Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
RuS3R

Konkurs na only dd2

4 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chcialbym prosic o zorganizowaie konkursu na only dd2

  Np 3 vs lub 5 vs 5 mysle ze chetni by sie znalezli    . Jezeli bylo by to mozliwe to prosze o zglaszanie  druzyn pod tematem( jezeli bylo by to mozliwe)

Prosze o pozytywne rozpatrzenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dobrze Cie rozumiem, to chodzi Ci o zrobienie turnieju 3 vs 3 lub 5 vs 5. Jeśli były by chętne drużyny to myślę, że można zagrać na zasadach 1 mapa (drop/k1p i wygrani wybierają mapę) mr 15, serwer przeznaczony do takich celów jest. Tylko znaleźć odpowiedzialną osobę za konkurs i poprosić Petrusa o możliwość pożyczania serwerów na mecze. 

 

Edit:

Za konkursem 5/5 jestem na wielkie TAK i jeśli się odbędzie to będę zgłaszał swoją drużynę, pisałem do znajomych z którymi grałem kilka lat temu, jak na razie dostałem 2 odpowiedzi pozytywne, także będzie można popatrzeć jak gra stara gwardia ;D

Edytowane przez SiKoR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomysł ciekawy.Tylko trzeba poszukać drużyny, oraz poprosić administratora Petrusa o zgodę na mecz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopiero co zakończyliśmy (chyba xD) konkurs 2 vs 2. Na kolejny turniej jest za wczas ;)

 

Nie rozumiem dokładnie propozycji opisanej w pierwszym poście, turniej miałby dotyczyć tylko serwera dd2? tzn stricte rozgrywany na tym serwerze? Z resztą nie ma to znaczenia, na razie jak już napisałem turniej odpada.

 

W najbliższym czasie zostanie ogłoszony nowy konkurs związany z serwerami, więc proszę czekać cierpliwie.

 

ps. @@RuS3R, patrz gdzie zakładasz tematy i rób to w poprawnych działach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×