Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
ddp lorkin

cziterzy

14 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Wpadłem na pomysł , że jeśli nie można wprowadzić ban neo to może zrobić coś takiego . Jeśli gracz ma bana i ma zmienne ip np lukk to może by wprowadzić auto slay ? Zapamietywalo by np nick gracza aktywnego i jakby pojawiałby się na serwie to by go automatycznie zabijało-slay .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Jeżeli jest taka możliwość jestem jak najbardziej za. Dużo cheaterów powraca zaraz jak tylko admin zejdzie, więc przydała by się taka funkcja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też jestem jak najbardzie za, tylko że taki sam temat ten użytkownik załozył wczoraj ! Po co znowu zakłada jak w tamtym jest wszystko wyjasnione. Jak gosciu jeszcze nic nie rozumiesz to przeczytaj ten temat http://www.cs-kopytko.pl/index.php?/topic/23650-ban-na-neo/ .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

'Puma ty chyba do końca nie zrozumiałaś pierwszego postu...

 

Autor napisał, że jeśli tamten pomysł nie przeszedł to podaje inny.

 

Według mnie: Jeśli dało by się takie coś ustawić to ja jestem na wielkie TAK :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No fatycznie nie dokońca zrozumiałem ten 1 . Ale czy tak czy tak to o tym pomysle "BAN NEO" był już temat .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Nw czy jest taka możliwość, ale raczej tyle samo roboty by było przy rezerwacji aktywnych noobków. No cóż, jestem na tak, cza zrobić z nimi cokolwiek, można nawet mi dać adma xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

puma ja poprostu próbuję znaleźć różne sposoby pozbycia się jak największej liczby cziterow , a ten temat to zupełnie co innego od bana neo , po za tym chciałem napisać to w tamtym poście tylko był on już zamknięty więc się nie czepiaj ; ) a ten pomysł jest na tyle korzystny że tak jak teraz gram na codzie i wbija cziter pisałem do adma ten wbił i okazało się że ma antybana tak przynajmniej powiedział admin , to zabijanie co runde skutecznie znudzi czitera do grania ... a adminowi skróci robotę bo nie będzie sam musiał wykopywac takiego gracza czy coś , mam nadzieję że wszystko wyjaśniłem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Ten pomysł byłby idealny. Gdyby cziter umierał co rundę na 100% wyszedł by z serwera :P

 

Ale co jak niewinny gracz ma taki sam nick jak cziter? Albo cziter poprostu sam zmieni sobie nick?

 

Następne problemy :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli cziter zmieni nick to i tak admin będzie od tego żeby go wywalac czy coś , ale tak to przynajmniej ma mniej roboty zawsze to jakieś ulepszenie ... Nie da się wymyślić czegoś idealnego na cziterow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

To nie głupi pomysł . Jestem za . Ale nie wiem czy petrus się zgodzi na coś takiego bo przy tym będzie trochu roboty .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko pięknie ładnie, ale nie mam pojęcia jak to niby zrobić. Poza tym slapowanie gracza co rundę nie jest rozwiązaniem, a namiastką. Gracz już po 1 rundzie skapnie się, aby zmienić nick... nie wspominając już o nickach standardowych, które używa wiele graczy, a na które są bany (typu 'player').

 

Propozycja na chwilę obecną odpada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×