Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Smietanka2142

za co banik??

7 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick z gry: Smietanka :P
Serwer: Call of duty
Twój SteamID:
Twoje IP:
Kiedy zbanowany (data + dokładna godzina):
Powód bana: "czitujesz"
Nick Admina który zbanował: Michal 95
Link do screenów 3x/demka (Jeśli zostały zrobione): ....... Siema chcialem sie dowiedziec za co dostalem bana na nicku Smietanka :P juz nie mieliscie co wymyslic i daliscie bana na : "czitujesz"??    moge jakies dowody na to...??

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na dodatek nie wiem jakie IP masz. Brak daty. Poza tym trochę dziwne 6 aktywnych banów. 

Przepraszam za spam 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie zacytować pewnego admina:

 Srata tata, BAN i tak będzie - wujek GRINGO się już tym zajmie ^^

 

Jak obiecywałem, załatwiłem Ci BANA  buzki 

Myślałeś, że taki "hop do przodu" jesteś? Rżniesz głupa na każdym kroku, ale troszkę Ci się noga omsknęła. Już wyjaśniam Ci co i jak:

Kojarzysz może użytkownika "Czekolada" i jego prośbę o UB? [Na pewno kojarzysz, przecież to Ty go stworzyłeś]. Zabawna sytuacja, na pierwszy rzut oka wszystko ok - wrzucasz ssy spakowane, dostosowałeś się do wzoru, normalnie baja. Przejdźmy do najlepszego - nie dość, że ssy były przerabiane, to jeszcze widać na nich perfidne WH - nie wiem jakim trzeba być typem człowieka, żeby takie gówno wrzucać na forum.Tu dla zainteresowanych odnośnik do tematu.

 

Pewnie zapytasz czy mam jakieś dowody na potwierdzenie tego, co wyżej napisałem. Nie byłbym sobą, gdybym ich nie miał  :-). Postanowiłem wypunktować Ci parę dziwnych zbiegów okoliczności [ach ten przypadek]. Oto to zauważyłem:

1. Uderzające podobieństwo w nicku - "Cukiereczek  :)"  i "Smietanka  :)" - proste, polskie nazwy, wymyślone bez większych udziwnień - nie licząc jakże oryginalnego " :)" na końcu.

2. Zbieg okoliczności, czy może przypadek? Użytkownik Czekolada {N: Cukiereczek  :)} ostatni raz widziany był na forum 6 marca, w godzinach wieczornych. Więcej się już nie pokazał, bo nie miał po co - dostał BANA od Drew. Dalej, Ty założyłeś swoje konto dnia 7 marca - dzień po zbanowaniu WH'cza - przypadek? nie sądzę !
3. Bardzo zbliżone IP czitera do tego twojego - W prośbie o UB Czeko podał IP: 192.168.1.237:27015 . Pech chciał, że 2 dni później Ty zmuszony byłeś dodać ssy, gdzie podałeś swoje IP: 192.168.1.10:27015 zaznaczyłem różnicę w Waszych adresach IP. 

Biorąc pod uwagę, że tłumaczyłeś się wcześniej iż opalony gracz to Twój kuzyn, a Ty nie masz z tym nic wspólnego, oraz wszystkie powyższe fakty postanowiłem przyjrzeć się sprawie bliżej. Zgłosiłem moje obserwacje do UB Supportu, co poskutkowało ponownym rozpatrzeniem i zamknięciem sprawy BANem. Dla Ciekawskich, oto jaką odpowiedź dostałem od Michała:

 Przejrzałem to zgłoszenie na temat Śmietanki i tego jego niby "kuzyna" Cukiereczka  :D Trochę się nad tym głowiłem, ale w ostateczności postanowiłem dodać bana temu Śmietance. Nasunęły mi się dwie koncepcje: jedna teoretyczna, a druga realistyczna xDD 


Teoretycznie IP nie są takie same i czysto teoretycznie mogło by dojść do sytuacji, gdzie nie są to 2 te same osoby ;D

Niestety taki już po prostu jestem, że patrzę bardziej realistycznie na świat xD Nie wierzę w sytuację, gdzie jak gość ma zmienioną 1 cyferkę w IP to nie jest tym samym gościem. Bana więc dodałem  :P http://bany.cs-kopyt...s.php?bid=34354 

Zresztą z tego, co widzę to znowu gra na jakimś innym IP, więc...

Dzięki za iformację, fajnie, że ktoś zwrócił na to uwagę  ;) 



hej



Tyle ode mnie. Mam nadzieję, że Ci w miarę jasno opisałem co i jak. Liczę również, że zmienisz serwerownię i pójdziesz "truć dupę" innym ludziom, a Nam dasz w spokoju pograć w normalnej, wolnej od czitów atmosferze. 

Pozdrawiam GRIN

Edytowane przez GRINGO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 6

AVE GRINGO! 
Detektyw Rutkowski może Ci buty czyścić, rozwiązałeś to lepiej niż zagadkę Madzi xD
Jakbym kiedyś potrzebował wyśledzić, czy moja dziewczyna mnie zdradza, obowiązkowo do Ciebie się odezwę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×