyłam, że jak ktoś zdobędzie perk o nazwie Elektromagnez Militarny i go użyje, Cs się wyłącza. Żaden błąd nie wyskakuje, wraca do pulpitu.. Jeszcze dodam, że reinstall Cs'a nie pomógł. ..Co mam robić, może ktoś wie?

 

Z góry dziękuję i pozdrawiam:3

Edytowane przez 'Marcia'

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobny problem który rozwiązałem reinstalując windowsa. Tylko przed tym odinstaluj cs-a  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, niestety reinstall Windowsa nie wchodzi w grę,ponieważ tydzień temu miałam format komputera.. Jest jakieś inne rozwiązanie?

Edytowane przez 'Marcia'

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już kiedyś słyszałem o podobnym problemie. Jeden z graczy, gdy wszedł na ten właśnie magnes wyłączało mu kompletnie cs'a. Ale czym to jest spowodowane to nie mam pojęcia. Ja normalnie chodzę po tym i nawet jak mi broń przyciągnie nic się nie dzieje... Trudno wgle stwierdzić dlaczego niektórym się tak dzieje. Najprostszym rozwiązaniem jest uważać gdzie się chodzi ;D

Edytowane przez GRINGO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najprostszym rozwiązaniem jest uważać gdzie się chodzi ;D

 

Rozumiem Cię.

Tylko, że jak jestem na mapce, a ktoś go użyje na drugim końcu mapki, to i tak mnie wywala.. ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poprostu nie graj na tym serwerze , a co do problemu nie mam pojęcia , z pewnością pomógł by reset windowsa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

własnie ja miałem ten sam problem. Mi jedyne co pomogło to format windowsa od nowa (i śmiga to teraz)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poprostu nie graj na tym serwerze , a co do problemu nie mam pojęcia , z pewnością pomógł by reset windowsa :)

Człowieku dziewczyna ma problem , a ty najwyraźniej jak nie jesteś w stanie odpowiedzieć na jej problem proponujesz uciec od problemu żeby nie grała na serwerze? 

 

PS.Marcia jeśli komuś pomogło reinstalacja windowsa , proponowałabym zrobić to jeszcze raz jeśli swieżo jesteś po formacie to dużo nie stracisz poświecając chwilke na kolejną reinstalacje 

"jak nie grasz to nie wygrasz" tak jak i w  tym temacie " jeśli nie spróbujesz to się nie przekonasz" :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name=Nattowe ' timestamp='1359889310' post='98267]
Poprostu nie graj na tym serwerze , a co do problemu nie mam pojęcia , z pewnością pomógł by reset windowsa :)

 

Może jeszcze zaproponuj jakąś konkurencyjną sieć do gry? Myśl co piszesz, albo nic nie pisz.

 

Sprawa jest patowa. Nie mam pojęcia niestety co to może być.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×