Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Tec

Ranking - czas na zmiane?

7 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam propozycje aby uczynić grę bardziej TP. A owym czynnikiem ma być wymieniony w tytule ranking. Proponuję aby go całkowicie usunąć z servera, wystarczy nam psychostats. Chodzi o to, żeby gracze przestali grać o ranking, żeby bardziej grali głosząc istotę tp, czyli pomagania sobie nawzajem, współpracy i wykonywania celów a nie "walkę" o najlepsze staty żeby w rank poszło. Na najlepszych serverach TP jakie znam ranking jest wyłączony co dobrze wpływa na graczy. Sam jestem aktualnie top 3 w ranku, ale nadal nie rozumiem po co to komu. Ogólnie nie rozumiem istoty grania dla ranku, może to jest jakieś umilenie gry że się jest w tym "top15" czy tam którymś w ranku, ale nie podstawą grania na Team Play'u. Ranking jest dobry na FFA czy jakimś DD2. Więc proszę jak i proponuję o usunięcie owego rankingu. Czekam na głosy i odpowiedzi ;)

Edytowane przez Tec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się z Tobą Tec nie zgodzę. Trochę na tym serwerze gram i nie ma problemu z graniem TP. Owszem znajdą się jednostki które latają gdzie chcą ale to są dzieci przed mutacją, także co się dziwic. Co do samego rankingu. Moim zdaniem to fajna opcja, może trochę motywująca. Weź spójrz na to pod tym kątem. Wyznaczasz sobie cel np. TOP3 tam jest w niej "odpał" grasz i grasz, nagle go łapiesz i wyprzedasz, a na serwie robi się hmm "szacunek" wobec Twojej osoby. Nie ukrywam ja tak mam. Nie chwale się i nie gram dla jakiegoś ranku, lecz dlatego że ten serwer sprawia mi przyjemnośc z gry. Tak są momenty w których ten serw bym rozniósł... a mianowicie wtedy gdy siedzą na nim cheaterzy. Wracając do tematu Tec-a. Kolego z serwa, widzę jakąś aktywnośc na forum i popatrzyłem na te posty, wszędzie chciałbyś coś usunąc. Ok ten temat z bomba jest dobry, ale ten? to drobiazg który i tak nikomu nie przeszkadza, może byłoby mniej cheaterów na serwerze ale administracja jest i miejmy nadzieje będzie :) To na tyle. Podsumowując jestem na nie aby usuwac "topkę". Pozdrawiam...

 

~HeRo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie to... owszem zdarza się tak, że niektórzy nie grają TP, ale wystarczy, że ich admin upomni i zaraz się ogarniają.

Ktoś może sobie pomyśleć "Ale z drugiej strony to po co /rank na TP? Mamy przecież serwer FFA i ranking powinien pozostać tam."

Niby tak, ale jak powiedział Hero, rank może motywować do gry.

 

Moim zdaniem dobrze jest jak jest. Przecież nie wszyscy nie grają TP, to są tylko pojedyncze osoby, które trzeba upomnieć i już się ogarniają :)

Także dla mnie ranking powinien pozostać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim skromnym zdaniem przesadzacie. To nie jest ESL itd., że ilość fragów się nie liczy. Wiadomo, że liczą się zwycięztwa drużyny, ale każdy lubi jak ma dużo fragów. Tabelka z rangiem jest czysto informacyjna... Jeżeli ktoś nie gra TP to należy zgłosić to na U@ ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To że ranking jest na serwerze pozwala ocenić sobie własną grę. To że jest to TP to nikt nie powiedział że fragi nie wygrywają, a chcąc nie chcąc skoro ktoś jest wysoko w rankingu to znaczy, że grać tak czy inaczej potrafi :)

 

Jestem za tym aby został.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem za tym zeby rank zostal poniewaz to motywuje graczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×