Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
The Psychol

Spis czitów

4 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

WH (WallHack) - To czit, który pozwala patrzeć przez ściany jednocześnie przejmując przewagę nad wrogiem. Jest to jeden z najczęściej używanych czitów. Dla dobrze doświadczonych administratorów wykrycie go to pikuś.

 

 

AB lub Aim Bot - Czit najłatwiejszy do wykrycia, gdyż celownik lata jak powalony. Polega on na automatycznym wymierzeniu w przeciwnika (Najczęściej w głowę) 

 

 

SH (SpeedHack) - Sama nazwa mówi za siebie, czit który zwiększa nam prędkość postaci. 

 

 

ESP - Bardzo podobne do WH, ale to nie to samo. Pokazuje on kratki, lub linie dla każdego gracza. W tych kratkach często wyświetlane są informacje na temat stanu zdrowia, odległości czy o aktualnej broni.

 

 

Lambert - Czit, który podświetla nam modele w ciemnych miejscach.

 

 

No Flash No Smoke - Czit polegający na tym, że granaty typu flesh wgl na nas nie działa, a chmura ze smoke jest dla nas niewidoczna. 

 

 

NoSpread - Totalny eliminator rozrzutu. Działa lepiej niż perki na COD czy Diablo. 

 

 

SpinHack - Czit powodujący, że z ogromną prędkością kręcimy się w kółko, jeżeli zostanie połączony z AIM'em ciężko jest taką osobę zabić.

 

 

Zapobieganie oszustwom: 

Cóż, z cziterami ciężko wygrać szczególnie z dziecmi neo, ale najlepszym sposobem na to jest oczywiście administrator serwera. Jeżeli admina nie ma możemy zrobić SS lub nagrać demko i wstawić je na forum.

Jeżeli czituje osoba, która posiada steam wtedy należy nagrać demko, a potem wysłać do VAC czy nawet blacklisted i po sprawie.

 

 

 

 

PS: Nie mam na celu reklamowania tych czitów :D

Edytowane przez The Psychol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba blacklisted a nie banid ;)

a wysyłanie do VAC do też "echo".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Wallhack

Jest to czit, który umożliwia nam widzenie przez ściany, dzięki temu wiemy dokładnie w którym miejscu ukrywa się przeciwnik, Jeden z najpopularnieszych czitów, częsty składnich różnych multihacków. Są różne typy tego cziitu, np wireframe czy asus. Dośc łatwo wykrywalny. Symptomem używania tego wspomagacza jest gapienie się w ściany jak i strzelanie w miejsca gdzize jets przeciwnik (ale go nie widać i nie słychać). Jak mówiłem, łatwe do wykrycia, ale jeśli osoba czitująca potrafi się dobrze kryć, to i z rozpoznaniem tego może być nie lada problem.

Demko: http://widmo.org/pab...terzy/kupek.rar

 

ESP

Czit zbliżony działaniem do wallhacka, także pokazuje przeciwników przez ściany. Często posiada różne dodatki, które pokazują np broń przeciwnika czy odległość. Czit łatwo rozpoznawalny, objawy podobne jak przy wallhacku. Czit bardzo popularny nie tylko u słabszych ale i u lepszych graczy.

Demko: ftp://www.clanbase.com/pub/demos/myrz_a ... 317865.rar

 

Lambert

Czit ten usuwa cienie z gry, dzięki czemu możemy dostrzec przeciwnika zakampionego w ciemnych kątach, którego normalnie nie da się zobaczyć. Czit łatwo wykrywwalny, choć jużnie tak popularny jak kiedyś. Często dołączany do wallhacków oraz składnik multihacków. Łatwy do wykrycia.

Demko: brak

 

Aimbot

Czit bardzo popularny, jak sama nazwa wskazuje służy do łatwiejszego namierzania przeciwników. Czi ten powoduje automatyczne przesunięcie celownika na przeciwnika. Często można ustawić, czy ma celować w korpus, w głowę lub gdzie indziej. Czi łaty do rozpoznania, używanie go zdradzają krótkie drgnięcia celownika. Jako że niektórym brakuje celności, to korzystają z tego czita. Czy na tym dobrze wychodzą - raczej nie.

Demko: http://www.board.cou...opic.php?t=1648

 

Speedhack

Jak nazwa wskazuje, znacznie zwiększa szybkośc poruszania się gracza. Czit bardzo łatwy do wykrycia, często składnik multihacków.

Demko: http://www.iii-lo.ta...orgoth/pack.zip (+ab)

 

3rd person hack

Czit, który powoduje zmiene położenia kamery. W tym wypadku oglądamy gracza z prespektywy typowej dla gier np z serii tomb raider - zza pleców. Dzięki temu możemy się wychylać zza rogów, a przeciwnik nie będize nas widział. Czit rzadko używany i dość trudny do rozpozniania

Demko: brak

 

No recoil

Najczęściej skrypt (lub program), który powoduje zmniejszenie odrzutu broni. Czit łatwo rozpoznawalny i używany dość często. Składnik mutlihacków.

Demko: brak

 

Skinhack

Powoduje zmiane modelu, tzn jeśli jesteś w CT to latasz w modelu terro. Bardzo łatwy do rozpozniania i mało używany - nie opłaca się

Demko: brak

 

Teleport hack

Czit teleportuje gracza na respawn rywali - łatwy do wykrycia i mało używany

Demko: brak

 

Removal

Usuwa z gry jakiś element, najczęściej niweluje działanie granatów oślepiającego i dymnego. Dość łatwo rozpoznawalny - gracz po dostaniu flasha pod nogi idzie dalej i nie przejmuje sie tym lub strzela przez dym.

Demko: brak

 

Crosshair hack

Powoduje zmiane celownika na inny, zazwyczaj ułatwiający strzelanie lub o innym kolorze. Bardzo trudny do wykrycia. Częsty składnik mutlihacków i dodatek do ESP.

Demko: brak

 

Multihack

Zawiera w sobie duzo czitów, min wh/esp, aimbota, speedhacka, no recoila. Często nazywany "pełnym zestawem". Łatwy do wykrycia .

Demko: brak

 

Autor: nieznany, ze starego forum board.cs.pl

Źródło: http://amxx.pl

 

Myślę, że to bardziej profesjonalnie wytłumaczone ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety to nie jest z amxx.pl ;) Jest bardziej wytłumaczone, gdyż nie kopiowałem tego i nie chciałem żeby było takie samo, bo będzie uważane za plagiat chociaż teraz pewnie też jest :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest bo wstawiłem, to jako cytat. Podałem źródło z którego skopiowałem, a źródło pierwotne, to board.cs.pl (nota bene jestem tam moderatorem) jak widzisz. Nie podpisałem się pod tym :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×