Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Pro Snajper :)

Skarga na admina maksiu|brakskilla i LooQ

4 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym złożyć skargę na adminów  maksiu|brakskilla i LooQ.

Ci  Admini ostatnio sie na mnie uwzieli. Dostaję Bany kilka razy dziennie. Wrzucam ss'y,demka i wszystko jest czyste a oni dalej banują. Prosze aby zaprzestali to robić gdyż nei mają żadnych powdów. Demka i screeny wrzucam po kilka razy dziennie. Niech nauczą sie Adminowac bo to jest jakaś porażka. Do tego dochodzą głupie odzywki kicki na 5 min. i bany bez powodu. Dziś dostałem bana permanentnie bez żadnych ss'ów,demka także nie nagrali wiec nie wiem na jakiej podstawie jest ten ban.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście, w naszej bazie masz z dziesięć banów, prawie wszystkie od tych 2- óch adminów.

 

Aktualnie masz aktywnego bana z reason'em "cheatujesz" więc zobaczymy czy dodane zostanie demko od admina.

 

Jeżeli dostaniesz Ub, wyjaśnię sprawę z adminami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gosciu, nie zgrywaj debila, dobrze wiesz ze grasz na sofcie takie banie walisz ze szok, a pozniej wstawiasz czyste ssy, licze na to ze LooQ dobrze Cie zlapal, przez Ciebie 5 osob odeszlo z serwera TP. Ja sam osobiscie mam dosyc Ciebie i Twoich humorkow. Bez odbioru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawa jest prosta. Zostanie ona rozwiązana w dziale próśb o UB.

Jeżeli się okaże, że demko czyste to Looq wylatuje. Z następnymi adminami będzie to samo, jeżeli demka okażą się czyste.

 

ps. Pomijam fakt, że może mieć anty ss itd, więc sprawdzimy demko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×