Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
nattOwe.

Steam Error

15 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Siema

 

Dziś dostałem lapka i chcę na nim zainstalować steama, jednak wyskakuje problem .

LINK do ssy : http://speedy.sh/x5Ngq/Bez-tytulu.jpg

 

Bardzo proszę o pomoc . Z gory thx ;D

 

 

EDIT.

Dodam, że system operacyjny to Windows Vista Home Premium :/

Edytowane przez Nattowe <3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Spróbuj wejść w rejestr(uruchom>regedit) następnie wejdź w drzewko rejestru

HKEY_CURRENT_USER/Software/Microsoft/Windows/CurrentVersion/Explorer/User Shell Folders

 

Sprawdź czy masz jakieś ubytki w danych wartości, jeśli tak ustaw na domyślne (np C:\)

 

Kolejnym krokiem jest fix, otwierasz wiersz poleceń przez administratora (uruchom>cmd)

Wchodzimy w C:\Windows\System32\

Następnie wpisujesz subst F: "C:\Windows"

W Wierszu polecenia powinieneś mieć C:\Windows\system32>subst F: "C:\Windows"

W miejsce F: wpisujesz oznaczenie swojego napędu(najczęściej F)

Po odpowiednim wpisaniu otrzymujemy takie rządanie "Drive already Substed"

Jeśli dysk został odpowiednio przypisany powinno działać

 

Jeśli nie pomoże wyślij screena z tego rejestru HKEY_CURRENT_USER/Software/Microsoft/Windows/CurrentVersion/Explorer/User Shell Folders wtedy z pewnością pomogę.

 

 

 

 

 

 

­

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

F:\ To jest stacja dysków masz ją przypisaną do zdjęć musisz zmienić dane na domyślne zanim to zrobisz spróbuj jeszcze raz fixem

Jeśli chodzi o Fix wytłumaczę najprościej jak się da wchodzisz w wiersz poleceń Akcesoria>Wiersz Poleceń Lub Uruchom i wpisujesz cmd

Następnie postępujesz tak jak na tym screenie

 

http://www19.speedyshare.com/6PdKn/download/bez-tytulu.bmp

 

Ja wpisałem J: i już miałem przypisany dysk Ty musisz wpisać F: i wciskasz enter otrzymujesz komunikat Drive already substed

i powinno wszystko działać. Jeśli nie da rady to zmien wartość F:\ w rejestrze na domyślną, bo masz przypisany do zdjęć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niepotrafie ogarną fixa . Mozesz coś poradzi z rejestrem ( oby tam się coś dało jeszcze zrobi )

Sorry za moją nie wiedzę ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie umiesz otworzyć wiersza poleceń i wpisać kilku poleceń ? Wszystkie komendy masz na screenie, więc spróbuj jeszcze raz otwierasz wiersz poleceń wpisujesz  cd c:\  enter następnie cd c:\ windows enter potem cd system32 i enter i na końcu subst F: "C:\Windows" i enter prościej chyba nie da się wytłumaczyć. Jak już będziesz pewny, że nie dasz rady to wejdź w rejestr otwórz My Pictures tam gdzie masz w danych F:\Pictures i zmień na %USERPROFILE%\Pictures. W razie problemów napisz na gg: 8050099 

Edytowane przez ann

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja rada, usuń Viste, największy niewypał Windowsa ... Nie stracisz gwarancji, bo gwarancja jest na laptop, a nie system na nim zainstalowany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak ale laptop nie jest do końca sprawny . Gwarancji juz nie mam i tak . Laptop raz mi się włącza a 10 razy nie , ale jak się włączy to wszystko działa . Boje się instalować nowy system , bo nwm czy się postawi na nogi , czy padnie .

Sproboje zkopiować folder steam z mojego PC i wgrać na lapka . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie włącza, przez sprzęt ? Coś nie łapie, czy jakieś komunikaty? Może wystarczy w biosie się pobawić, albo format, install xp i mieć święty spokój.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie przez sprzęt . Był i informatyka prze 3 miesiące i nic . Żadnych komunikatów nie ma . Pisze tylko że kopia windows vista nie jest oryginalna . Skopiowałem zainstalowany folder steam z mojego pc . Wrzuce na lapka , może będzie działać .

 

 

Myślałem o tym żeby zainstalować wina 7 na drugiej partycji . Jeśli postawi 7 na nogi to sformatuje partycje z vistą . Jak myślicie czy będzie można wykonać wtedy formata czy będzie blokować ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopie tak jak mówiłem, Vista to najgorsza opcja.... Jeszcze jak masz nie oryginalną. Przy win 7 musisz mieć dobrego kompa, przy zwykłych grach przy win 7 wymagania podnoszą się. Dalej polecam Ci format i install xp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lapek ma procka 2x 2,3 . 3BG ram , 512 grafika i 250GB dysk.

 

 

Dalej polecam Ci format

 

 

Jak już pisałem , coś jest niestabilne , i lapek nie włącza się za każdym razem . Boje instalować się inny system , bo co jak się nie podniesie na nogi . Bedzie lipa . 

 

Pozostaje opcja :

 

Myślałem o tym żeby zainstalować wina 7 na drugiej partycji . Jeśli postawi 7 na nogi to sformatuje partycje z vistą . Jak myślicie czy będzie można wykonać wtedy formata czy będzie blokować ?

 

Co o tym myślicie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Jak już pisałem , coś jest niestabilne , i lapek nie włącza się za każdym razem . Boje instalować się inny system , bo co jak się nie podniesie na nogi . Bedzie lipa .

 

Problem, który miałeś jasno Ci wyjaśniłem jak go naprawić nie ma on nic wspólnego ze stabilizacją systemu tylko z odpowiednim przypisaniem dysku, więc stosując fixa bez żadnych problemów możesz grać w csa. Podpinam się pod wypowiedziami Sikora format i xp jeśli komputer się nie włączy to logiczne, że masz uszkodzenia mechaniczne komputera i to nie przyczyna windowsa. Odpowiedź na problem została udzielona, więc po co robić offtopic ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo , że to przyczyna mechaniczna . Laptop był w naprawie przez jakiś czas , ale nic nie wykryto . Nie rozumiem tego .

Jak tylko będę miał czas skontaktuje się z Tobą ann przez gg . 

 

Każdą komędę którą wpisuje w fixa wyskakuje , że nieodnaleziona takiego pliku czy coś .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Instalujesz steam z płytki, czy normalna instalka ze strony?

2. Wgraj Steam fix - https://support.steampowered.com/attachment_kb.php?id=13

https://support.steampowered.com/kb_article.php?ref=2903-TOLB-5696

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×