Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
eM a gIe I kA

eMa

12 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka ,nazywam się Wiktor mam 16 lat aktualnie chodzę do klasy 3 gimnazjum,jeśli chodzi o szkołę to edukacja jakoś leci średnia 4,0  więc nie jest najgorzej,tak tak mam dziewczynę,muzyka preferowana przezemnie to rap,ale czasem lubię odbiedz od tego . Jeżeli chodzi o CS to gram bez Steam choć posiadam,ale mam ustawionego steam-guard a wszystkich pierduł zapomniałem haseł :D

No więc gram 4fun dlatego też nowego steam nie kupuje  a czitów itak nie używam,ponieważ uważam,że to psuje całą frajde z gry.W Cs gram ok. 4 lat z przerwami (jeżeli chodzi o teraz ) to gram od 1,5 miesiąca a przerwa trwała 1,5 roku ;)

Wcześniej grałem na Serwerzr bf2( nie będę podwał servera bo będzie,że reklama i warn a tego chce uniknąć ;) ) Jeżeli ktoś chce wiedzieć jaka to sieć to podpowiem,że miałem tam taki sam nick jak tutaj (eM a gIe I kA) i posiadałem admina

    Jeżeli chodzi o hobby i co robie w wolnym czasie to lubię czytać książki choć tylko z własnej inicjatywy lektur szkolnych nie czytam ;) gatunek fantasy to mój ulubiony  (przerobiłem Harrego Potter,Władce Marionetek,aktualnie czytam Droga Cienia autorstwa Brent Weeks'a) Dobra pewnie itak już większość pomyśli,że jestem kujonem :D

 

W wolnym czasie gram w piłkę nożną (trenuje w zespole i takie tam bajery :D )co tam jeszcze powiem :D

 

Ogólnie to Nic ,oto właśnie ja ;P jak ktoś chce się pośmiać to macie mój fb :D

http://www.facebook.com/wiktor.bryl

 

No i jak coś to zapraszam na bf2+dm  tam możecie mnie spotkać

 

Strzała

 

              eM a gIe I kA

Edytowane przez eM a gIe I kA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Witaj :P

 

 

gość spoko, widzę też, że chyba jako jedyny troche się rozpisał :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×