Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Ruta

Zestaw Predatora

12 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Zestaw Predatora-1/LW na odbicie ciosów, 3 apteczki i 1/LW oślepienie wroga lub termowizor (3sec widzi niewidzialnych) a ponad to troszkę podwyższone dmg z noża. Propozycja moim zdaniem dobra i bazowałem się w większości na Predatorze z filmu. Jeśli to odrzucicie to już nie wiem jaki perk by trzeba było wymyślić żebyście go dodali. 

 

I przy okazji chciałbym spytać jak się używa przedmiotu Tajemnica Ninji ? Bo dzisiaj jak grałem to przez jedną rundę miałem zmniejszoną widoczność a przez resztę byłem widzialny. Odrazu mówię że byłem na nożu, komandosem i do tego kupowałem redbulla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy taki śmieciowy to bym nie powiedział.

1/LW odbicie ciosów- Pamiętam jak quantiq miał pancerz neomexowy czy jakoś tak to nikt go nie mógł zabić a miał 1/4 

3 apteczki- apteczka zawsze się przyda

1/LW oślepienie wroga- w jakiś tam sposób to działa i na pewno w jakimś stopniu oślepia

Termowizor-i to byłoby chyba najlepsze bo wkońcu będziemy mogli zobaczyć tajsony i ninje chociaż na 3sec

 

oczywiście 1/LW oślepienie wroga LUB Termowizor 

Edytowane przez Ruta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy pomysł.

 

 

tym mnie Tajsów ^^

 

Racja ! ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co wymyślacie perki jak na cod jest ich od ch*ja . Ale jak już to jakiś lepszy wymyślcie .

Edytowane przez Puma`

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Petrus trafna uwaga ten perk będzie za silny . Tyle bajerów wewaliłeś w niego że . 4 perki dobrej jakości połączyłeś w 1 zajebiście mocny . Można wrprowadzić ale za dużo funkcji ma on .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co jedynie ten nóż bym usunął a poza tym to spójrzcie na Conana też ma dużo funkcji wpakowane. Funkcje nie są aż take mocne a w połączeniu wychodzi jak na moje dobry perk a nie mega dobry :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no dobra to może tak 1/5 odbicie ciosów, 2 apteczki i oślepienie wroga 1/6 :) jest słabszy i tajsonów będzie mniej xd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przykro mi, ale propozycje odrzucam.

Perk na widzenie niewidzialnych już jest, więc można na niego polować ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×