Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Fifka

Skarga na FROXEN

13 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Chciałbym złożyć skargę na admina o nicku FROXEN
Opiszę po krótce sytuację zaistniałą na serwerze Team Play, dziś około godziny 15:03 dostałem bana na 5 minut
z powodem ogarnij mikro,hmm  Team Play jest chyba od tego by grać TP, oraz komunikować się z graczami czyż nie ?
powiedziałem przez mikrofon że są 2 osoby w ,,zielonym" i dostałem bana na pięć minut,mniejsza o bana bo sobię poczekam
i za chwilkę wrócę ale mam jedno pytanie kto rozdaje admina tak niekompetentym osobom, mającym od 13 do 15 lat? Admin powinien być dla zasłużonych graczy a nie dla byle kogo, proszę o rozpatrzenie tej skargi i ogarnijcie trochę tych adminów
gdyż przez takiego jednego osobnika gra może tracić na wartości :( Pozdrawiam Fifka 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Team Play jest chyba od tego by grać TP, oraz komunikować się z graczami czyż nie ? powiedziałem przez mikrofon że są 2 osoby w ,,zielonym" i dostałem bana na pięć minut

 

Heh, dobry jesteś. Klikałeś "k" cały czas, nic nie mówiłeś, tylko napie*dalałeś tym "k". Przez to ścisza się dźwięk z i utrudia to grę. Poza tym w twoje ślady poszło kilku innych graczy i trzeba było ogarnąć sytuację. A za kłamstwo z chęcią dałbym ci perma.

 

Przed banem, dałem ci 3 ostrzeżenia, nie pomogło, więc poleciał ban i nie płacz mi tu jakim to ja złym adminem jestem, bo gówno wiesz. Jak ci się coś nie podoba to sam złoż podanie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 ostrzeżenia ? nie powiedziałeś ani razu żebym przestał rozmawiać,a jeżeli Ty masz steam a ja mam non-steam to nie słyszysz tego co ja mówię więc się nie wymiguj kolego, Podania nie będę składał gdyż,gram żadko bo mam ważniejsze sprawy typu praca,rodzina. A co do Ciebie to  mam pare zastrzeżen gdyż pisałem Ci chyba z 4 razy że biega koleś na wh i nie było żadnej reakcji. Powiem Ci tak ,,Głowa nie jest tylko od tego by na niej czapke nosić"

Ale dobra to jest sprawa H@ kogo wybiera na admina. Ja nie zamierzam się kłócić. Pięć,cześć.

Edytowane przez Fifka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co ty mi tu kit wciskasz, że niby gadałeś?! umiesz powiedzieć zdanie w ciągu sekundy? WOW szacun :)

Poza tym skarga całkowicie zbędna, bo wykonywałem swoje obowiązki, a ty zamiast marnować czas na kłótnie na forum to zajmij się swoją "pracą i rodziną".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z fifką w 100% admin tylko dla zasłózonych graczy. ale niestety administratorzy wolą nabijać graczy kosztem poziomu serwera i rozdają admina komu popadnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed banem, dałem ci 3 ostrzeżenia

 

3 ostrzeżenia ? nie powiedziałeś ani razu żebym przestał rozmawiać

 

A może tak jakiś dowód? Na sucho nikomu nie można wierzyć, proszę, żeby któraś ze stron okazała demko HLTV dla jasności sprawy oraz szybkiego rozstrzygnięcia kto ma racje a kto leci w kulki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Zgadzam się z fifką w 100% admin tylko dla zasłózonych graczy. ale niestety administratorzy wolą nabijać graczy kosztem poziomu serwera i rozdają admina komu popadnie.

 

A ty co? składasz skargę na wszystkich adminów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Zgadzam się z fifką w 100% admin tylko dla zasłózonych graczy. ale niestety administratorzy wolą nabijać graczy kosztem poziomu serwera i rozdają admina komu popadnie.

Myślę że ten komentarz nie jest na miejscu , nie to że sama adminuje na serwerze kopytko (DD2) ale znając życie wiem że NIE każdemu człowiek dogodzi.Każdy adminuje jak potrafi , i jeśli został wybrany na admina

to też nie kwestia "Administracji" ale również gracze go wybierali więc nie wiem o co pretensje? 

 

@FROXEN - Proponuję więcej dyplomacji 

@Fifka - Gdzie dowód że admin źle sprawował swoje obowiązki prosze demko hltv wraz z sytuacją co do bana. Na Twoim miejscu w ogole bym nie składała skargi z taką błahą sprawą 

serwer to nie oberża w której pleciesz co ślina na język przyniesie dostałeś na 5 min to i tak dobrze ja rozdaje na troszkę wiecej. Jeśli nie wstawisz hltv sprawa zamknięta. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Domyślam się że tutaj brak ogaru jest po ostatnim update STEAM. Jeżeli Froxen Cię nie słyszał to jesteś złodziejem z ns'em. Po ostatnim update cs'a osoby ze steam nie słyszą osób z ns i na odwrót, więc Froxen myślał że tylko włączasz i wyłączasz mikrofon szumiąc przy tym. O ile tak jest to zbieraj pieniążki na steam a nie pisz skargi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chce tu "spamowac" czy "nabijac postow" ale co do admina FROXEN nie mam zastrzezen. Sadze ze bez powodu by nie dla bana. A jezeli chodzi o szumy miedzy ns a steam to wystarczy (tylko dla graczy STEAM) zrobic reinstal steam wraz z cs-em i wszystko jest na miejscu, nie ma zaklocen. To tyle ode mnie.

 

Pozdrawiam HeRo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Domyślam się że tutaj brak ogaru jest po ostatnim update STEAM. Jeżeli Froxen Cię nie słyszał to jesteś złodziejem z ns'em. Po ostatnim update cs'a osoby ze steam nie słyszą osób z ns i na odwrót, więc Froxen myślał że tylko włączasz i wyłączasz mikrofon szumiąc przy tym. O ile tak jest to zbieraj pieniążki na steam a nie pisz skargi.

 

I to jest wyjasnienie calej tej kłotnni,, ja tu nie widze tak samo problemu jezeli fifka jest ns to czas zakupic steam a i FROXEN czas chyba przypatrzyc sie zmianom po aktualizacji 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie kwestia aktualizacji , ja aktualizuje steam codziennie i nadal posiadam problemy z co niektórymi osobami na steam. Prosciej byloby juz zmutowac gracza /mute i byloby bez problemu.

Sprawa zamknieta autor tematu nie przejawił wiekszego zainteresowania po skierowaniu do dowodow. Najlepiej szumu narobic i pojsc w cholere.

 

Prosze moderatora o zamknięcie tematu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

To nie kwestia aktualizacji , ja aktualizuje steam codziennie i nadal posiadam problemy z co niektórymi osobami na steam. Prosciej byloby juz zmutowac gracza /mute i byloby bez problemu.

 

Jeżeli ktoś ma steam poniżej 2010 roku to działa to tak samo jakby miał steam, czyli możemy się komunikować z osobami które posiadają steam od powyżej 2k10, mógłby ktoś to ogłosić globalnie wreszcie bo co chwilę muszę to pisać. ^.-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Podsumowując: Po aktualizacji gracze steam nie słyszą graczy ns i odwrotnie.

 

Jeżeli Ci Froxen to przeszkadza, to zrób tak jak napisała Kasia i daj graczowi /mute .

 

Close

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×