Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
quantiq

ograniczenia itemów

12 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Jak pewnie zauważyliści, na CoD ostatnimi czasy gra coraz mniej graczy, po wielu obserwacjach wpadłem na pomysł, który (mam taką nadzieję) pozwoli znów zwiększyć liczbę grających na CoD. Mianowicie chodzi o to, by gracze mający pewien lvl mieli zablokowany dostęp do niektórych itemów, np.

kierowca tajsona - max 50 lvl

brzucho docknesa - max 80 lvl

tajemnica ninjy - max 130 lvl

Dzięki temu osoby nowe z niższym lvl'em miały by większe szanse z graczami o najwyższych lvl'ach (w tym np. ja), a co za tym idzie nowi gracze nie zniechęcą się tak szybko do naszego serwera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś ty wymyślił czyli jak ty masz ponad 130lv to bd mógł wylosowac i tajsa i brzucho i ninje ? Bez sensu chyba to co ? To już by się bardziej opłacało aby do max 50 lvl był tajson, max 30 brzucho, i max 15 ninja . Wszyscy wiedzą, że teraz dość często trafiają sie dobre perki typu tajson a więc wbije nowy gracz 1lv a ty chyba masz 136lvl i masz tajsa to jak myslisz ze on zostanie na serwerze czy wyjdzie bo bd miał staty 0:20 . tak jak napisałem wyżej bez sensu . dziękuję ! ; )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Coś ty wymyślił czyli jak ty masz ponad 130lv to bd mógł wylosowac i tajsa i brzucho i ninje ? Bez sensu chyba to co ? To już by się bardziej opłacało aby do max 50 lvl był tajson, max 30 brzucho, i max 15 ninja . Wszyscy wiedzą, że teraz dość często trafiają sie dobre perki typu tajson a więc wbije nowy gracz 1lv a ty chyba masz 136lvl i masz tajsa to jak myslisz ze on zostanie na serwerze czy wyjdzie bo bd miał staty 0:20 . tak jak napisałem wyżej bez sensu . dziękuję ! ; )

 Zrozumiałeś mnie zupełnie na odwrót :D ja mając 136 lvl nie mógłbym mieć żadnego z tych itemów, bo nie oszukujmy się, jak ja trafię tajsika, to 2-3 nuke na mapie potrafię walnąć ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już lepszy pomysł pododawać itemy z widzeniem niewidzialnych i brzucho wywalic, bo to głównie chodzi o ilość hp a nie jakość perku. Np gracze z premium mają 300+ hp na tajsie, więc nie do zaebania a o brzuchu nie wspomnę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem to jest bez sensu. Gracze powyżej takiego lvl'a jak wypisywałeś jakich itemów mają używać, jakiś gówien ?! Po co blokować itemy, skoro każdy chcę tajsa lub brzucho, taki jest COD, aby zdobywać dobre perki i wbijać lvl'e, a co ci to da, że zablokujesz itemy ? Moim zdaniem bd grało jeszcze miej graczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Nie da się zablokować itemów od lvl ;\

Nie próbowałem, ale powinno się dać.

 

@topic

Na razie testuję rzadsze losowanie mocniejszych itemów. Jeżeli się uda to po prostu będzie trudniej wylosować mocny item. Obecnie na każdej mapie lata kilka tajsów i innych mocnych itemów, jest to za dużo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

ja bym proponował, o ile się da, zablokowanie, tego dodatkowego hp w klasach premium w tych perkach, bo jak ktoś tak jak np quantiq ma 134 czy któryś tam wysoki lvl to z tajstem jest go ciężko zabić wgl, a z brzuchem to już szanse są marne, chyba że z HE lub jumperem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

ja bym sie dopisal do fluo i bedzie ok, quantiq jakis ty skromny

to 2-3 nuke na mapie potrafię walnąć

  hehe

Edytowane przez ~pap3k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ograniczyłem dwa najsilniejsze itemy. Może dzięki temu pozostałe itemy staną się bardziej użyteczne.

Nowy opis Kierowcy tajsona oraz Brzucho dostępne na serwerze.

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×