Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Ivos

Skarga/ pytanie

5 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem nowym graczem na servie jak i ogólnie zaczynam grać dopiero w Csa piszę ten temat ponieważ dostałem bana o 18 z minutami ban trwał około 2minut pózniej został zdjęty bez wyjaśnienia nic nie wiedziałem, a teraz przed sek znowu dostałem bana, ale unbana nie ma, a nie wiem jak sprawdzić za co itd jestem amatorem w Cs, prosze o jak najszybszą odpowiedz. 

 

 

 

Pozdrawiam. 

 

Amator Ivos. xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie ma żadnych danych w konsoli to zbanował Cie serwer (tak, dokładnie 2 minuty).

W AmxBans nic nie ma więc nie jest to ban od Admina.

Nie pamiętam dokładnie o co chodzi ale albo jest to ping albo wina serwera - jest pełny.

Edytowane przez C47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ty sobie wyobrażasz żeby tobie pomóc. Skoro nic nie wiadomo o co chodzi (jaki nick, ip, serwer) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ty sobie wyobrażasz żeby tobie pomóc. Skoro nic nie wiadomo o co chodzi (jaki nick, ip, serwer) 

 

 

 

Nie wiadomo ? Napisałem wszystko jesli napisalem to w  cs-kopytko.pl[dust2 only ] to wiadomo na jakim servie, jesli chodzi o nick to tez wiadomo bo sie podpisalem.. Jesli chodzi o sprawe napisałem wyżej. Wiec czytaj gosciu ze zrozumieniem. 

 

 

Ps. Moderator może zamknąć bana już nie ma. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brak precyzyjnych danych równa się brak odpowiedzi. Ja na co dzień podpisuję się inaczej ... Ponadto zobacz ile masz postów tu napisanych, a ile gościu, któremu jedziesz. Ogarnij się lepiej, bo chamów nie lubimy tutaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×