Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Smietanka2142

masakra z admami z Cod moda

16 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick Moderatora : quantiq,jestem handkorem,viertnik,~`Fighter!?'
2. Data przewinienia
3. Powód skargi Banowanie: za nic ....
4. Opis :  To jest nie wyobrazalne co robia ci admini !!!

  Zawsze gdy wchodze na serva i czy dorze mi idzie czy tez mam dobry item dostane bana na ss"y/demko/albo cos innego wymyślą .Dzis dostalem  2 razy bana na ss"y widzieli ze jestem czysty ale dalej banuja...  nie wiem czy sie uwiezieli czy co. Zobaczcie ile razu juz miałem UB ale wy dalej banujecie...   .Poprostu to jest porazka co oni robią. Proszę o wyjasnienie adminow pod tematem!! :) Zaczyna mnie to juz powoli denerwowac. Nie wiem moze zmiencie adminow albo niech sie ogarną z tymi banami.... Masakra wogóle pograć nie można bo co wejde to ban....!!!

 

 

Moj nick w grze  :  Smietanka :P    

Edytowane przez Smietanka2142

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli administrator podejrzewa Cię o "doping" to ma prawo zrobic ssy/demko od tego są. Moim skromnym zdaniem temat do zamkniecia. Sam bylem w ich sytuacji z graczem 'pro snajper'.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieodpowiedni dział na skargi, oni nie są moderatorami lecz adminami.

 

Co do skargi to rzeczywiście, masz z 10 czystych banów, także proszę adminów o sprawdzanie amxbans i kontrolowanie próśb o odbanowanie. A jeżeli co do gracza są wątpliwości, to tradycyjnie HLTV i proszę dołączyć do odpowiedniego działu, z opisem.

 

P.S. Śmietana, nie graj na 16 bitach, bo widziałem że robisz to nagminnie.

Edytowane przez Drew Stratford

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to ty masz wh i wiesz kiedy je wyłączyć.

 

Nie będę siedział cicho jak widze takie coś!

 

Widziałem jak na de_rats'ie waliłeś skany z respa tt scout'em i szły hedy...

 

Jesteś zwykłym cziterem i popieram adminów, którzy Cię (nie wiem czemu z dużej litery, nie zasługujesz na to ale dobra) banują ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Smieszny jestes jak moge miec wh jak zawsze co mam bana jestem czysty... :)  a po 2 gram w cs z 4/5 lat to juz ogarniam troszke  chcialem sie tylko dowiedziec za co mnie tak czesto banuja skoro wiedza ze jestem czysty   :)

Edytowane przez Smietanka2142

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najprawdopodobniej gosciu ma anti ss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oranijcie juz nie mam żadnych czitow po 2 jak bym mial to przeciez nie byl bym czysty ?? boze jakie anty czity mowie przeciez ze nic nie mam !!! chcialem sie tylko w poscie dowiedziec dlaczego mnie banuja!!! przeciez lepiej wiem czy cos mam a czy nie mam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Człowieku! Powiedz mi, czy nigdy nie uczono Cię jak się czyta ze zrozumieniem? Przecież to jest jeden z wymogów, aby zaliczyć podstawówkę (nie mówiąc już o późniejszych etapach edukacji).

Dałem Ci kilka banów z powodem: "zmień grafikę" i dalej grałeś na 16 bitach... Więc albo w końcu zmienisz tą grafę, albo będziesz zawsze dostawać bany. Bo ja też mam już serdecznie dość rzucania wszystkiego co 5 minut, bo smietanka znowu wbił na 16 bitach...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

quantiq spokojnie :) przeciez zmienilem juz  grafike . Ale chodzi mi o to ze ja dostaje od was bany na ss"y a dobrze wiecie ze jestem czysty i nie mam jakis zadnych anty ss"ow bo demko juz tez wrzucalem :) w tym poscie chcialem zebyscie mnie tak co chwile nie banowali bo ja wrzucam raz ss"y to nie trzeba w tym samym dniu dac 2 raz widamo ze  chcecie mnie sprawdzac nic do tego nie mam ale nie ze np 2 razy w dzien ss"y    :)

 Pozdrawiam :)

Edytowane przez Smietanka2142

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

quantiq spokojnie :) przeciez zmienilem juz  grafike . Ale chodzi mi o to ze ja dostaje od was bany na ss"y a dobrze wiecie ze jestem czysty i nie mam jakis zadnych anty ss"ow bo demko juz tez wrzucalem :) w tym poscie chcialem zebyscie mnie tak co chwile nie banowali bo ja wrzucam raz ss"y to nie trzeba w tym samym dniu dac 2 raz widamo ze  chcecie mnie sprawdzac nic do tego nie mam ale nie ze np 2 razy w dzien ss"y    :)

 Pozdrawiam :)

 

Szczerze? Ja dawałem Ci ss'y żebyś w końcu ogarnął tą grafikę, Bo jeśli wcześniejsze bany za bity (przypominam, że dawałem Ci tylko 5 minut, co tak na prawdę jest poniżej minimum za to przewinienie) nic nie dawały, to już nie widziałem wyjścia, żebyś w końcu się ogarnął... wiedz tylko, że admini czuwają i nigdy nie śpią (a jak śpią, to lekkim snem i zaraz i tak Cię sprawdzę ;) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak mnie sprawdzisz znow ss"y dasz mi zebym wstawil...? :P własnie dales mi ss"y za grafike.. to jest normalne .. potem gracze mysla ze na wh jade ..

Edytowane przez Smietanka2142

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Regulamin mówi jasno co należy zrobić w takich sytuacjach.

Jeżeli gracz coś ma, a ssy tego nie wykrywają to już po 1 banie należy zrobić demko lub wstawić HLTV do oceny w dziale BL. Jeżeli gracz dalej jest czysty to admin ma sobie dać siana.

Robienie screenów jest niepoważnym 'urozmaiceniem' banów za zły rodzaj grafiki oraz omijaniem regulaminu.

 

Proszę adminów o rzetelne podchodzenie do takich sytuacji, a nie banowaniem na oślep.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×