Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
`CR7

Słuchawki i karta?

10 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od pewnego czasu zastanawiam się jakie słuchawki by sobie kupić i myślałem nad steelseries 5h v2. Tyle, że z jednej z recenzji dowiedziałem się, że podobno fatalnie działają na karcie dźwiękowej zintegrowanej. Mam laptopa i mam 2 karty:

1. Intel® Audio dla ekranów

2. Realtek High definition audio

I teraz mam pytanie do Was czy moja karta jest zintegrowana i czy będzie mi wszystko pięknie ładnie współpracowało z 5h v2 oraz jak ewentualnie skonfigurować tę kartę do cs 1.6. Jeśli to okaże się, że nie będzie tego na co liczę, to zastanawiam się nad kupnem trochę tańszych słuchaweczek typu creative fatal1ty hs-800. Proszę o wypowiedzi ludzi, którzy chodź trochę się na tym znają ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie rzecz biorąc karty zintegrowane są słabe i każda będzie Ci gorzej działać od jej odpowiednika normalnego. Co do słuchawek to po prostu kup jakie Ci najlepiej pasują cenowo. Jakoś idzie mniej więcej równo z ceną , także jest różnica czy chcesz wydać 20zł czy 500 :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

głównie chodzi mi o to, czy te słuchawki będą takie, jak je ludzie oceniają, ale przy mojej karcie lub tylko "odrobinkę" gorszy będzie dźwięk, bo później zamawiam, dobra jest, przyszły, a tu kicha dźwięk jak z chinolów z biedronki. A przecież w laptopie nie upchnę (chyba) "jej normalnego odpowiednika" jak to ująłeś @@Petrus, chyba, że o czymś nie wiem ;)

Edytowane przez `CR7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a zewnętrzna karta dźwiękowa steelseries'a (usb 7.1) nie byłaby dobrym rozwiązaniem?

Edytowane przez `CR7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zewnętrzne karty dźwiekowe pod USB nie równoważą się z jakością dźwięku otrzymanego ze zwykłej PCI. Ale w porównaniu ze zwykłą zintegrowaną może dać widoczny lepszy efekt, tak więc kupno zewnętrznej jest dla Ciebie raczej najlepszym rozwiązaniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://procpu.pl/produkt/steelseries_5h_v2_usb_zewnetrzna_karta_dzwiekowa,75

https://procpu.pl/produkt/steelseries_siberia_v2_usb_7_1,838

Masz :D

Ja polecam jeszcze te choć są droższe ;

https://procpu.pl/produkt/qpad_qh_90_white,1537

Ja jak Ci już mówiłem zamierzam kupić Siberie v2 , oczywiście z kartą , aczkolwiek zastanawiam się jeszcze nad 2 modelami wymienionymi w linkach ;)

 

Reasumując :

Myślę , że spokojnie możesz brać 5HV2 z dźwiękówka ... zwłaszcza z linku , bo to najtańszy sklep :) daj lajka Panie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

 

...bo to najtańszy sklep...

 pfff na allegro (od bardzo dobrze ocenianej firmy wszystko 5.0/4.9) znalazłem z pobraniową kurierem za tyle, także szału nie ma dupy nie urywa ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam kupiłem podkładkę SteelSeries QcK+ fnatic edition za 67złotych a lokalnym komputerowym bym kupił za 80 :D

Ale ja nie kupię słuchawek bo teraz muszę na nowego kompa żebrać <beisbol>

Kupuj sobie jak chcesz xD Ja jak nie będę musiał kompa kupować to sobie wezmę QPAD QH-90 najpewniej jednak xD Największe głośniczki (53 mm,co ma odbicie w jakości dźwięku , mięciutkie pady i ładniejszy design :P )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no, w końcu raz się można pochwalić ;) Chciałem białe, ale nie było z kartą.

20130427141623.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×