Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
zabije_cie

Skarga na admina

6 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich :)

 

Piszę ten temat bo chciałem sie podzielić dwoma screenami z Administracją. Chodzi mi o Admina Rashid...niewiem ile on ma lat...czy dobrze pełni swoją funkcje ? Mógłby być bardziej kulturalny i nie obrazać graczy . Chyba wiadome jest to że Admin powinien pilnować porządku jeśli chodzi o wyeliminowanie czitków, jak i eliminowanie bluzgających bootków ( Powinien swiecić przykładem na danym serwie).

 

Nie jest to może argument na odebranie funkcji Admina , ale badzmy fair...Jak ja czy inny zwykly gracz by obrazil Admina to z pewnoscia dostalby bana czy kicka :).

 

http://www.speedyshare.com/TaGZR/RASHID.png

http://www.speedyshare.com/fmNbk/1.png

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no kazdemu moga puscic nerwy fakt jako admin powinnien uwazac na slowa ale to kazdemu ssie zdarza mi tez wiec nie powinnienes od razu skladac skargi chyba ze tak bardzo ci przeszkadzaja takie slowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W jednej z tych sytuacji napisałem do swojego kolegi (o tej gali) także to był w pewnym sensie żart. A w kolejnym przypadku to niestety nie mam nic na swoje usprawiedliwienie :( Ale jak wiecie jestem szczery nawet w sieci, więc nazywam po prostu rzeczy po imieniu. Jak jest paka podłożona, to staramy się ją rozbroić, a nie kampimy za skrzynką i gdy uciekają przed paką wybija pół teamu w ostatnie 5 sec. rundy. Jeszcze byłem troche poddenedrowany, bo coś mi się z cs'em w pewnym monencie stało, że nie miałem celownika, pieniędzy, hp itd.

 

Nie jest to może argument na odebranie funkcji Admina , ale badzmy fair...Jak ja czy inny zwykly gracz by obrazil Admina to z pewnoscia dostalby bana czy kicka

No powiem Ci, że ostatnio troche odpuszczm ludziom, którzy wyzywają mnie na u@ jak i na zwykłym say'u, ale skoro chcesz, żebym był taki regulaminowy ;)

W każdym razie przepraszam i obiecuję poprawę.

Edytowane przez `CR7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tu nie widzię nic dziwnego. Kazdy admin jest człowiekiem, każdemu mogą puścić nerwy i po to jest bezsensowna skarga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie CS jest dla graczy w wieku 16+, i mało kto w tym wieku nie używa / nie zna takich słów, chyba że jest bardzo bardzo wierzący praktykujący który i tak nawet w tym przypadku nie powinien grać w gry z taką 'treścią', słowo na k używa 90% ludzi czy to w pracy czy to w komunikowaniu się z innymi osobami w życiu codziennym i mimo to że jest to admin który  powinien hamować swoje emocje, każdemu może się zdarzyć powiedzieć coś komuś tak aby zrozumiał, bo inaczej ludzie nie pojmują że robią coś nie tak...

Jak dla mnie darujcie sobie takiego typu tematy, ewentualnie kiedy admin w znacznym stopniu ubliża normalnemu graczowi wtedy owszem zakładajcie taki tematy...

 W przeciwnym razie w regulaminie serwera powinno być zawarte że każdy wulgaryzm powinien być  nagradzany banem na X czas niezależnie od przywilejów gracza...
Z widły igły...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rashid, rozumiem, że komuś może się coś wypsnąć, ale hamuj się troszkę. Taka wiązaneczka obelg w kierunku innego gracza, jest nie na miejscu.

Uważaj co piszesz, a uwagi zachowaj dla siebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×