Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
IllBeatU

Problem - serwer.

3 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć . 

Dziś, tj. 24 marzec, po powrocie do domu, myślę sobie "Mam chwilę, wbiję na COD'a, zobaczę co nowego i pogram z ludźmi . 

Więc odpalam grę, zmieniam nick na mój (brat gra na innym), wpisuję hasło, oraz próbuję odpalić serwer . Nie udaje mi się . Ukazuje mi się napis, który mówi, że serwer nie działa . Co się dzieje ? Czy tylko ja tak mam ? Po wejściu na stronkę, zauważyłem, że wyłączone są w sumie 4 serwery z tejże sieci . Sprawdzałem na liście banów nick mój, brata oraz IP mojego komputera . Nie ukazały się żadne rezultaty, mówiące, iż mam aktywnego bana na nick/IP . Proszę o niezwłoczną odpowiedź .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po prostu hosting się rozdupcył i serwery padły, nikt nie może grać chwilowo. Musisz poczekać, aż pukawka wszystko naprawi i będzie ok. Może to dłużej potrwać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Sprawdzałem na liście banów nick mój, brata oraz IP mojego komputera . Nie ukazały się żadne rezultaty, mówiące, iż mam aktywnego bana na nick/IP .

A co ma u diaska ban do serwera off o.O Jeżeli wchodzisz na stronę i widzisz, że nikt nie gra na serwerze bo jest wyłączony to znaczy, że problem leży w hostingu. Jak przyjdzie Petrus to włączy serwy, nie ma co się dziwić ostatnimi czasy już parę razy serwer się wyłączał więc nie wiem skąd twoje zdziwienie. Czekać, czas rozwiązuje wszystkie problemy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×