Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
nattOwe.

Forum Cs-kopytko.pl na Tapatalk

4 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Siemano :-)

Mam takie pytanie / propozycję odnośnie forum cs-k.pl.

Istnieje taka aplikacja na smartfony ( w systemie Android ) dzięki której przeglądanie forum jest dużo prostsze i łatwiejsze . Czy jest możliwość dodania forum cs-k.pl do tej aplikacji ?

Dzięki niej przeglądanie naszego forum stało by się przyjemne także na smartfonach :-x

Czekam na odpowiedz O:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się ma sprawa, gdy przełączysz w takiej sytuacji na styl forum "IP.Board Mobile" ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też siedzę często na telefonie na necie ale forum mam inaczej zrobione niż jest na kompie . Tak jak by było już zrobione na androida.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez bardzo często przeglądam forum na telefonie i jakoś nie mam żadnych problemów w lookaniu nawet w "full stylu", nawet wole oryginalny styl, bo jakoś taki bardziej przejrzysty ;) Oczywiscie zalezy to od rozmiaru wyświetlacza (w moim przypadku jest to 4 cale) , jezeli sie ma np. Xperie mini i tego typu (mniejsze) telefony to wiadomo, że komfort przeglądania jest napewno mniejszy, chociaż jak kto woli ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Forum ogólnie powinno być dostosowane do przeglądania na telefonach i tym podobnych.

Jeżeli widzicie jakieś błędy podczas przeglądania na takich urządzeniach to proszę to zgłaszać.

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×