Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
malesiak

Szukam osób do współpracy! Możliwość złapania grosza.

4 replies w tym temacie

Recommended Posts

Siema!

Może niektórzy mnie kojarzą, ale dla wielu mogę być "no name'em", ponieważ od dawna nie udzielam się na serwerowni, nie gram w CS1.6 - ale sporo zostawiłem tutaj swojego czasu i $ :) NIE ŻAŁUJE! :P

Razem z kumplem tworzę serwis, który będzie poświęcony szeroko pojętym STREAMom i rożnymi relacjami Live ze spotkań CS, lol, Dota2, SC2, a nawet Minecraft.

W tym momencie warunkiem współpracy jest posiadanie i umiejętne korzystanie z Facebooka. Szczegóły podam po nawiązaniu kontaktu.

Zarazem informuję, że jest szansa aby to nie był wolontariat - czyli będziemy się starali nagradzać osoby współpracujące drobną gratyfikacją :) Nie są to kokosy, ale za darmo też tego nie robicie.

Wymagania:

- Facebook !!! ,

- Musisz lubić lub znać popularne kanały stream,

- Znać różnicę między e-sportem a graniem 4fun,

- Odpowiedni wiek :) (od 12 lat w górę...?)

- Umiejętność pisania po polsku !!!

Dodatkowo szukamy też osoby, która bawi się w robienie grafik. Nie musisz być wybitnym specjalistą. Jeżeli lubisz bawić się 'wirtualnym pędzlem', to również zachęcam do kontaktu :)

Piszcie do mnie na PRIV (na forum) lub admin@kiedylive.pl.

UWAGA! Te zajęcie ma dawać przyjemność z samego tworzenia czegoś nowego z możliwością w przyszłości niezłego rozwinięcia. Zarobek postawcie na drugim miejscu, bo tylko w ten sposób można coś osiągnąć. W ten sposób podchodzę do tego projektu i jest to uczciwe podejście do tematu :)

Nie miałeś czasu na ogarnięcie admina i supportu, a ogarniesz serwis z transmisjami live, gdzie trzeba zmieniać 24/7 wszystko?

To jest fajna sprawa i nawet $profitowa$, ale trzeba dużo czasu włożyć.

Masz mi za złe, że wypaliłem się z czasem dla CSK po ok. 1,5 roku AKTYWNEGO działania? Serwis tworzę ze znajomym i zdaję sobie sprawę z czasu jaki trzeba tu włożyć. Z tym że polega to na wrzuceniu informacji o streamie na FB. Niestety ciężko jest odpalić CSa w pracy, łącznie ze ściąganiem archiwów i rozpakowywania ich.

Masz swoje kopytko i jest ono TWOJE. Ja też lubię mieć swoje i wkładać kasę w coś co tworzę dla innych.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.