Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
{WGW} Dodo

Reklama

10 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Myśle o zrobieniu demka promującego reklame naszej sieci, niech każdy zainteresowany kręci demka ze swojej gry. Każdy ogarnięty wysyła mi link do demka na pw. Nie wysyłajcie słabych lub przeciętnych demek, musi być ciekawe z dobrymi akcjami no i oczywiście  nie na botach i mile widziane logo cs-kopytko jak spray na ścianie na koniec demka a ja to wszystko razem ładnie poskładam w programiku i wrzuce na yt

Edytowane przez {WGW} Dodo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Ciekawy pomysł :D

Fajnie jakby te demka były z kazdego serwera naszej sieci. Kazde akcje były by przypisane odpowiedniemu modowi np. kilka akcji z Cod, kilka z AWP itd. 

Mozesz tez dołączyc demka z konkursu na najlepsza akcje, który się nie dawno odbył.

Edytowane przez jacko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry pomysł, mogę wstawić na swój kanał YT. Póki co 66 subów i prawie 57. 000 wyświetleń. Plus dodam na mój funpage na FB (prawie 200 like). To może do małego grona ludzi, ale trafi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@@{WGW} Dodo, szybciej będzie jak sam wybierzesz akcje, które zaobserwujesz na serwerze ;) Demka ludzie zawsze mogą Ci podsyłać to coś zawsze możesz sklecić z tego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodałeś w opisie coś o kopytku ? Jak tak to brakuje tam mojej akcji z pamiętnego mixa kiedy grałem przeciwko tobie , chujkowi i tym podobnym :D ( haha ninja prawie był i 1 prawie ace na szybko <3)

pf. mnie tam nie ma :D

Edytowane przez Gumowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podsumowując...

@@{WGW} Dodo, wiesz jak ludzie są chętni do współpracy. Grając na serwerze wyłapuj dobre akcje. Na pewno sam sklecisz od siebie niezłą reklamę.

Trochę chęci na początek wystarczy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×