Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

6 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick z gry: papa Gollero
Serwer: Onli Dasd2
Twój SteamIDSTEAM_0:0:11628300
Twoje IP89.79.108.230 
Kiedy zbanowany (data + dokładna godzina): 08.04.2013
Powód bana:? Spytajcie się admina ? 
Nick Admina który zbanowałStanik90
Link do screenów 3x/demka (Jeśli zostały zrobione): wrzucamy tylko i wyłącznie na stronę http://www.speedyshare.com(http://www.zippyshare.com/) i wklejamy tu do nich link.

 

Stanik nieudaczniku podaj powód? O to żebyś pomyślał zanim zbanujesz pewnie nie można cię prosić. Widzę kolejny "admin" +12 lat -  barvo!!!

Petrus czy zdradzisz mi tą sekretną tajemnice wyboru aż tylu nieudaczników na admina (nie obrażając takich udanych adminów jak m.in viertnik, Patusia, czy Btl)? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym banie wystąpiła pomyłka , aktywne bany są co prawda na nick Pa pa Gollero , ale są to bany nałożone na graczy non steam.

 

Poczekaj na kogoś z UB Support i dowiesz się co dalej.

Edytowane przez Davis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie jest tam mój steam ID? Moje ip? To, że ktoś się tak nazwał znaczy, ze byłem to ja? Znowu człowieczqu nie pomyślałeś. W tym terminie byłem na delegacji i cały tydzień nie grałem. Kurwa jak chcesz to wrzucę ci każde demo tylko nakręć mi je. Ogarnij się dzieciaczqu. 



Oczekuje na przeprosiny.... Lodzik to jak będziesz w 3Miasto:D! Buahahahahah

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam żadnego obowiązku rezerwacji niku. Nawet nie wiem jak to się robi. Jak komuś sprawia radość granie na moim niku to niech gra. Co ci to dało prostaku, że przez godzinę nie pogram na serwerze? Radość zagościła w twoim sercu, że mogłeś mnie bez powodu zbanować? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Za Twoje zachowanie na to nie licz:) Napisałem co masz zrobić i tyle Czekaj na ub od Supportu:)

Nie przeginaj. Jeżeli masz banować według własnego widzi misie to zrezygnuj. Banujesz steama za aktywny ban?

 

@topic

UB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×