Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
mat0507

reset lvli

40 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

OK, backup wprowadzony!

 

Postaram się systematycznie robić backupy, aby w razie kolejnego 'crasha' było co przywrócić!

 

Dodatkowo, każdy z klasą premium otrzymał 5 dni premium gratis na odrobienie strat!

 

ps. Jeżeli ktoś kupił exp od 2-7 kwietnia lub przenosił lvl to proszę o kontakt na PW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Petrus ja bym na twoim miejscu zrobi Reset trudno może i gracze muszą to przeboleć ale już wtedy byś mial pewnosc ze cos takiego sie nie powtorzy ale to tylko moje skromne zdanie ty tu rządzisz i ty ustalasz warunki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie róbcie żadnego resetu lvl juz w tym roku było by to drugi raz i stracił bym juz poraz drugi ponad 100 lvl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie nie będzie żadnego resetu.

 

ps. Gracze wspomniani wyżej odnośnie kupienia expa lub przeniesienia lvl w tym okresie czasu proszę zgłaszać się do 10 kwietnia. Nie będę czekał w nieskończoność ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem za resetem ponieważ wtedy można wgrać nowy silnik i takie tam, ogólnie się w tym nie orientuje ale podejrzewam że CoD będzie ciekawszy :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem czy jest sens trzymania badziewnego silnika, z którym będą jeszcze wielokrotne problemy. Moim zdaniem lepsze jest wprowadzenie dobrego, który by nie crashował, bo w chwili obecnej  jest ich sporo i w kółko dd2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Nie rozumiem czy jest sens trzymania badziewnego silnika, z którym będą jeszcze wielokrotne problemy. Moim zdaniem lepsze jest wprowadzenie dobrego, który by nie crashował, bo w chwili obecnej jest ich sporo i w kółko dd2.

 

1. Silnik powoduje 0 crashy

2. co ma mapa dd2, do silnika coda?

3. Nie silnik powoduje utratę danych, a rodzaj zapisu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moj nick ;Chlopaczek z Bl'a ;]

szturmowiec;65

sniper;9

nie mam lvl a kupilem lvl proszę to ogarnąc z góry dziekuje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie sprawy (chodzi mi o kupiony EXP) to raczej priv powinieneś załatwiać i dogadywać się z h@ - przynajmniej tak mi się wydaje  o/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisalem do h@ to wyslal mi ten link to znaczy że każdy chyba ma tutaj pisac ale nie wytumaczył mi tego więc tak mysle ;)  hmm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem Ci link , żebyś przeczytał temat, a nie po prostu napisał 'posta na końcu' ...

 

 

ps. Jeżeli ktoś kupił exp od 2-7 kwietnia lub przenosił lvl to proszę o kontakt na PW.

 

...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można zostawić ten już backup . Jak coś się stanie to Petrus wgrasz . ale jak to się będzie działało to będzie tezeba chyba zrobić reset .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×