Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
WestCoast Customs

Exp na koniec mapy :p

11 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

hmm... takim sposobem najlepsi gracze, którzy juz i tak mają wysoki lvl, zdobywali by najwięcej ekspa. Graczom którzy dopiero zaczynają było by trudniej. Bo powiedzmy sobie szczerze jak wleci na serwer taki np. Czekon który ma hp 300+ to przeważnie jest 1-2, po prostu zdobywałby jeszcze wiecej expa. Przykro mi jestem na NIE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

A ja jestem na nie :C Wolałbym by misję wprowadzono dla osób które mają mniejsze poziomy : )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomysł fajny tu sie zgodze! Ale jestem przeciwny wprowadzeniu go do gry, gdyż tak ja powiedziała Lencia za szybko wbijalibyśmy poziomy. Chyba że ograniczyć ten "bonus" że działa np. tylko do 50lvl a graczy z poziomami powyżej tego maximum pomijać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

 

Tak tylko lepiej by ograniczyć do 35 max,bo potem łatwo jest : ) tylko na początku trudniej

 

Poczekajmy na odpowiedz h@

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym zmniejszył ilość tych punktów. Proponuję też, aby każdy gracz po zakończeniu mapy dostawał 100pkt, ale musiałby grać dłużej niż 20 min.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w zasadzie pomysł kuraka jest nie głupi bo jak jest ktoś nowy i za to że pogra 20 min dostanie exp to go zachęci ale ja bym proponował że dla nowych byłyby tam z 2 lvl z 1 na 3 czy coś bo takie 100 expa to nie zobaczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Proponuję też, aby każdy gracz po zakończeniu mapy dostawał 100pkt, ale musiałby grać dłużej niż 20 min.

Już nie wymyślajcie cudów...

 

@topic

1. Za dużo tego expa.

2. Dostaje się obecnie exp za wszystko co jest możliwe. Nawet jak się nie zabije kogoś to i tak dostanie się exp oraz jest wiele bonusów.

 

Propozycja odrzucona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×