Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Avesome

Ban ByQ

4 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam z tej strony ByQ (to konto mojego kolegi ale on dostal perma i niegra joz na tych serwerach).

Jak joz pisalem do wielu adminow po wejsciu na serwer np.raBBit CreO HaNkA Petrus ze moja podszyfka dostala bana wstaw ssy na forum.Dzisiaj dnia 06.02.13r wszedlem tak dla odmiany na TP a poniewarz nieznam wszystkich adminow na serwie to dostalem bana powod aktywny ban.

Moje IP 79.191.3.29

Bana dostalem od maksiu |brakskilla

Powod Aktywny Ban.

Z gory dziekuje za wyjasnienie i pozdrawiam ByQ

Edytowane przez Avesome

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli tak jest jak mówisz i wie o tym Piotrek czy kto kolwiek inny zwarac honor i przepraszam, lecz na banach byłeś jako aktywny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem wiem niemam do Ciebie o to zalu chce tylko sprawe wyjasnic.Uwarzam tez ze postapilem zle niepiszac o tym zajsciu odrazu tylko dopiero teraz.

Edytowane przez Avesome

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

Temat został zamknięty przez moderatora

 

Powód: UB zarezerwuj nick

 

Jeżeli się nie zgadzasz lub chcesz, aby temat został otwarty to raportuj ten post.

 

pozdrawiam,

cs-kopytko.pl - Sieć serwerów Counter Strike

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozwoliłem sobie otworzyć temat.

Czy kolega Ci nie przekazał wraz z kontem na forum dlaczego dostał perma???

 

Już tłumacze.

Ponieważ ktoś się podszył, a on nie miał zarezerwowanego nick'u i wg to nie on grał, bo był wtedy u Cioci, Babci lub miał uszkodzony komputer, albo przyjechała posłanka Grodzka z pytaniem czy może zostać Marszałkiem w Sejmie. Nieważne

 

Przy Tobie zaczyna się historia powtarzać, to nie Ty, mnie nie było, ktoś się podszył.

 

Ergo:

Ban zostaje przywrócony dla Ciebie.

 

Następnym razem zarezerwuj nick i zrób to zanim pomyślisz o wejściu na serwer. Kiedy będziesz miał już zarezerwowany nick to śmiało możesz ogłosić wszystkim na około że to jesteś Ty, powracasz w glorii i chwale, i teraz możecie naskoczyć mi wszystkie łobuzy, którzy chcecie się pode mnie podszyć.

 

Tyle w temacie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×