Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
HellYeaaa

ESL

18 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

Taka propozycja do przedyskutowania, aby zlikwidowac ESL albo wprowadzic pewne zmiany, w poprzednich tematach jakis rok widzialem ze niektorzy admini darzyli do tego aby server zaistanial jako ESL, byl vote to argumentem bylo ("chce sie poczuc jak pro" )  niektorzy do tego tematu mieli bardzo stereotypowe podejscie. Niektore mapy o ktorych nawet nie ma co mowic bo zaraz bedzie ze ESL i ESL sa poprostu dodawane w eslach i niczym to nie szkodzi aby na servie panowaly zasady ESLA, generalnie chodzi o te mapy dzien w dzien kazdy narzeka ale gra bo server jest wporzo, zrobcie jakiegos vote albo przynajmniej wysluchajcie porzadnie graczy co mysla o zastąpieniu lub dodaniu z jednej mapy, gramy MIRAGE a dlaczego nie gramy FORGE skoro tez ponoc ESL.

 

Pozdrawiam yo

 

 

Porsze aby temat nie zostal momętalnie zamkniety. <piwko>

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przynajmniej wysluchajcie porzadnie graczy co mysla o zastąpieniu lub dodaniu z jednej mapy

 

Z chęcią każdego wysłucham o ile ktoś się wypowiada. Nie jestem Duchem Świętym, ale jak w temacie od miesiąca są 2 odpowiedzi to chyba nie sądzisz, że na podstawie np. 2 osób coś zmienimy.

ESL I ESL - to są wybrane, najbardziej popularne mapy. Jakby chcieć dać wszystkie to by się zrobiło zwykłe FFA, bo i aztec i awp_india są grane...

 

ps. Tematy są zamykane, jak przychodzi na to pora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem o co chodzi i naprawde jestem zagorzalym przeciwnikiem FFA, o awp to nawet nie mowie bo to by byla jakas pomylka na TP a aztec ja dla mnie jest malo taktyczna mapka, tak jak pisalem chodzi o podmianke z jednej mapki czy cokolwiek fajnie jak byscie Vote zmajstrowali moze by sie cos ruszylo, no nic zobaczymy co na to ludzie... :) 

 

 

 

 

Dawac posty gracze zamiast marudzic na servie !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

fajnie jak byscie Vote zmajstrowali

Jak sobie wyobrażasz vote przy 6 mapkach?

 

 

ja dla mnie jest malo taktyczna mapka

Widzisz, każdy ma inne upodobania. Trzeba myśleć globalnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mirage to jest bardzo dobra mapa. Moim zdaniem po co usuwać mapy, skoro są dobre, można było by dodać jeszcze de_forge. Nwm co na to Petrus, ale myślę, że można było by ją dodać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KinecT ciesze sie ze podoba Ci sie mirage i bylbys za dodaniem tego forge bo to przeciez server esl. Ale bardziej chodzi o graczy z checia pograli by wlasnie na jakis cbble TP. Zreszta grales na tym TP kiedys bo jestem dzien w dzien i chyba nawet raz cie nie widzialem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Powiem ci tak. Najpierw był server [TP] [DD2/INF] potem było [TP] [DD2/INF/NUKE] potem było [TP] [ESL] a ty teraz chcesz jakąś de_cbble ?! Niech zostanie only map ESL i tak bd najlepiej. Tylko niech Petrus pomyśli nad dodaniem forge :) I bd już zarąbiście

Edytowane przez KinecT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem panowie dodajcie obojetnie co albo zamiencie na obojetnie co, gra na jakis mirage albo czasem tuscanie wyglada tak ze kazdy wychodzi z serva albo leci na speca i gra 5 vs 5 srednio zalezy w jakich godzinach oczywiscie...

Cokolwiek byscie nie dodali zrobili bylo by dobrze yo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm. Gdy zawsze jest train to ludności troszku mniej. Ale tuscan i mirage prawie zawsze full server.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu sie Kinect nie zgodze akurat na treinie zawsze jest ludu a z tych wszystkich wymienionych to chyba na tuskanie malo osob jest 

A mysle ze jedna dodatkowa mapa nie zaszkodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bał bym sie tego forge bo sam nigdy nie gralem i szkoda aby dodac jakies badziewie, jak by dodac samego cbble bylo by naprawde dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cbble, prawie każdy bd wychodził z serwera bo ta mapa jest denna, więc po co dodawać niepotrzebne mapy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znowusz wyskakujesz niewiadomo skad i marudzisz wiele graczy jest za cbble i to chyba o to chodzi, poza tym jestem ciekawy jakie masz doswiadczenie z CS, bo na 1,5 to ty raczej jeszcze nie grales, wiec nie mow ze mapa jest denna, wlasnie przez takich czlekow jak ty ludzi nie ma na servie.

Dzieki robcie co chcecie narazie

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o mapy na razie zostaje tak jak jest.

 

ps. Został usunięty RS na serwerze TP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×