Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
nattOwe.

Awp

9 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam .

 

Mam ciekawą propozycję odnośnie grania z broni AWP .

Podczas grania na serwerze wyżej wymienianą bronią jest uciążliwe ...

Żadko zdarza się , aby przeciwnik trafiony podał pierwszym strzałem .

 

 

Moja propozycja jest taka , żeby wgrać plugin lub jakiś dodatek , aby podczas gry przeciwnicy padali na chita czyli 

 

1 shot -->  1 kill :)

Tak powinna wyglądać gra z broni AWP , ponieważ inaczej nie ma sensu ;/ Gracze grający na serwie Dm wiedzą chyba o co mi chodzi ;)

 

 

Jeśli ten pomysł wam się nie spodoba , to proponuję dodać odznakę , dzięki ktorej będziemy mogli zabijać przeciwników jednym strzałem , ale , żeby można było nabić tą odznakę trzeba mieć już agenta 007 z broni snajperskiej co utrudniło by zdobycie jej .

Trudność zdobycia tej odznaki napewno zachęciła by gracz do jej zdobywania .

 

 

 

Reasumując proszę o wypowiadanie się !

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

to proponuję dodać odznakę , dzięki ktorej będziemy mogli zabijać przeciwników jednym strzałem , ale , żeby można było nabić tą odznakę trzeba mieć już agenta 007 z broni snajperskiej

dobre rozwiązanie, jestem za.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to już lekka przesada, każdy nowy gracz bedzie grał tylko z awp, reszta odznak tj. z broni szturmowej przestanie mieć znaczenie, każdy zejdzie na strzał, dlatego jestem za wprowadzeniem jedynie przy odznace 007.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem za odznaką :D chociasz gracze którzy zdobędą licencję 007 będą  już doświadczeni w strzelaniu HS ale czemu nie jakiś powiew świeżości zawsze się przyda:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale teraz nasuwa się pytanie co z tymi co już mają licencję 007. nowicjuszą może to przeszkadzać . mi akurat nie ale zawsze ktoś ma jakieś ale

Edytowane przez PARTYZANT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wypowiadanie się , po przemyśleniu sprawy doszedłem do wniosku , że pomysł z pluginem jest słaby ;/

 

A wię jednogłosnie pomysł z odznaką zostą wybrany , z czego się cieszę :)

Przypominając aby zdobyć taką odznake trzeba mnieć wcześniej Licencje agenta 007 z broni szturmowych :)

Z niecierpliwością czekam na decyzje Petrusa .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wprowadzę tego pluginu, gdyż to całkiem zmieni oblicze gry na wspomnianym serwerze. Zrobi się z tego mod do zabijania awp 1 strzałem, gdyż pewnie 90% osób będzie grala tylko awp...

Różnice HP itd przestaną mieć zmaczenie, a więc i sam BF2 odpadnie...

 

Odrzucam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×