Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
zbeloxer

skarga na admina ~FiGhTeR!?`

6 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

sytułacja wyglądała tak grałem sobie dość dobre miałem staty zabijłem gracza salmonella i ten nagle pisze tekst koksu jest zjebany przez koksu rozumiem moj nick amin nic no wiec ja mu odpowiedziałem pare słów prawdy o nim iż bez powodu wyzywa to znaczy że jest nie poważny i nie rozumie że to jest tylko gra w następnej rundzie gracz "salmonella" opisywany wcześniej "dzieciak" zaczyna rzucać tekstami "kto wie dlaczego koksu nie placi za internet" no więc ja się zezłościłem ponieważ nie dam z siebie robić obiektu żartów wyzwalem go ponieważ mnie troche poniosło inny gracz napisał mi abym już zamknoł ryj więc ja mu grzecznie odpisalem "nie wpierdalaj sie " pisalem wczesniej do fightera niech ogarnije to dziecko które co runde rzucało jakimś krzywym tekstem w moją strone nawet zaczoł mnie oskarżać o wh wiec ja znow mu napisalem "zamknij wreszcie morde cieciu i graj" a pan fighter wielce zaczoł mnie pouczać iż za wyzwiska jest ban .... no ludzie co w takiej sytułacij robić to jest głupie admin na serwerze jakieś dziecko sie panoszy z dupy zaczyna kogoś wyzywać a jak ktoś sie broni przed wyzwiskami to zostanie upomniany że może dostać bana ..... nie ma co fajna sieć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie mam ponieważ jakie ss mialem robic ? z wyzwiskami tamtego ? to bylo co runde to musialbym ich bardzo dużo zrobić czy z tym ze admin pouczał mnie banem ? to też co by to dalo bo przeciez kazdy moze powiedzieć ze o co innego chodziło   pozatym po  co mi ss skoro na serwerze jest hltv niech sie na coś przyda tam są wszystkie dowody

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko sie nie popłacz :).

 

Czlowieku skladasz skarge bo grozilem ci banem za wyzwiska ;> ?

 

Jak bys czytal ze zrozumieniem to bys wiedzial ze moje slowa : ogar slowa! wyzwiska=ban kieruje do wszystkich :)!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
WestCoast Customs    no ciekawe po co skoro macie hltv nie rozumiem tego wszystko sie nagrywa ale gracz i tak jeszcze musi robic ss i po co ? i tak byście z tym nic nie zrobili tylko sobie posty nabili ... za słabe przewinienie na zabranie admina ...

 

 

~FiGhTeR?`  wyzwiska = ban tylko czemu jakoś tego nie zastosowałeś ani kicka nie dałeś tylko sb pisałeś ... taki z cb admin pilnujący porządku ? pisać każdy może  podam ci pewien przykład wchodzi gościu na czitach biega na sh itp a ja sb pisze czity=ban tak cały czas i co to gościa coś zainteresuje ? śmieszny jesteś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

~FiGhTeR?` wyzwiska = ban tylko czemu jakoś tego nie zastosowałeś ani kicka nie dałeś tylko sb pisałeś

 

Czyli składasz skargę bo nie dostałeś bana ani kicka... ?

 

Jeżeli w odpowiedzi na wyzwiska sam zaczynasz wyzywać, to Tobie też należy się ostrzeżenie / kara.

 

Nie dawaj się sprowokować.

 

Close

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×