Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
DzaroD

Steam ciagnie jak nie jedna... Przeglądarka

10 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam neta radiowke no i z gry na steamie z tym netem nie wchodzi w rachube ponieważ pogram sobie (steam sobie normalnie chla po 50 b/s) 5 minut i steam nagle zaczyna cos robić i po 200 kb/s zjada wtedy gra mi staje wyskakuje error i mnie wywala z serwa.
pytanie jest czy dało by rade nie dopuszczać steama do pobierania czego kolwiek/wysyłania czegokolwiek i wgle nie dopuścic do czego co by mi jadło neta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj w opcjach zaznaczyć , żeby nie wykonywało żadnych aktualizacji automatycznie . Zawsze będzie to trochę mniej jadło internet ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nw czy pomogę ale ja mam radiówkę i normalnie mi sie gra na 

Spróbuj jak grasz zmień na offline i zobacz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powyłączałem wszystkie możliwe rzeczy ktore chlały by neta i nadal nic nie podziałało wyłączyłem min: synchronizacje steam could dostępnosć do społeczeństwa steam powiadomienia że ktoś zaczyna grać no i jak mowiles podczas gry wziąłem na offline . No i pograłem 1 runde zaczeła sie 2 runda i juz zaczyna się buntować. Może to te dodatkowe gierki co mam na steamie. kolega mówił żebym je usunął bo to może z ich winy tylko... jak ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodatkowe gierki nie maja nic do rzeczy.

Radiówka ma to do siebie (o ile nie mieszkasz niedaleko nadajnika), że traci często sygnał... Steam traci łączność i się rozłącza. Takie uroki internetu przez przesył.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak wiem ze czasem rozłacza ale to wyskakuje ze steam utracił połączenie a mi steam używa prawie wszystkie zasoby internetu (chociaż ze mam zaznaczone 56 kb/s czy cos takiego) i cs ma mało transferu do użytku przez co gra staje słychać dzwiek wychodzenia z wody (znany wszystkim co łapią dłuższe lagi) no i serwer wywala za zbyt wysoki ping. Na ns gra mi sie wysmienicie własciwie na steamie puki nie zaczyna czegos robic to tez.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no nwm net smiga po 1,5 mb jak na ta radiowke to nice jakos ludzie na 1 mb graja na steamie a mi non stop lagi przez steama wylapuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czegoś nie rozumiesz. Na radiówce można grać jak na internecie 'przez kabel' jak mieszkasz w centrum miasta i Cię obejmują 3 nadajniki. Chwile Ci działa dobrze net, a po sekundzie przyjdzie jakaś chmura i zamuli. Steam ma większe wymagania od nsa, szczególnie teraz i potrzebuje więcej zasobów.

1,5 mb neostrada np. to nie to samo co np. blueconnect 1,5 mb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podkreśle jeszcze ze nawet nic nie musze robić to on sobie zaczyna po te 200kb chlcać neta... wez sobie odpal sciąganie np gry na steam albo filmik na yt włącz cs i zobaczysz jak to wygląda. Może jednak jest jakiś sposob na to w końcu steam jest nawet na słabsze nety w końcu ludzie kiedyś jakoś grali ;)

może sam jakoś wpadne na odpowiedz do tego tematu jak to zwykle bywa :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

//sry za dublowanie postów.

 

Przylukałem że to jest "pobieranie clienta steam" WTF !? jak to jest mozliwe ze client mi sie pobiera 2 tydzień ? oO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×