Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
septii

Skarga na Admina

5 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chciałbym złożyć skargę na waszego Szanownego Admina. 

 

 

Zastosuje się do wzoru który stosuję całe życie na poprzedniej sieci. 

 

 

 

Nick w grze: septii 

Admin na którego chcesz złożyć skargę: {WGW} Dodo

Godzina/Data: 20:25 ok tej. 17.02.2013r

Uzasadnienie: ---//-----

Dowody / Świadkowie : HLTV gracze na serwerze HeRo grałi wiele innych.

 

 

 

 

[AMXBANS] ===============================================
[AMXBANS] Banned by admin {WGW} Dodo
[AMXBANS] You can complain regarding your ban @ www.cs-kopytko.pl
[AMXBANS] Reason: 'Cele mapy/ TP'
[AMXBANS] Length: '1 hour'
[AMXBANS] Your SteamID: 'STEAM_ID_LAN'
[AMXBANS] Your IP: '83.6.17.86'
[AMXBANS] ========================================
 
 
 A więc tak gram sobie na waszym serwerze jak zwykle miałem ak i ct jak zwykle raszowało dworem więc wskoczyłem na skałkę i zabiłem 1 typa pod nick " cytrynka " Nasz team cały padł nikt nie prowadził gry więc każdy grał deff i ostrożnie więc ja też. Nagle zostałem sam na 6 graczy zabiłem z tego jeszcze 4 i 5 mnie zabił. I w next round dostaję bana z Rease: Cele/ Mapy/ TP 
W życiu nie zgodzę się na tego bana ponieważ jak mam wykonać cele jeżeli jestem sam na 6 i paka leży gdzieś na pochylni bo biegała sama. Więc zachowywałem broń a Admin daje mi bana to jest bez sens z jego strony. Na dodatek dodam że nie nadaje się on na admina iż grasz "KoPeR" latał cały czas na aimie poprzednią i tą mapę na WH i sh co potwierdza hltv z dd2 ok godziny 18. Admin nie pełni roli dobrze. Byłem przez 1.5 roku moderatorem na sieci "cs-soplica" To nie reklama" sory"  i wiem że za takie coś bana się nie daje. Pod wpływem nerwów zmieniłem Ip i wbiłem na serwa aby powiedzieć głupiutkiemu Adminowi iż źle robi. Ja również przepraszam za swoje wbicie na serwer po banie. Proszę o ukaranie tego Admina. 
 
 
 
I mała rada dla Admina " Jak ktoś wbija na aktywnym banie daję się bana permamentnego a nie na 4h brak doświadczenia dostrzegam u Ciebie młodzieńcze" 
 
Dziękuje za wysłuchanie i proszę o rozpatrzenie szybkie mojej prośby. Pozdrawiam septii 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bylem przy tym. Popieram gracza septii o ukaranie i akurat sie zlozylo ze gralem na tej mapie przeciwko niemu. Mial prawo zachowywac skoro byl sam na 6, smialem sie jak dostal bana bo za co?! Co do Kopra, rowniez sie zgodze, admin byl ale nic z tym nie robil.. Podpisuje sie z odpowiedzialnoscia pod jego wypowiedzia i rowniez prosze o mala kare dla tego owo admina.

 

 

 

~HeRo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do kopra, to dodo nie mógł nic więcej zrobić bo już ma dodanego bana, ale oczywiście gównix ma neo;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do do {WGW} Dodo,

Pamiętaj! Najpierw należy ostrzec gracza, że łamie regulamin. Ban to ostateczność.  ~ wystarczy napisać na tsay "Paka" albo "Cele mapy", a nie od razu banować, a z resztą...

15. [TP] Brak gry Team Play/ Gracz nie wykonuje celów mapy (permanentnie) - ostrzeżenie -> kick -> 5 min Ja nie wiem czemu nie myślisz i dałeś mu bana na Godzinę. Rozumie, no 5 minut gość przeczeka ale po tym czasie taki przeciętny gracz ucieka na inną serwerownię...

 

 

I mała rada dla Admina " Jak ktoś wbija na aktywnym banie daję się bana permamentnego a nie na 4h brak doświadczenia dostrzegam u Ciebie młodzieńcze" 

To jak dam gościowi za ping na 5 minut i wróci za 4 to ma perma ? hahaha

 

Co do kopra, to dodo nie mógł nic więcej zrobić bo już ma dodanego bana, ale oczywiście gównix ma neo;/

Gość ma anty-bana, jakby miał neo to by miał w amxbans "długą listę" banów.

Edytowane przez `CR7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Wchodząc na serwer tp akceptujesz regulamin serwera a więc masz wykonywać cele mapy więc po co ja mam upominać za coś co jest oczywiste? Po drugie mnie nie obchodzi czy jesteś sam czy jest was 20. Twoim celem jest podłożenie bomby a nie kampienie, choćbyś miał sam nóż to dał bym ci bana za cele. CR7 zapraszam na tp czasem,  bo tam 80% nie gra tp więc każdy może mieć dość stąd ten ban za 1h, wracaszpo 10 minutach i piszesz mi że masz ub... nie było mnie jak koleś grał na sh i wh itd więc o co te wąty? to tyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ban bez uzasadnienia.

 

Regulamin admina oraz czasy banów są podane nie bez powodów. Jeżeli nie odpowiada Ci banowanie według wyżej przytoczonych zasad to zrezygnuj, a nie banuj po swojemu.

 

Mam nadzieje, że się to nie powtórzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×