Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
wojciu54

Steam

7 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj zakupiłem dostałem klucz do steama- zrobiłem wszystko tak jak jest napisane w aktywacji usług, gra się pobrała i sobie normalnie gram. Pytam się Gracza Gringo- jak sprawdzić moje steam ID, on mi odpowiada że nie mam steama, a mam, rozwiązywaliśmy sprawe długo. Potem poszliśmy na inny serwer, Gringo widział że mam steam'a, było widać awatara itd.
Ale mi nie pokazywało że mam steama, jak naciskam "Tab" to nie widać awatarów graczy i mojego.
 
Ma ktoś jakieś pomysły ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie czyta Ci steam, czyli jak wpiszesz w konsoli status wyskoczy Ci VALVE_ID_LAN. Po restarcie serwera będzie Ci czytało albo po jakimś czasie "samo" się naprawi ;)

Edytowane przez `CR7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

samo sie nie naprawi wiem bo sam mam taki problem na dd2 only nie czyta ci steam trzeba zrobic reset serwerow :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz wejść w obojętnie jaki serwer i tam wpisać w consoli status i tylko tym sposobem 100% możesz sprawdzić, czy ktoś ma steam czy ns.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Jeżeli zamiast STEAM_ w statusie pokazuje VALVE_ to konieczny jest restart servera i raczej nie zależy to od Ciebie.

2. Takie rzeczy jak wyświetlanie avatarów itd jest zależne od Twoich ustawień. Jest na ten temat mnóstwo tematów, wystarczy poszukać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×